?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 010
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
В София има ли физически магазин на Пирин хил (pirin hill) (чорапи)?
София   

Магазин Delfina 

- ул. Фритьоф Нансен 41

- ул. Солунска 52
http://www.pirinhill.com/page/19/magazini.html

# 1 051
  • софия
  • Мнения: 25 436
В София има ли физически магазин на Пирин хил (pirin hill) (чорапи)?
София   
Магазин Delfina 
- ул. Фритьоф Нансен 41
- ул. Солунска 52
http://www.pirinhill.com/page/19/magazini.html
Благодаря Simple Smile! Тези ги видях в сайта и вероятно ще отида. Имам някакъв спомен, че някоя от коледните теми някой беше писал за такъв на Кърниградска и ? Търсих там, но не намерих нищо.Sad

# 1 052
  • Мнения: 2 583
Мога ли да сипя карамел в силиконови форми? Знам, че той е с  по-висока температура и се притеснявам че силиконът няма да издържи.
Искам да си направя крем карамел, но не го харесвам в тава, а нямам алуминиеви форми.

# 1 053
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Мога ли да сипя карамел в силиконови форми? Знам, че той е с  по-висока температура и се притеснявам че силиконът няма да издържи.
Искам да си направя крем карамел, но не го харесвам в тава, а нямам алуминиеви форми.
Според мен няма да имаш проблем.

# 1 054
  • Мнения: 3 361
Крем карамел се пече на водна баня и ниска температура 150-160 градуса. Не мисля, че ще  има проблем .

# 1 055
  • Мнения: 2 583
Крем карамел се пече на водна баня и ниска температура 150-160 градуса. Не мисля, че ще  има проблем .

Да да, това го знам. Имах предвид самата  захар, която се карамелизира предварително и се слага на дъното на купичките. Тя е с доста висока температура. За другото ясно.
Ще пробвам пък каквото стане, най-много да хвърля формите 😀😀😀

# 1 056
  • София
  • Мнения: 8 932
Вие сериозно ли се боите от пратките заради вирус? Такъв, който извън приемник издържа няколко часа? Да не говорим, че едно 70% от стоките у нас са китайски, ако ставаше така, вече нямаше да има незаразен човек.

# 1 057
  • Мнения: 5 288
Да знаете за пратка от Алиекспрес на стойност 27 евро какво мито се плаща?

# 1 058
  • Мнения: 13 257
Не се плаща мито, 20 %ДДС и 16.80 такси, ако куриера е български пощи.

# 1 059
  • Мнения: 794
Здравейте, случвало ли ви е да не може да си отворите съобщенията във Facebook? Не ми се показват в малко прозорче вдясно долу на екрана, като пробвам да ги отворя, нито пък като дам опция отвори в Messenger. Тогава ми изписва разговорът не може да бъде показан. На какво се дължи това и как може да се оправи?

# 1 060
  • Мнения: 54 391
Питай в темата за ФБ.

# 1 061
  • Мнения: 68 629
Да знаете за пратка от Алиекспрес на стойност 27 евро какво мито се плаща?

Може китаецът да ти е писал стойност под 15  долара.
Аз поръчах за 37 долара. Беше писана 8 долара стойност. Не съм писала на търговеца, сам беше решил така. Та не се настройвай предварително ...

# 1 062
  • Мнения: 1 212
Здравейте,
Намерих едно писмо до моят мъж от М-тел за неплатени задължения. Писмото е доста старо, 6-7 години сигурно.
Прибрано и забравено, съответно нищо не е плащано.
Търся мнение , дали е възможно да са му опростили дълга, все пак е минало много време?

Скрит текст:

# 1 063
  • Мнения: 794
Питай в темата за ФБ.
Може ли линк към нея?

# 1 064

Общи условия

Активация на акаунт