?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 012
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: X
Като заговорихте за миризми, от коя страна на аспиратора се поставя обратния клапан? От към уреда или на комина. Някой от съседите е загорил филийки тази сутрин, по миризмата усещам, че явно нашия клапан е за смяна. До сега не е имало проблем. Лошо ще бъде, ако е към уреда, защото ще трябва да се разглобява фалшивия шкаф над него .

# 1 081
  • Мнения: 68 630
Сифонът в банята трябва да е мокър, за да не мирише от него.

# 1 082
  • Мнения: X
Като заговорихте за миризми, от коя страна на аспиратора се поставя обратния клапан? От към уреда или на комина .
Към уреда. Може да поставите и втори откъм комина, но само там не за предпочитане. Разликата в налягането ще го държи почти непрекъснато отворен

# 1 083
  • Мнения: 54 391
Здравейте,има ли някакво приложение ,което да показва кой ти разглежда профила във фейсбук?Или ако си извън линия,ако някой ти разглежда профила,ти да разбираш и да ставаш от офлайн-онлайн.Как го обясних само,дано сте ме разбрали .Благодаря за отговорите !

Няма.

# 1 084
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Аз се чудя...докога ще стои тоя бутон "Игра с късмети"  горе в полето на новата версия?

# 1 085
  • София
  • Мнения: 9 850
Как да изпера яке с пух, което е ветроустойчива и водоустойчива материя и е с 90% пух и 10% перушина?

# 1 086
  • София
  • Мнения: 3 951
Каква е таксата при посещение на общопрактикуващ лекар? Ориентировъчно. Личният ми лекар не е в София. И по този повод - трябва да изчакам лятото, за да го сменя, нали?

# 1 087
  • София
  • Мнения: 10 825
Каква е таксата при посещение на общопрактикуващ лекар? Ориентировъчно. Личният ми лекар не е в София. И по този повод - трябва да изчакам лятото, за да го сменя, нали?
25 лв. https://www.ivoborisov.com/index.php/deinost/21-ceni

Ако си си променила настоящия адрес може и извън сроковете юни и декември

# 1 088
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
А ако личната е прекратила дейност ,можем ли пак по всяко време да изберем друг?

# 1 089
  • София
  • Мнения: 10 825
А ако личната е прекратила дейност ,можем ли пак по всяко време да изберем друг?
Да, разбира се

# 1 090
  • Мнения: 364
Препоръки за качествена прахосмукачка среден клас?
Държа  да е ок с  филтрите и да е лека , не толкова като мощност.

# 1 091
  • Мнения: 1 906
Как да изпера яке с пух, което е ветроустойчива и водоустойчива материя и е с 90% пух и 10% перушина?
За друго не знам, но не слагайте омекотител.
Аз якета с пух ги пера на нормална програма, после в сушилнята с топки за разпухване.

# 1 092
  • София
  • Мнения: 9 850
Нямам сушилня. Обикновена пералня на много години, работи само програмата за памук, която е над 2 часа, градусите си ги нагласям аз. Дали е добра идея да го дам на химическо чистене в такъв случай?

# 1 093
  • Мнения: 24 315
Дай го на химическо

# 1 094
  • София
  • Мнения: 7 190
Препоръки за качествена прахосмукачка среден клас?
Държа  да е ок с  филтрите и да е лека , не толкова като мощност.
Какво се разбира под среден клас като цена?
От 7-8 години сме с най-обикновения вариант на Miele, към 280 лв. беше тогава, сега може да се намери за 300. По-хубава прахосмукачка никога не сме имали. Не бих казала, че е точно лека, но и тежка не е; адски мощна и ефективна, което се оказа ценно, че междувременно се сдобихме с котка. Торбички купуваме за около 20 лв. веднъж годишно.

Общи условия

Активация на акаунт