?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 845
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 4 994
Може ли някой да ми обясни как на фб страница да махна опцията за рейтинг и оставяне на отзиви?

# 1 156
  • Мнения: 54 347
Някой абонат на Виваком да ме просвети, ако може.
Коя част от обема на потреблението е ползваната, зелената ли?
Защото имам предостатъчно оставащи МБ - 840, а са ми изпратили смс, че имам само 50 и да ми заредят нови, които аз отказах естествено. Но сега ми е много бавен интернета.
В Теленор беше ясно - оставащи МБ/мин.
Тук се ориентирам по минутите, че не говоря много.

# 1 157
  • София
  • Мнения: 7 183
data.vivacom.bg
дава отговор на този въпрос.
С изключен wifi и включени мобилни данни трябва да се влезе.

# 1 158
  • Мнения: 1 118
Някой абонат на Виваком да ме просвети, ако може.
Коя част от обема на потреблението е ползваната, зелената ли?
Защото имам предостатъчно оставащи МБ - 840, а са ми изпратили смс, че имам само 50 и да ми заредят нови, които аз отказах естествено. Но сега ми е много бавен интернета.
В Теленор беше ясно - оставащи МБ/мин.
Тук се ориентирам по минутите, че не говоря много.
Зелената е ползваната, да. Но или приложението им не работи както трябва, или въртят някакви номера.

# 1 159
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 149
Някой абонат на Виваком да ме просвети, ако може.
Коя част от обема на потреблението е ползваната, зелената ли?
Защото имам предостатъчно оставащи МБ - 840, а са ми изпратили смс, че имам само 50 и да ми заредят нови, които аз отказах естествено. Но сега ми е много бавен интернета.
В Теленор беше ясно - оставащи МБ/мин.
Тук се ориентирам по минутите, че не говоря много.
би трябвало да е така - използвани МВ.
направи си регистрация и си следи използвани/оставащи мин./МВ.  там са означени в зелено използваните.

# 1 160
  • Мнения: 54 347
Имам регистрация, Бонго, нали там гледам и питам кой цвят е ползваната част.

# 1 161
  • Мнения: 1 118
Бонго, по принцип е така, но аз самата наскоро имах проблеми. Според служителка във Виваком мегабайтите ми бяха изчерпани (в системата им така излизало), според приложението имах още над 1000 мб. И на мен така ми пратиха смс, ако искам, да заредя допълнителни 💯 мб. Като свършиха тези 💯 мб, реших да не зареждам нови, а да видя дали все пак нямам още останали мб, тъй като приложението продължаваше да показва 1000 мб (които според служителката не би трябвало да са там). Е, там си бяха и си ги ползвах още 2 дни. Simple Smile

# 1 162
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте, имам малко особен въпрос.
При проверка от катаджии на пътя се оказа, че има електронен фиш на мое име от 2017 година, за който чух току-що. Въпросът е няма ли някаква давност за тези неща? Четох, че има давност, но на едно място е 2, на другото 3 години. Има ли възможност да отпадне?

# 1 163
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 149
Здравейте, имам малко особен въпрос.
При проверка от катаджии на пътя се оказа, че има електронен фиш на мое име от 2017 година, за който чух току-що. Въпросът е няма ли някаква давност за тези неща? Четох, че има давност, но на едно място е 2, на другото 3 години. Има ли възможност да отпадне?
а има ли възможност да си го платиш ?

# 1 164
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте, имам малко особен въпрос.
При проверка от катаджии на пътя се оказа, че има електронен фиш на мое име от 2017 година, за който чух току-що. Въпросът е няма ли някаква давност за тези неща? Четох, че има давност, но на едно място е 2, на другото 3 години. Има ли възможност да отпадне?
а има ли възможност да си го платиш ?
Не е мой. Колата е на мое име. Може без червен шрифт.

# 1 165
  • Мнения: X
Бате огноБ не може да използва обикновен шрифт. Каквото и където да пише във форума, винаги е в червено. Не е лично, искам да кажа.

# 1 166
  • Мнения: 54 347
Това е Бонго, как без червен шрифт? Simple Smile

# 1 167
  • Мнения: 36 428
Не е важно, но все пак да попитам - днес за първи път облякох едно мое ново яке с естествен пух, носих го няколко часа и след като го съблякох, цялата ми блуза беше във фина перушина (като бели влакънца, тук-там някое перце). Загледах го и видях, че перцата излизат както между шевовете, така и през самия плат. Това нормално ли е?

# 1 168
  • Мнения: 24 276
Не, не е нормално

# 1 169
  • Мнения: 13 532
О, такъв проблем с яке има и сина ми. Няма спасение , а якето си е скъпо. Очаквахме проблем при прането, а то какво стана. Като облече цветна блуза, после цялата е с фин пух.

Общи условия

Активация на акаунт