?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 610
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 440
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз миналия ден си взех заради крака ми аулин от аптеката - дадоха ми 3 прахчета без никакъв проблем.Дотук съм изпила само едното де, дано другите не ми и трябват. При силни болки си е доста от полза.

# 1 441
  • Мнения: 3 775
Купихме продукт през август, който има 2г. Гаранция. Сега се развали. На кого трябва да го дадем да го замени или отремонтира - на магазинът от който сме го купили или на производителя? Има ли някъде закон за това, който мога да им цитирам, защото ме карат да си плащам доставки към производителя и обратно?

# 1 442
  • Мнения: 68 546
Нищо не трябва да плащаш. Виж в закона за защита на потребителите, раздела за рекламации- чл.113 накъде там. Обикновено го цитират и в гаранц.карта, закона в този му пункт за гаранциите.

Ето го..чл.113, ал 4 ЗЗП

# 1 443
  • Мнения: 2 577
Купихме продукт през август, който има 2г. Гаранция. Сега се развали. На кого трябва да го дадем да го замени или отремонтира - на магазинът от който сме го купили или на производителя? Има ли някъде закон за това, който мога да им цитирам, защото ме карат да си плащам доставки към производителя и обратно?

Точно както го е написала Тета е, само че член 112 ал.4
 "(Предишна ал. 3 - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) Привеждането на потребителската стока в съответствие с договора за продажба е безплатно за потребителя. Той не дължи разходи за експедиране на потребителската стока или за материали и труд, свързани с ремонта й, и не трябва да понася значителни неудобства."

# 1 444
  • Мнения: 3 926
Привет отново  - питането ми е за слагане в ръчният багаж .
Всяко нещо не надвишава 100 мл и общо 1 литър . Ще се сложат в прозрачен плик с цип .
Ок ли е  ?

# 1 445
  • Мнения: 1 212
Знаете ли в Аджибадем Сити клиник, колко горе долу би струвала консултация със съдов хирург? Работят ли с направление?

# 1 446
  • Сф
  • Мнения: 4 761
This season, ок са.

# 1 447
  • Мнения: 54 297
Лана, в магазина го занесете, с касов бон.

# 1 448
  • Мнения: 2 257
Знаете ли в Аджибадем Сити клиник, колко горе долу би струвала консултация със съдов хирург? Работят ли с направление?
Межу 110 и 140 сме плащали. Доколкото знам работят с направления, но са заети часовете. Т.е. по-вероятно е да направиш преглед скоро, ако е платен. Ако е с направление може да почакаш примерно седмица повече. И зависи кой лекар трябва да те прегледа, може да влезнеш точно на часа, а може и да почакаш няколко часа, единият път чакахме почти 5 часа.

# 1 449
  • Мнения: 1 212
Много благодаря за инфото!

# 1 450
  • Мнения: 593
Привет отново  - питането ми е за слагане в ръчният багаж .
Всяко нещо не надвишава 100 мл и общо 1 литър . Ще се сложат в прозрачен плик с цип .
Ок ли е  ?
За извивачката да не направят проблем? Като потенциално средство за убийство 🤩

# 1 451
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 251
Какъв подарък да купя за 6 годишно дете? На  кръщене са ме канили и не зная какво е подходящо Simple Smile

# 1 452
  • Мнения: 3 355
С какво може да се избели пожълтяла подметка на апрески?

# 1 453
  • Мнения: 11 565
Момче, момиче?
Какъв подарък да купя за 6 годишно дете? На  кръщене са ме канили и не зная какво е подходящо Simple Smile

# 1 454
  • Мнения: 54 297
С какво може да се избели пожълтяла подметка на апрески?

С нищо.

Общи условия

Активация на акаунт