?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 980
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: X
С какво може да се избели пожълтяла подметка на апрески?
Бяла ли е била? Натрий с паста за зъби и остави да престои 30-60 мин, после хубаво измий. Само внимателно натърквай, да не отива паста върху горната част на обувката, защото там ще избелее също.

# 1 456
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Момиче 6 годишно ама си играе и с колички доколкото разбрах не се ограничава с кукли ама май все му се иска да вземе телефона на майка си не разбирам от кръщенета въобще ако някой е ходил да каже какво се подарява ще съм много благодарна Simple Smile

# 1 457
  • София
  • Мнения: 619
Освен booking, в кой друг сайт мога да  намеря евтини нощувки в чужбина?
А евтини самолетни билети до Атина?

# 1 458
  • SF
  • Мнения: 21 162
Е, не му купувай количка, нищо, че си чула, че играе с колички.
Купи му красива дреха, яке, палто.

# 1 459
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
а как да улуча размера

# 1 460
  • Мнения: 11 566
Най- добре ваучер за магазин за дрехи, ако решиш дреха. Може и да е мадамска раничка с разни джунджурийки в нея / фиби, ластичета за коса/, или някоя настолна игра. Общо взето няма разлика между РД и кръщене- все е празник.

# 1 461
  • SF
  • Мнения: 21 162
а как да улуча размера

Разпитай колко е голямо детето. Купи подходящ за ръста размер. Продавачките също биха помогнали за този ръст и години какво би станало като размер. Запази бележките и ако съвсем не е улучено или пък родителите биха искали малко по-голям размер, за да го носи с пуловер, догодина, имаш право да го смениш. Естествено, не купувай последни бройки. Увери се, че има съседни номера, за смяна. В магазина обясни, че е за подарък.

Скоро купих чанта за подарък. Жената в магазина  разбра, че не е за мен и ме предупреди да си пазя бележката, за да може да я сменя, ако не се хареса като цвят, като форма. Даже ми каза, че мога да я върна, ако не е носена, те да ми върнат парите и да купя друга, без да търся нещо на същата стойност.

# 1 462
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Освен booking, в кой друг сайт мога да  намеря евтини нощувки в чужбина?
А евтини самолетни билети до Атина?
airbnb
skyscanner.net
kiwi.com

# 1 463
  • Мнения: 1 119
Момиче 6 годишно ама си играе и с колички доколкото разбрах не се ограничава с кукли ама май все му се иска да вземе телефона на майка си не разбирам от кръщенета въобще ако някой е ходил да каже какво се подарява ще съм много благодарна Simple Smile

На кръщене обикновено се подаряват златни и сребърни кръстчета, обици и т.н. Кръстчето е по етикет.
Иначе може и всичко останало. Но играчки ми се вижда неподходящо...

# 1 464
  • софия
  • Мнения: 25 437
Кръстчето се подарява от кръстника.

# 1 465
  • Мнения: 39 293
В Токуда правят прегледи и чрез здравен фонд.

Преди време си купих намалени кожени кецове, защото гумата беше пожълтяла. След няколко пранета в пералнята подметката беше супер бяла.

# 1 466
  • Мнения: 54 389
Кръстче не само кръстницата подарява.
Всеки може.

# 1 467
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
Deva, споделям мнението, като баба, която вече премина второ кръщене. Heart

# 1 468
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 168
Кръстче не само кръстницата подарява.
Всеки може.
ама те написаха, че кръстчето се подарява от кръстника .  мъжо бре.
 Smiley

# 1 469
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
На кръщенето на внука ми кръстчетата за подарък бяха повече от 3.

Общи условия

Активация на акаунт