?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 808
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 4 808
На мен ми удържат сметките за вода директно от сметката и получавам имейл от банката. ММ е по същия начин с тока. Много е удобно.

# 1 531
  • Мнения: 54 343
С автоматично плащане? Защото имам неприятно чувство, че така изпускам контрола върху парите си.

Не с автоматично.
Ти си решаваш кога да платиш, просто го правиш от вкъщи, не ходиш в Изи пей.

Не, не като Дама.
Това е разплащателна сметка.
Различно е.

# 1 532
  • Мнения: X
Плащам с карта през сайта на оператора. До ИзиПей ходя само ако няма достатъчна наличност. Поне не ми е далече, 30 метра от офиса.

# 1 533
  • Мнения: 2 780
Имам питане. Съществуват ли складове за дрехи втора употреба в София? Такива в които може да се пазарува на дребно. Сиреч - отиваш, гледаш, ровиш и пазаруваш.

# 1 534
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 146
Имам питане. Съществуват ли складове за дрехи втора употреба в София? Такива в които може да се пазарува на дребно. Сиреч - отиваш, гледаш, ровиш и пазаруваш.
в складовете предимно се пазарува на едро. на дребно е в магазините.
а магазини в които гледаш, ровиш и пазаруваш са в друга тема.

# 1 535
  • Мнения: X
В складовете за дрехи ВУ никой не ти дава възможност да ровиш и избираш. Една бяла якета, х кг, плащаш и ровиш в къщи или в собствения ти магазин. Обикновено са сортирани по вид дрехи, според моя далечна позната. Дамски блузи с дълъг ръкав, дамски блузи с къс ръкав и т.н. Балите били от порядъка 30 +кг, поне там, от където тя зарежда.

# 1 536
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
DeVa®, разплащателна е самата сметка, но не плащам през онлайн банкирането на банката, а през ePay. Скрийншотът си е точно оттам, но от десктоп версията. И не е с автоматично плащане - както се вижда, там са хиксове (т.е. не е разрешено). Плащам си когато и каквото аз си реша. При това - от 15-на години вече.

--Gal--, на показания от теб скрийншот това е прозорец за проверка на сметки. Изтриване на регистрирани сметки едва ли става оттам. Трябва да се влезе в "Регистрирани сметки", но без логване това едва ли е възможно. Всъщност, скрийншотът не е от приложението на ePay, нали? В него не може да се влезе без идентификация. Вероятно това е на Easy Pay.

# 1 537
  • Мнения: X
Не, на иПей си е, https://www.epay.bg/pay/bills/, през телефона бях влязла, на десктоп също изглежда така. Проверявам само телефона си, а излизат и комунални от предишната квартира, въпреки че съм ги откачила от номера си.  На по-предишната квартира също бях закачила комуналните на каса, после на каса ги махнах и повече не са излизали.
Абе странна ситуация. Ще пробвам днес да им звънна, ако успея да се отлепя от служебния телефон.

# 1 538
  • под тепетата
  • Мнения: 9 268
Пазарували ли сте от IVET.BG? Качествени ли са дрехите и отговарят ли си на размера? Гледам на някои рокли голямо намаление и ме сърби ръката ...

# 1 539
  • София
  • Мнения: 9 850
Има ли приложение за аудио и е-книги, което можеш да превключваш от аудио книга на е-книга? Да запазва мястото, до което си стигнал и да пуска аудиото или е-книгата от там?

# 1 540
  • Мнения: 21 270
Колко kw пелетна камина ще е нужна за отопляване на 110 квадрата ?

# 1 541
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Има ли приложение за аудио и е-книги, което можеш да превключваш от аудио книга на е-книга? Да запазва мястото, до което си стигнал и да пуска аудиото или е-книгата от там?

Audible  на амазон.

# 1 542
  • Мнения: 14
Здравейте,
По наказателно административно дело с един съдия. Решението на съда как се произнася / представя ? В писмена форма и се връчва или на открито заседание се произнася? Някой ако има опит ще съм  много Благодарна за отговора!

# 1 543
  • Мнения: 68 581
С писмено решение/ определение. Връчва ви се лично. В едномесечен срок излиза. АНД ли...

# 1 544
  • Мнения: 1 876
От къде мога да си закупя база за нокти? Ходя на маникюр, но искам сама да си слагам камъчета, които си купих от друго място.

Общи условия

Активация на акаунт