?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 483 791
  • 13 836
  •   3
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 27
От къде мога да си закупя база за нокти? Ходя на маникюр, но искам сама да си слагам камъчета, които си купих от друго място.

Има доста обяви в ОЛХ, но за да втвърдите базата, ще ви трябва и UV лампа.

# 1 546
  • Мнения: 14
С писмено решение/ определение. Връчва ви се лично. В едномесечен срок излиза. АНД ли...
Благодаря Ви!

Обжалвам наказателно постановление.

# 1 547
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
излизат и комунални от предишната квартира, въпреки че съм ги откачила от номера си.  На по-предишната квартира също бях закачила комуналните на каса, после на каса ги махнах и повече не са излизали.
https://www.epay.bg/pay/bills/?page=noreghelp
Разковничето може да е в това "Системата помни последните проверявани от Вас сметки". Въпреки че тези хиксове би трябвало да ги изтриват, ама явно само за момента, знам ли.
Тази функционалност на сайта не я знаех, не ми се е налагало да я ползвам, защото просто си влизам в профила и надолу по началната страница не съм и се "разхождала" дори.
Обаче като казваш, че нямаш спомен да си правила регистрация, ми идва друго на ума. Доколкото знам - ePay е платформата за електронни разплащания на Easy Pay. Напълно вероятно е регистрираните в Easy Pay сметки да могат да се проверяват през сайта, дори и без да има специална регистрация в него.
Което обаче означава, че тези сметки не са регистрирани в ePay, така че няма да могат да бъдат изтрити оттам. Не че това ти помага по някакъв начин, но поне донякъде може да е "разплело" загадката

# 1 548
  • Мнения: 787
Здравейте, има ли актуална тема за гинеколози в София?

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 15:10 от ralliee

# 1 549
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Скрит текст:
Не, на иПей си е, https://www.epay.bg/pay/bills/, през телефона бях влязла, на десктоп също изглежда така. Проверявам само телефона си, а излизат и комунални от предишната квартира, въпреки че съм ги откачила от номера си.  На по-предишната квартира също бях закачила комуналните на каса, после на каса ги махнах и повече не са излизали.
Абе странна ситуация. Ще пробвам днес да им звънна, ако успея да се отлепя от служебния телефон.

Горе от списъка избираш Плащане на сметки, после Промяна, излиза ти прозорец  с всички сметки, и над тях имаш копче Изтриване на избрани сметки. Аз така правя, не са ми се появявали. Ако не си пробвала, де.

# 1 550
  • Мнения: 1 871
Отново съм аз, търся си четки за грим във Варна, но не знам къде продават. Някакви идеи?

# 1 551
  • Мнения: 1 119
Отново съм аз, търся си четки за грим във Варна, но не знам къде продават. Някакви идеи?

Във всички магазини по-големи за козметика. Например на Чаталджа в ELITIS. Имаше един огромен магазин за козметика, с голям избор... някъде до Метро (в този район). Дали не беше пак ELITIS, но много по-голям. Ако, да, това е адреса:
ул. Никола Симов №3, Варна 9000

# 1 552
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 361
Здравейте, има ли актуална тема за генеколози в София?

Ако търсиш “гЕнеколози”, няма да ти излезе. Опитай с “гИнеколози”. 😉

# 1 553
  • Мнения: X
Отново съм аз, търся си четки за грим във Варна, но не знам къде продават. Някакви идеи?
Лили, dm. Или търсиш конкретна марка?

# 1 554
  • Мнения: 322
Трябва ли акт за раждане за свидетелство за съдимост?

# 1 555
# 1 556
  • софия
  • Мнения: 4 180
Вече не се изисква.

# 1 557
  • Мнения: 54 063
И аз така мисля, но не бях сигурна.

# 1 558
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Така е, преди седмица и аз вадих.

# 1 559
  • Мнения: 322
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт