?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 483 765
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 590
  • София
  • Мнения: 1 864
-=Деси=-,моля те да споделиш - и мен ме вълнува сериозно този проблем.

# 1 591
  • Г. О.
  • Мнения: 1 705
teta75, мъжът ми продаде наследствен автомобил миналата година и не е ходил в КАТ преди сделката, но каза, че е бил в гратисния период от 6месеца.

# 1 592
  • Мнения: 68 369
teta75, мъжът ми продаде наследствен автомобил миналата година и не е ходил в КАТ преди сделката, но каза, че е бил в гратисния период от 6месеца.

На позната са й отказали да плати данъка и са я пратили в КАТ първо. Това ме очуди...за това питам.
То може де плати и дистанционно си мисля, без да има досег с лелите в МДТ.

# 1 593
  • София
  • Мнения: 613
В София,от къде мога да купя този крем?

# 1 594
  • Мнения: 757
В магазини "Be fit"

# 1 595
  • Мнения: X
Бясна съм, преди малко Виваком ми се обадиха, че дължа близо 140 лв за невърнати оборудване, което обаче върнах още миналата година, но не съм сиг че ще си открия протокола (по-точно съм сигурна, че няма). Не разбирам, не се ли отразява това в системата им, откъде накъде ще плащам нещо, което вече съм върнала и защо чак сега ме търсят? Ужасно ме ядосаха и ми скапаха деня от сутринта Rage

# 1 596
  • София
  • Мнения: 4 585
Скрит текст:
В София,от къде мога да купя този крем?


В Ремедиум също го има: https://remedium.bg/product/12242/makedonski-krem-za-bebeta-s-pa … ayka-x200-ml.html

# 1 597
  • Мнения: 4 122
Бясна съм, преди малко Виваком ми се обадиха, че дължа близо 140 лв за невърнати оборудване, което обаче върнах още миналата година, но не съм сиг че ще си открия протокола (по-точно съм сигурна, че няма). Не разбирам, не се ли отразява това в системата им, откъде накъде ще плащам нещо, което вече съм върнала и защо чак сега ме търсят? Ужасно ме ядосаха и ми скапаха деня от сутринта Rage
дано си пазиш протокола
аз три месеца не можеш да се оправя с тях

# 1 598
  • Мнения: X
Почти съм сигурна, че не го пазя. И какво ще стане ако не им платя сметката, при теб какво се случи?

# 1 599
  • Мнения: 1 983
Провеждат ли се някъде в София модерни танци за възрастни? По специално Обеля, Надежда?

# 1 600
  • Мнения: 18 323
Работи ли "Скай сити"?

# 1 601
  • Мнения: 39 039
Да. С малки изключения. Пепко примерно снощи не работеше.

# 1 602
  • Мнения: 18 323
Много благодаря!

# 1 603
  • София
  • Мнения: 673
Бясна съм, преди малко Виваком ми се обадиха, че дължа близо 140 лв за невърнати оборудване, което обаче върнах още миналата година, но не съм сиг че ще си открия протокола (по-точно съм сигурна, че няма). Не разбирам, не се ли отразява това в системата им, откъде накъде ще плащам нещо, което вече съм върнала и защо чак сега ме търсят? Ужасно ме ядосаха и ми скапаха деня от сутринта Rage

От началото на миналата година, поне в А1, всички такива документи, включително и тези протоколи, освен на хартия би трябвало да си го имаш и в електронен вариант на пощата. Аз поне имам такъв от септември месец. Доколкото знам, и другите оператори я имат тази практика, тъй като по този начин не си разпечатват на тях хартия. Ако не си върнал оборудване, още в първата сметка след това би трябвало да проличи (разбира се, ако сте още техни абонати). Начисляват си тази такса като стой та гледай.

# 1 604
  • София
  • Мнения: 9 417
Ползвах два болнични листа. Първият ми издадоха от болничното заведение, а вторият го издаде ЛЛ от следващия ден след като свърши първият. Т.е. нямам прекъсване в ползването на болничен. Някой знае ли дали от НОИ ще ми преведат наведнъж сумата от двата болнични, или ще са два отделни превода?

Общи условия

Активация на акаунт