?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 484 990
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 68 627
Зависи кога работодателя ще ги внесе в НОИ. И дали заедна ще ги внесе..

# 1 606
  • Мнения: 13 256
Бясна съм, преди малко Виваком ми се обадиха, че дължа близо 140 лв за невърнати оборудване, което обаче върнах още миналата година, но не съм сиг че ще си открия протокола (по-точно съм сигурна, че няма). Не разбирам, не се ли отразява това в системата им, откъде накъде ще плащам нещо, което вече съм върнала и защо чак сега ме търсят? Ужасно ме ядосаха и ми скапаха деня от сутринта Rage

Имах подобен проблем, търсеха ме за невърнато оборудвано, което бях върнала и си пазех протоколите и няколко пъти ходих с протоколите до офис на виваком, където все ги сканираха да ги качат в системата и после пак ме търсиха, мирясаха след като пуснах жалба до КЗП.

# 1 607
  • Мнения: X
Котешки въпрос, но не ми се ходи в котешката тема, че там се сервират много скъпи храни Simple Smile
Гранулата Sheba как е като клас, по-добър или по-нисък от Royal Canin? Котаракът ми нещо се цупи на RC напоследък, а само гранули яде. Sheba е на Purina, както и Gourme Gold - беше ми отказал Purina Chow гранули, но хареса гурме пастетите. В дилема съм дали да рискувам с една торбичка Шеба, защото ако и тлва изхвърля, не знам.

# 1 608
  • Мнения: 4 125
Почти съм сигурна, че не го пазя. И какво ще стане ако не им платя сметката, при теб какво се случи?
аз си пазих бележката и пак се разправяхме три месеца
иди се разправяй, може да не са го отразили в системата

# 1 609
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Котешки въпрос, но не ми се ходи в котешката тема, че там се сервират много скъпи храни Simple Smile
Гранулата Sheba как е като клас, по-добър или по-нисък от Royal Canin? Котаракът ми нещо се цупи на RC напоследък, а само гранули яде. Sheba е на Purina, както и Gourme Gold - беше ми отказал Purina Chow гранули, но хареса гурме пастетите. В дилема съм дали да рискувам с една торбичка Шеба, защото ако и тлва изхвърля, не знам.
Моето мнение е, че  Royal Canin отдавна не е това, което беше. Скъпа е заради марката, а не защото е качествена храна. Изключение прави само храната им за медицински проблеми. Давай пастети щом ги харесва и тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1179319 съм казала с какво храня в момента Wink

# 1 610
  • Мнения: X
Проблемът е, че зарязва и пастетите. Примерно 4 гурмета кутия, изяде 2, третия наполовина, последния само го подуши. Просто не яде мокра храна. Хванах го с гранулите, но вече и на тях се цупи, просто не знам. А 50 лв на кило ми идва малко множко, той яде по 3 кг месечно. И пак не е сигурно, че и това ще яде.
Ще рискувам с Шеба, пък ако се муси и на нея, ще му мисля.

# 1 611
  • София
  • Мнения: 11 554
Аз купувам две храни и редувам и смесвам, защото иначе се сърди, давам Аплауз и Биг Пау и двете са по около 33 лв за 1.5 -1.8 кг от д-р Стефанов. Консервите също разнообразявам, един път Нуево, едни път Карни, един път Шезир, но по една. Отделно имай предвид, че храна тип Аплауз са по-икономични, свършват по-бавно, защото ядат по-малко от нея и се засищат с много по-малко количество. При РК трябва да изядат много повече, за да се нахранят. Аплауз купувам, за да се засища и защото уж е полезна, Биг Пау взимам, защото й е вкусна и пак е добра като състав.

# 1 612
  • Мнения: 18 955
Проблемът е, че зарязва и пастетите. Примерно 4 гурмета кутия, изяде 2, третия наполовина, последния само го подуши. Просто не яде мокра храна. Хванах го с гранулите, но вече и на тях се цупи, просто не знам. А 50 лв на кило ми идва малко множко, той яде по 3 кг месечно. И пак не е сигурно, че и това ще яде.
Ще рискувам с Шеба, пък ако се муси и на нея, ще му мисля.

3 килограма месечно да яде е много. Или преяжда сериозно, или храната е боклучава. Аз бих ти препоръчала да поръчаш от зооплюс различни храни от 400 гр. до 2 кг. максимум опаковки, да му разнообразяваш. Примерно Пуризон и от сорта. Ние от по-евтините им купуваме, че са много котките. Смила я одобряват, Санабел я обожават, Концепт фор лайф е доста мазна и от нея ядат в по-малки количества. Ти за 79 лева за безплатна доставка може да накупиш различни и спазвай указанията на опаковката. Ако трябва с кухненска везна мери по колко даваш на котката. От преяждане може да е станала капризна.

# 1 613
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Котешки въпрос, но не ми се ходи в котешката тема, че там се сервират много скъпи храни Simple Smile
Гранулата Sheba как е като клас, по-добър или по-нисък от Royal Canin? Котаракът ми нещо се цупи на RC напоследък, а само гранули яде. Sheba е на Purina, както и Gourme Gold - беше ми отказал Purina Chow гранули, но хареса гурме пастетите. В дилема съм дали да рискувам с една торбичка Шеба, защото ако и тлва изхвърля, не знам.
Аз смесвам гранулите на различни марки и ги ядат - и за тази идея дето смесвам храните в котешката тема също ме критикуват Simple Smile Купувам Хилс, профилактична и някаква по-скъпа и ги смесвам Simple Smile

# 1 614
  • Мнения: X
Момичета, разбирам ви, обаче той, ако не хареса някоя храна, просто не я яде. Не искам да дам 100 лв за храна и после да се чудя къде да я раздавам, докато за моя пак трябва да взимам... Играла съм го с по-малки суми и е кофти.
Ще разгледам храните, които предложихте, дано му допаднат на НВ. Че като ми заплаче гладен, а купичката тъкмо съм я напълнила - хем ми иде да омета с него, хем ми къса сърцето Simple Smile

# 1 615
  • Мнения: 21 275
Може да вземете малка опаковка за проба .

# 1 616
  • Мнения: 68 627
Мда...и моят син е така: 😆
Момичета, разбирам ви, обаче той, ако не хареса някоя храна, просто не я яде. Не искам да дам 100 лв за храна и после да се чудя къде да я раздавам, докато за моя пак трябва да взимам.

# 1 617
  • Мнения: 223
От къде си смъквате песни за телефона да слушате, а не постоянно от YouTube да се хаби Интернет? Не мога да намеря хубав mp3 free download.

# 1 618
  • Мнения: X
https://ytmp3.цц/en13/

Замени Ц с C. С това конвертирам от тубата.
А, и гледай кое даунлоудваш, защото слага огромен бутон за теглене, който води към някаква реклама, а бутонът за песента е по-невзрачен Simple Smile

# 1 619
  • Мнения: 223
Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт