?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 071
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 665
  • Мнения: X
Точно на Бард изданието гледам. Него четох в гимназията и то е пълното на ВнП на български.

# 1 666
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Как да отлепя снимка, която на 1-но място е залепнала за стъклото на рамката, без да я наранявам?!?

# 1 667
  • Мнения: X
Защо не пробваш на пара, над вряща вода? След като отлепиш снимката, може да я изсушиш между бели листи, затисната отгоре с книги.

# 1 668
  • Мнения: X
Има един спрей на Вюрт, води се индустриален чистител, идеален за чистене на лепенки, опаковка с червена капачка. По принцип е скъпичък, към 20 лв опаковката, но ако намериш отнякъде назаем - пръскаш, изчакваш 4-5 мин и ще отлепиш без проблем и без да повреждаш снимката.

# 1 669
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря... ще пробвам с пара...
Посоченият спрей на селУ едва ли ще го намеря, но благодаря за идеята, --Gal--...

# 1 670
  • Мнения: 3 020
От години не съм освобождавала пратка от митница София, но сега ми се налага и четейки някакви нови изменения се обърках тотално. Мъжът ми е питал в кварталната ни поща, но той е чужденец и разбирането му на български е под въпрос за мен. Спомням си, че преди съм ходила на Митницата, на някакво гише, но имах известие от тях. Сега, мъжът ми е намерил писмо /даже без плик/ от БГ пощи за представителство. Случайно знам, че има вече такава възможност срещу съответната такса, има написани какви документи трябва да се представят и да им се изпратят по имейл. Има телефон, утре ще се обадя да питам за подробности, но искам да си изясня новата ситуация, а не какво съм правила преди 7-8 г. Ако отида на Митницата май трябва някаква митническа декларация, но аз ли я попълвам, митнически представител ли? От нашата поща са му казали, да отиде на Митницата, но сега чета, че Пощата към нея се е преместила не знам къде си /знам, ама не искам да обикалям София на сляпо/. Ако някой има осъвременена информация и я сподели, ще бъда много благодарна!

# 1 671
  • Мнения: 1 210
Има ли тема за живеещи в Истанбул?

# 1 672
  • София
  • Мнения: 3 789
Къде в София (магазин, най-добре в Люлин) мога да купя Харманлийско кебапче?

# 1 673
  • Мнения: 20 157
Къде в София (магазин, най-добре в Люлин) мога да купя Харманлийско кебапче?
Има ги в магазините на Фантастико
https://m.ebag.bg/kebapcheta-harmanli-kharmanliiski-480-g/581838

# 1 674
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Къде в София (магазин, най-добре в Люлин) мога да купя Харманлийско кебапче?
и в Т-маркет мисля че ги имаше. не си заслужават - нямат вкус.

# 1 675
  • Мнения: X
Има ли актуална тема за пазаруване на бельо, или тука да си задам въпроса?

# 1 676
  • Мнения: 13 542
Някой знае ли колко часа е пътуването с абтобус от София доо Венеция? Благодаря.

# 1 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Има ли актуална тема за пазаруване на бельо, или тука да си задам въпроса?
Пишеш "бельо" в полето за търсене на търсачката, отбелязваш, че търсиш по тема и... готово - може да си харесваш различни теми. Simple Smile

# 1 678
  • Мнения: 1 994
Някой знае ли колко часа е пътуването с абтобус от София доо Венеция? Благодаря.
Проверявам разписание на автобуси от София до Венеция през Маркон:
Тръгва на 16 в 14.30 от София
Пристига във Венеция на 17 в 9.20

# 1 679
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Имате ли представа в РЗИ, изследването за имунитет при морбили каква цена е?

Общи условия

Активация на акаунт