?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 008
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 7 095
  • Мнения: 11 663
Да, има още коридор.
Днес личната ме върна Hands V

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 16:57 от rummi_pl

# 7 096
  • Мнения: X
Прощавайте тъпия въпрос, но сега погледнах в закованата тема за ИП и срокът на ИЕО се е удължил до 15 юли... Това означава, че ще носим и маски в тези жеги? Защото около мен всички говореха за махането им от 1ви и изведнъж виждам 15ти тук.

# 7 097
  • Мнения: 11 566
И след 15.07 да удължат заповедта, нямам против. Ще носим и песен ще пеем.

Дали мога да подам сигнал някъде за продаване на енергийни напитки?
Става дума за занималнята на детето, има вендинг машина, и в същото време има в сградата други институции, та не съм много сигурна. А децата се изкушават и купуват.

# 7 098
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Не са забранени енергийните напитки. Децата са грижа на родителите им.

# 7 099
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Наистина ли не са?! Нали не знам в какъв радиус от училища не трябваше да се продават кафета, енергийни напитки, че и сладкиши в лавките? Или това отпадна?

# 7 100
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Нищо не е влязло в сила. Беше шум в пространството. Продава се всичко навсякъде. Незаконно е да продадеш на лице под 18 цигари, тютюн и алкохол. Всичко друго е ок.

# 7 101
  • Мнения: 11 566
Не знам. Негов приятел си бил взел от машината и той ми поиска разрешение да опита. Пратих го сам до магазин да си купи, но не са му продали.

# 7 102
  • Мнения: 47 973
В една кофа се беше събрала вода от климатика. Полях с нея цветята, а сега се замислих дали няма да ги уморя??? Flushed

# 7 103
  • Мнения: 3 480
В една кофа се беше събрала вода от климатика. Полях с нея цветята, а сега се замислих дали няма да ги уморя??? Flushed

Няма, спокойно Simple Smile.

# 7 104
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Ако машината не е на територията на учебно заведение, няма проблем. Не са му продали защото не са искали, не е забранено.
Има известни ограничения за обекти, които са на територията на учебни заведения, но пред самото такова например можеш всичко да си вземеш.
Ето сега пак предлагат да се забранят, но какво ще гласуват не се знае.
https://www.mediapool.bg/volya-predlaga-zabrana-na-prodazhbata-n … i-news309100.html

# 7 105
  • София
  • Мнения: 30 124
Някой знае ли причината за толкова много отменени полети за/от летище София? Някои авиокомпании няма да летят чак до октомври.

Пандемията е причината.
Нелогично ми звучи. По време на локдауна имаше полети, всичко живо се прибра от коя ли не точка на света, сега до окт. месец отменят полети от/до летище София.

# 7 106
  • Мнения: 3 480
Някой знае ли причината за толкова много отменени полети за/от летище София? Някои авиокомпании няма да летят чак до октомври.

Пандемията е причината.
Нелогично ми звучи. По време на локдауна имаше полети, всичко живо се прибра от коя ли не точка на света, сега до окт. месец отменят полети от/до летище София.

Нелогично, но факт.
Треперя септември (живот и здраве!) как ще летя до вкъщи.
Билет искам да купя сега от София до САЩ - от няколко места ме уверяват, че никой не знае дали от междинната зона на престой ще има самолет за през океана. Факт.
Директни полети България - САЩ няма от години.

# 7 107
  • Мнения: 416
Моля, някой ако знае какъв размер колан да си купя, когато дължината на сегашния, който ползвам е 95 см.? Manufacturer size 95 ли означава?

# 7 108
  • София
  • Мнения: 30 124
Знае ли някой, дали има толкова много отменени полети м/у други държави (напр. Германия-Франция)? Интересното е, че датите за полетите през м. юли стоят на сайтовете на компаниите, а са разпратени мейли до пътуващите за канселиране на резервацията. Ще се търсят варианти с прекачване.

# 7 109
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Тогава имаше още по-малко полети. Много от полетите бяха примерно Брюксел-Берлин-София... Сега лека-полека тръгват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт