Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ян. 2020, 23:13 ч.

?Въпроси всякакви? (2020г.)

• 230 245
  • 7 301
  •   6
Отговори
# 7 110
  • Варна/София
Някой знае ли причината за толкова много отменени полети за/от летище София? Някои авиокомпании няма да летят чак до октомври.

Пандемията е причината.
Нелогично ми звучи. По време на локдауна имаше полети, всичко живо се прибра от коя ли не точка на света, сега до окт. месец отменят полети от/до летище София.

# 7 111
Някой знае ли причината за толкова много отменени полети за/от летище София? Някои авиокомпании няма да летят чак до октомври.

Пандемията е причината.
Нелогично ми звучи. По време на локдауна имаше полети, всичко живо се прибра от коя ли не точка на света, сега до окт. месец отменят полети от/до летище София.

Нелогично, но факт.
Треперя септември (живот и здраве!) как ще летя до вкъщи.
Билет искам да купя сега от София до САЩ - от няколко места ме уверяват, че никой не знае дали от междинната зона на престой ще има самолет за през океана. Факт.
Директни полети България - САЩ няма от години.

# 7 112
Моля, някой ако знае какъв размер колан да си купя, когато дължината на сегашния, който ползвам е 95 см.? Manufacturer size 95 ли означава?

# 7 113
  • Варна/София
Знае ли някой, дали има толкова много отменени полети м/у други държави (напр. Германия-Франция)? Интересното е, че датите за полетите през м. юли стоят на сайтовете на компаниите, а са разпратени мейли до пътуващите за канселиране на резервацията. Ще се търсят варианти с прекачване.

# 7 114
  • Deutschland/HE
Тогава имаше още по-малко полети. Много от полетите бяха примерно Брюксел-Берлин-София... Сега лека-полека тръгват нещата.

# 7 115
  • Варна/София
Тогава имаше още по-малко полети. Много от полетите бяха примерно Брюксел-Берлин-София... Сега лека-полека тръгват нещата.
Дано тръгнат, че за кратка дестинация да се търси прекачване е много неудобно.

# 7 116
  • Deutschland/HE
Не е прекачване, хора се качват и слизат, малко като маршрутка е Simple Smile Според мен от началото на юни вече са по-добре нещата с полетите.

# 7 117
  • Варна/София
Не е прекачване, хора се качват и слизат, малко като маршрутка е Simple Smile Според мен от началото на юни вече са по-добре нещата с полетите.
Според списъка, който е качен на сайта на Министерството на транспорта, не са много добре нещата, особено за някои дестинация, но каквото-такова.

# 7 118
  • Макондо
Една приятелка се прибра вчера от САЩ, с малко мъки, ама..Казвам го за да ви успокоя, че все пак има начин.

Полетите почнаха да намаляват от седмица-две сякаш, откакто почнаха да се увеличават заболелите.

# 7 119
Една приятелка се прибра вчера от САЩ, с малко мъки, ама..Казвам го за да ви успокоя, че все пак има начин.

А каза ли какви мъки? Откъде е летяла?

# 7 120
  • Deutschland/HE
Моя роднина летя с Луфтханза - ЛА-Мюнхен-Франкфурт-София. Времето между полетите беше 2-3часа и всичко беше наред.

# 7 121
Изгоряла ми е крушката на мигача.Каква крушка трябва да купя., има ли значение марката на автомобила? Моля, не ми се смейте, наистина нищо не разбирам от коли.

# 7 122
Защо ще я купуваш ти? Отиваш, оставяш колата в сервиза, пиеш едно кафе и си я вземаш готова срещу 5 лв. На мен крушката на фара не работеше, за нула време ми го оправиха

# 7 123
  • Точно където трябва
Трябва да подам заявление за нова лична карта. Трябва ли да нося нещо освен себе си?

# 7 124
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
маска. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт