ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 31 269
  • 572
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 911
За кръстосване на презрамки на гърба имаше един елементарен трик да се прихванат с кламер (има разни клипове на уж лайф-хакове). Не съм го пробвала, но ми се струва, че така може да не е най-удобно.

# 196
  • Мнения: X
Няма как с кламер, не съм изваяна та да нямам гънки и все в един момент това "приспособление" ще се забие в мен. Може да се вържат двете презрамки на гърба една за друга, но не съм привърженик на подобни подръчни средства. Просто недоумявам как е възможно никой производител, дизайнер да не помисли за жените с голям бюст как да бъде най-удобно и комфортно придържан... Не! Сутиените за голям бюст същите модели като тези за гърди с размерите на яйца, но просто с чашки като бебешки шапки. Ми не става така.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Няма как с кламер, не съм изваяна та да нямам гънки и все в един момент това "приспособление" ще се забие в мен. Може да се вържат двете презрамки на гърба една за друга, но не съм привърженик на подобни подръчни средства. Просто недоумявам как е възможно никой производител, дизайнер да не помисли за жените с голям бюст как да бъде най-удобно и комфортно придържан... Не! Сутиените за голям бюст същите модели като тези за гърди с размерите на яйца, но просто с чашки като бебешки шапки. Ми не става така.

Напълно те разбирам за какво говориш.
Скрит текст:
Има някои модели на Триумф, които са с кукички отзад при гайките https://www.amazon.co.uk/Triumph-Womens-Magic-Boost-Everyday/dp/ … mp;th=1&psc=1

# 198
  • Мнения: X
На мен ми трябва обратното на удължител. Малка ми е подгръдната и все са ми широки дори на стегнатото като закопчея. И моите рамене са слегнали и презрамките постоянно ми падат...

# 199
  • Мнения: X
Нося само Триумф, но такива кукички има само на модели за малък бюст (странно защо!) В моделите минимайзер няма...

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Нося само Триумф, но такива кукички има само на модели за малък бюст (странно защо!) В моделите минимайзер няма...

Аз нося 34DD/E и този горе, който случайно видях има кукички. Имах преди време един, но го подарих беше ми широка подгръдната.

# 201
  • Мнения: X
Моят размер е 95DD/E...

# 202
  • Мнения: X
Интересувах се дали между подгръдна 75 и 70 ще има разлика понеже доста често сякаш правят нещата на око... и да не дойде пак подгръдната като тази на 75.

# 203
  • Мнения: 9 911
При НМ (а може би не само и при тях) винаги има място за изненада, така че най-добре, когато е възможно, разбира се, да се види на място във физически магазин.

# 204
  • Мнения: X
Ами то при реномирани марки има разлика в обиколката от модел до модел, та тук никой не може да ти гарантира, че 70 ще е 70, а не 75 или обратното. Аз, лично съм купувала сутиен онлайн само, ако преди това съм го мерила в реала и знам точно кой размер ми стои както трябва.

# 205
  • Мнения: 27 271
В Ню Йоркър сутиените много ми допадат, защото имат избор и на подгръдна. Или поне имаха. Но според модела, вида плат/дантела и това се случва да варира. Аз винаги купувам сутиен който да имам опцията да се затяга допълнително- много е неприятно като се разтегнат в обиколка...И явно съм с рамене "като закачалка прави" , но пак ми се свличат презрамките. Виждала съм приспособление с което се захващат отзад презрамките, определено не е кламер Stuck Out Tongue Winking Eye
Номерацията на сутиени в ХМ отговаря ли си?

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 15:07 от dolce miele

# 206
  • Мнения: 5 382
Държач за презрамки, май в маг. Немски център съм виждала подобни неща за сутиени


Относно удължителите за сутиени - да, рязала съм от стари сутиени крайчето с кукичките, но от Алиекспрес са и с ластична, съответно разтеглива, част, а на мен наистина ми се налага да ползвам удължители, оттам и съм запасена с такива.

# 207
  • Мнения: 9 593
На мен ми трябва обратното на удължител. Малка ми е подгръдната и все са ми широки дори на стегнатото като закопчея. И моите рамене са слегнали и презрамките постоянно ми падат...
може би трябва точно да определиш размера..
Аз го сметнах моя с един сайт, да не се хваля, но оттогава нямам издънки.

# 208
  • Мнения: 54 056
На мен сутиените на НМ ми идват умалени.
Първите, които си купих ми са доста стегнати, вече купувам номер нагоре.

# 209
  • Мнения: X
От ейч енд ем взимам 75 D. На чашка е добре, но подгръдната ми е леко голяма. Имам един полски на Etna 65G и е по размер на чашка като първия. Обиколката там ми е супер, обаче е с банели а аз не ги понасям и постоянно ги намествам... взимам предимно без банел на ейч ема... не знам смотана съм доста и крива явно. Остава ми да пробвам само по малко подгръдна дано пасне..

Общи условия

Активация на акаунт