ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 294
  • 572
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 124
Звънче, аз бих направила 2 калъфки по 40-80.
Може и да стане, само един шев ти трябва , може и на ръка според мен -бод зад игла (само този мога и трапоската) Колко пък да е грозно...само от едната страна ще се шие, където си рязала.
Така ще имам 2 възглавници еднакви, ще им пъхна от тези мекия пух и ще се съберат мисля, може и да се получи си мисля. Десенчето е много закачливо и е супер на вид. Не бих го върнала, особено пък ако на сметка съм го взела.

# 256
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Нсправо кажи колко му искаш и да си стиснем ръцете Simple Smile аз нямам проблем с преправянето, всичко ми минава през шивачката Simple Smile или поне линк към завивките, харесаха ми за дребните и на мен

# 257
  • софия
  • Мнения: 25 438
За 31. 50 лв. го взех. Ето линк https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0781487001.html

# 258
  • София
  • Мнения: 19 242
И ето как НМ вече са с 5 лв. назад Grin

# 259
  • Мнения: 5 384
ами, да, то две възглавници влизат в една калъфка 80х80, точно това имах предвид-възглавницата я извиваш така, че дължината й влиза в ширината на калъфката , а остатъкът/равен на още една възглавница/ или подгъваш , или носиш на роднина, дето шие на машина професионално. Моята свеки е такава, нея ползвам, но в този случай не съм - пазя калъфката за възглавници с гигант размери като показаните по-напред- от Юск. И през ум не би ми минало да облагодетелствам ХМ с 4,90 и себе си с чакане на пари.

Получих си чантата - харесва ми, бордото е доста тъмно и добре се връзва с якето ми, макар и да не са 1 към 1 еднакви. Побира си достатъчно, широко дъно и не стърчи , защото е среден размер.
Аз си удължих дръжките - има си дупки за отрегулиране - като при коланите.

# 260
  • Мнения: 1 759
Ако нося сутиен 70В, дали 75А ще ми стане ? От тези без банелите.

# 261
  • Мнения: 10 142
Най-сигурно е като пробваш. Има разлика в модели, че дори и на един и същ в еднаквите размери понякога.
Опитах се да снимам реалния цвят на неоновия комплект:
Скрит текст:
При мен на екрана на телефона изглежда почти същия цвят като на живо

# 262
  • София
  • Мнения: 38 475
Иха, готин е. Аз си взех почти същия, но черен. И както казах, от реален магазин. Имам си определени изисквания към сутиените и трябва да пробвам, няма друг начин.

# 263
  • Мнения: 10 142
Понеже от този имам в бяло и светло розово взех смело без пробване. И другите модели, които съм вземала, съм имала късмета да нацеля. А този модел уж го няма по магазините. Поне аз не съм нацелвала точно този в реал.

# 264
  • Мнения: 379
Имам върната пратка към H&M преди Нова година и вчера изтече срокът за връщане на пари. Звъннах днес и питах какво се случва. Да, до края на седмицата да очаквам превод. На въпроса ще бъде ли удържана таксата за връщане, получих контра въпрос "Къде е упоменато, че не удържат 4,90 лв при забавяне?" Ясно си спомням, че съм го чела това условие на сайта им. Сега не мога да го открия. Явно скоро това ще бъде променено. По-изгодно им е да раздават кодове за компенсация. Нали така стимулират продажбите си.

# 265
  • Мнения: 68 629
Тц..тц...какво невежество Stuck Out Tongue Winking Eye
Туй е цвят сьомга бре...какъв неон....😃

# 266
  • Мнения: 5 384
НМ имат своя цветова палитра, поръчаният от мен тюркоазен пуловер излезе тъмнозелен без полъх на тюркоаз или някакво синьо.
Така че, щом са казали неон, сега Феникс да каже дали нощем свети в тъмното това бельо Simple Smile

# 267
  • Мнения: 54 391
Тц..тц...какво невежество Stuck Out Tongue Winking Eye
Туй е цвят сьомга бре...какъв неон....😃

И аз се чудя защо е неон, за мен това е неон
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0816587012.html

# 268
  • Мнения: 10 142
Като го намацам с флуоресцентна боя ще засвети, я. Иначе нямам идея що така са го кръстили/превели (реално цветът е една идея по-наситен май, отколкото излезе на фотото), на опаковката, с която пристигна всъщност пишеше red medium. На мен ми е все едно как са го нарекли, исках нещо по-цветно и този цвят ми е ок.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 14:19 от fenyx

# 269
  • Мнения: 554
Моята поръчка от 7ми дойде вчера.
Скрит текст:
Роклята е една идея по-малка от колкото ми се искаше, но си отговаря, леко описваща е. Много мека и приятна материя.
Скрит текст:
Сутиенът - по принцип нося 85С, но за втори път вземам 80D от хм и ми е добре. (Имам от хм и 85С и той ми е добре)
Потникът също си отговаря. Много лека материя, свободно стои, не е изрязан прекалено.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт