ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 303
  • 572
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 54 401
Имам върната пратка към H&M преди Нова година и вчера изтече срокът за връщане на пари. Звъннах днес и питах какво се случва. Да, до края на седмицата да очаквам превод. На въпроса ще бъде ли удържана таксата за връщане, получих контра въпрос "Къде е упоменато, че не удържат 4,90 лв при забавяне?" Ясно си спомням, че съм го чела това условие на сайта им.

Не мога и аз да си спомня, но го имаше.
Тета? Thinking

# 271
  • Мнения: 5 384
Към спалното бельо с ябълков десен, дето коментирахме голямата калъфка, предлагам ей таз ябълка /то и аз я искам, ама ме е срам да си я купя/  https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0752833002.html

# 272
  • Мнения: 143
Щях да давам отзив тъкмо за нея. Страхотна е, от едната страна е жълта, от другата оранжева. За тази цена е идеална.

# 273
  • Мнения: 341
Имам върната пратка към H&M преди Нова година и вчера изтече срокът за връщане на пари. Звъннах днес и питах какво се случва. Да, до края на седмицата да очаквам превод. На въпроса ще бъде ли удържана таксата за връщане, получих контра въпрос "Къде е упоменато, че не удържат 4,90 лв при забавяне?" Ясно си спомням, че съм го чела това условие на сайта им.

Не мога и аз да си спомня, но го имаше.
Тета? Thinking
Може би са си променили политиката вече.... А иначе сега им звънях и казаха, че до вчера са имали проблем, който вече е решен и са изпратили всички пари по сметките. До 3 работни дни трябва да ги получим,пък ще видим сега.

# 274
  • Мнения: 68 643
Имам върната пратка към H&M преди Нова година и вчера изтече срокът за връщане на пари. Звъннах днес и питах какво се случва. Да, до края на седмицата да очаквам превод. На въпроса ще бъде ли удържана таксата за връщане, получих контра въпрос "Къде е упоменато, че не удържат 4,90 лв при забавяне?" Ясно си спомням, че съм го чела това условие на сайта им.

Не мога и аз да си спомня, но го имаше.
Тета? Thinking

В сайта не. В ЗЗП е. Но когато става дума за рекламация...тоест за връщане на дефектен продукт. Тогава връщането е за сметка на търговеца, клиентът не бива да понася никаквми негативи при упражняване на това си право - на рекламацията.

За забавяне връщане на парите няма. Камо ли в сайта..привиждат ви се някакви неща..😆

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 15:17 от teta75

# 275
  • Мнения: 364
Момичета, по принцип при върната стока по някакъв начин отбелязва ли се това в профила- както например дата на поръчка и т. н. ?
Или просто да си следя сметката за превод ?

# 276
  • Мнения: 54 401
Ами не знам дали го е имало или не, но аз от темата знам, че като има забавяне, звъняхме и превеждаха цялата сума, като компенсация за забавянето.
Аз имам няколко такива връщания, без удържана такса.
Възглавниците са супер, благодаря, Камея!
А жълто и оранжево ми са любими като съчетание. Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 68 643
Звъняхме..ама си беше извиване на ръцете ..и жест от тях. Не го пише никъде. А и не винаги го спазваха...

# 278
  • Мнения: 9 683
Хм, аз съм забелязала, че като избереш да останеш на линия за анкета са по-отзивчиви..

# 279
  • Мнения: 10 152
Да, защото ще бъдат после оценени и това е мотивация все пак

# 280
  • Мнения: 527
Получих си синьото палтенце- https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0661794002.html
Кройката е много приятна, но като цяло очаквах повече. Очаквах да е "уау", а реално беше "ами като за 60лв бива". Дано поне да топли.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0797150001.html - за тази блуза нямаше изненади. Бях я мерила в реала.
Сега си чакам роклите....

# 281
  • Мнения: 10 152
За феновете на кашмирените пуловери - мярнах такива в Метро днес, не мога да кажа цена, че минах бързо покрай тях, нямах много време, само ги пипнах, мекичка и приятна материя.

# 282
  • Мнения: 1 819
Чантата се оказа по-хубава реално! По-кафява, по-прибрана, с по-дълги дръжки.
Аз си напазарувах бельо от реален магазин. Един сутиен и два чифта гащи за 18 лв!
Тази чанта и аз я поръчах, харесва ми, обаче ме притеснява цветът. Пише оранжево, какво е реално и става ли за носене на рамо?

# 283
  • Мнения: 10 152
Малко като виц, но за обсъжданите тук палта тип халат- с детето сме на спирката и ме пита- този човек защо е по хавлия? 😁 (за една девойка, облечена с такова палто)

# 284
  • Мнения: 68 643
Хаха...ми така си е..донякъде...

Общи условия

Активация на акаунт