ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 31 266
  • 572
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 47 888
Не знам, ама уж са ми превели пари на 15 януари, а нямам нищо... ядосах се

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Еконта са си въвели някаква нова услуга за тези, които пращат с тях, да си подготвят пратките вкъщи и само да ги оставят в офиса, но това няма общо с НМ-а. Иначе НМ с всяка пратка генерират и пращат и товарителница за връщане. Това са видяли в офиса. И на мен няколко пъти са ми казвали, че имам подготвена пратка, а се оказаха товарителници за връщане към НМ.

# 392
  • Мнения: 364
Тази услуга е мнооого отдавна създадена, към Базар и олх има, наистина спестява чакане, защото сам си изготвяш товарителница.

# 393
  • Мнения: 9 910
Milandria, точно това имах предвид и аз👍🏻

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 3 150
Отдавна не бях получавала поръчка от Х&М и затова се допитах до вас. Вероятно си генерират и електронна товарителница,  освен хартиената в плика. Благодаря на включилите се!

# 395
  • Мнения: X
Тази услуга е мнооого отдавна създадена, към Базар и олх има, наистина спестява чакане, защото сам си изготвяш товарителница.
Винаги я ползвам тази услуга като изпращам нещо и отивам с номер на товарителницата, подготвена от вкъщи. Има и % отстъпка като приготвите пратката вкъщи.
Новото, всъщност е, че в Еконт вече ще има гише за готови товарителници, на което се минава бързо и не се чака на опашка. Това е улеснението. Пратките от Н&М минават за "подготвени" и като ги носите минавайте на бързото гише, без да чакате на опашки, на които хората оформят на място товарителници или взимат нещо.

# 396
  • Мнения: 54 054
Точно това е новото, бързо гише, без да чакаш заедно с другите.
Иначе ние си имаме по принцип готови товарителници за връщане, в плика.

Хепи, на мен също ми провериха парите и каза младежът, че са преведени на 15, но имало проблем и си отбеляза пак да пуснат нов превод. Преводи, аз чакам за 2 пратки пари.

# 397
  • Мнения: 47 888
Уж пуснати на 15ъи, па днес пак официално ми обеща да ги пусне скоро...

# 398
  • Мнения: 1 021
Върнах пратка на 30.12.2019 и превод все още нямам...

# 399
  • Мнения: X
Егати кашата с тия пари! Едно, че е некоректно и второ, така ще ги забатачат, после от това и ще ги увъртолят, та един Господ знае кога ще оправят парите на хората! Добре че нямам взимане-даване с тях в момента, че в един английски сайт им извадих душата! Връщах с Български пощи и понеже са се заметнали с цените, исках без проследяване, за да не товари сумата. Малеее... пътува месец, а аз не ги оставих на мира. Любезни и търпеливи хора се оказаха Laughing

# 400
  • Мнения: 341
Те на всички казват, че на 15 са ги пуснали, а сегa ми казват и на мен, че с висок приоритет работят, ама пари си няма, че много скоро ще има, да съм търпелива бля бля, казах им, че търпението ми се изчерпа и момчето ми гарантира получаването им. Ми чакам, какво да правя.

# 401
  • Мнения: 54 054
Уж пуснати на 15ъи, па днес пак официално ми обеща да ги пусне скоро...

Тъй де.
И на мен така ми каза.
Повторно ще ги наредят.

# 402
  • Мнения: 341
Някой има ли ги тези обувки, да каже как са, изглеждат ми удобни.
Скрит текст:

# 403
  • Мнения: 47 888
Смешно ми стана и от думата "обещавам Ви"...абе

# 404
  • Мнения: 54 054
Не ми обеща нищо на мен.
Каза след 3-4 дни, понеже е международен превод.

Общи условия

Активация на акаунт