ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 295
  • 572
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Днес влязох в един реал, без особени очаквания. Последно бях влизала преди нова година и нямаше нищо интересно, но сега бяха намалили интересни неща. Взех си две черни чантички по 5.99 лв и 9.99 лв, комплект от три герданчета за 1.99, сако за 17.99 лв в любимото ми петролено зелено, плюшени терлички за из вкъщи и разни други дреболии. Общо взето каквото ми хареса и беше на добра цена го взех, не че толкова ми трябваше, но се получи добра шопинг терапия Sweat Smile Терличките трябваше да ги взема един номер по-големи, че се оказаха доста тясни отпред. Най се радвам, че намерих сакото и чантичката за 10 лв.

Малко снимки:
Скрит текст:















# 406
  • Мнения: 341
Не ми обеща нищо на мен.
Каза след 3-4 дни, понеже е международен превод.
При мен това беше първото, което ми казаха, втория път отново, при третия ни разговор имало проблем при трансфера, едни и същи лъжи при всички, смешни са, дано четат темата СМЕШНИ СТЕ 🤣🤣🤣

# 407
  • Мнения: 47 973
Смешни, смешни, като мине още малко време вървим към КЗП май...

# 408
  • Мнения: 54 390
Супер сако, milandria! Heart Eyes

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 352

Благодаря, този цвят ми е слабост Blush

# 410
  • Мнения: 54 390
И аз умирам за този цвят!

# 411
  • Мнения: 5 288
Отдавна не съм поръчвала ))). Подсетихте ме, че и аз чакам парите.

# 412
  • Мнения: 9 124
И на мен сакото ми хареса много. Обаче нямам време да мина и видя. Май си заслужава, щом има толкова намалени неща. Не чакам пари аз . Гледам май има на сайта още намаление, ама се въздържам да гледам.
Не вярвам да не ви преведат сумите, няма начин това да стане, но защо се бавят е странно. Поне се опитайте да ви дадат код с намаление за неудобството.

# 413
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
milandria , този цвят ми е любим!
Може ли номерчето да го издиря в сайта? Innocent

# 414
  • Мнения: 1 379
И аз вчера се обаждах отново, защото имам върната поръчка още преди Нова година. Същите неща ми казаха и на мен, но и ми пратиха код за 15% отстъпка и БД. Не мисля, че е възможно да не ни преведат парите.

# 415
  • Мнения: 54 390
Как няма да ги преведат?
Изобщо нямам съмнение за това.
Имат проблеми хората.

# 416
  • Мнения: 675
Здравейте!
Нещо не се оправям с размерите, таблицата не ми излиза.. /линкът нещо не работи при мен/ Може ли някой да прикачи снимка , ще съм много Благодарна ❤✌🏻

# 417
  • Мнения: 583
Здравейте! Някой от тук поръчващите правил ли е поръчка от немския ХМ? Може ли да се плаща с бг карта?

# 418
  • Варна
  • Мнения: 355
Здравейте!
Нещо не се оправям с размерите, таблицата не ми излиза.. /линкът нещо не работи при мен/ Може ли някой да прикачи снимка , ще съм много Благодарна ❤✌🏻
Пробвай от тук
Ето и снимки:
Скрит текст:


# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 352
milandria , този цвят ми е любим!
Може ли номерчето да го издиря в сайта? Innocent
Да, разбира се, номерът е 0728156011. Намерих го, но го дава изчерпано.

https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0728156011.html

Общи условия

Активация на акаунт