Почивка на Малдивите /Тема 4/

  • 51 482
  • 824
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 300
Манфред, може ли линк към инфото от сайта на катарците, че искат ПСР и от Малдивите при връщането...


Ние имаме от януари резервация за края на ноември и още се надяваме да успеем да пътуваме..... 😔😟

Трябва да ровя по хисторито, за да намеря точната страница. Но, ето линка през който стигнах до нея (най-много на 1-2 хоп-а): https://www.qatarairways.com/content/global/en/travel-alerts/requirements.html

# 346
  • София
  • Мнения: 3 008
Вчера прочетох, че за Коледа и Нова година ще има чартърни полети от София до Мале организирани от българска агенция.
Ако някой се интересува, може да потърси в нета.

# 347
  • София
  • Мнения: 55
Ако не ни затворят е супер. А коя е агенцията?

Вчера прочетох, че за Коледа и Нова година ще има чартърни полети от София до Мале организирани от българска агенция.
Ако някой се интересува, може да потърси в нета.

# 348
# 349
  • София
  • Мнения: 3 008
Ако не ни затворят е супер. А коя е агенцията?

Вчера прочетох, че за Коледа и Нова година ще има чартърни полети от София до Мале организирани от българска агенция.
Ако някой се интересува, може да потърси в нета.
Да кажа, че нямам нищо общо с агенцията - видях в Дир-а, че я споменават - Онекс Тур. Но дали тя е организаторът, пак не знам.

# 350
  • Мнения: 167
Мисля, че Акватур е организаторът на чартърната програма, а другите агенции предлагат техни оферти

# 351
# 352
  • София
  • Мнения: 55
Благодаря, ще разгледам в сайта им!

# 353
  • Мнения: 1 426

Здравейте, има ли някои, които ще се възползват от тази оферта или изобщо ползвали услугите на въпросната агенция, тъй като договорът, който ми предлагат ми изгледа меко казано съмнителен?

Благодаря на всички за отговорите.
Хубава вечер. 🙂

# 354
  • София
  • Мнения: 1 945
Защо е съмнителен договорът? Аз доста им се чудя още.
Вие кой резорт избрахте?

# 355
  • Мнения: 1 793
Мен ме притеснява освен всичко друго, дали няма да има карантина за влизащи от трети страни след това. Отпуската ще ни стане прекалено дълга.

# 356
  • София
  • Мнения: 1 945
Като се върнете, може да си направите PCR тест и да избегнете карантината.

# 357
  • Мнения: 1 426
Защо е съмнителен договорът? Аз доста им се чудя още.
Вие кой резорт избрахте?

Колебаем се между Sun Siyam Olhuveli и Velassaru.   

Моите притеснения са да не затворят отново границите ... иначе както е казала dechy - един PSR и нямаш карантина..

Marrietta, досега ползвали ли сте агенцията?

# 358
  • Мнения: 732
Привет! И аз разхлеждам хотелите по тази програма...отзиви за Hard Rock Hotel?

# 359
  • Мнения: 3 578
Пишете какво ви интересува за Хард Рок хотела. Празнувах си рождения ден там.

Общи условия

Активация на акаунт