Страшки от форума

  • 106 515
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Малко не в темата, но не искам да се включвам към тази за коронавируса. Нямам желание да чета там и да ми изкачат известия. Такива източници на депресарско паникьосани настроения ги избягвам.

Скрит текст:
Но вчера мъжо получи бъбречна криза. Дойде бърза помощ, биха му болкоуспокояващо и го оставиха вкъщи да почива. Решихме да отиваме същата вечер да пускаме изследвания и да посетим уролог. Излязохме на улицата, все още го тресеше от болка и трепереше целия, беше пребледнял като платно. Заобикаляха ни като крастави всички... едно такси като ни видя да се приближаваме запали и потегли. Извикахме си накрая на адрес, още със спирането шофьора беше направил очите палачинки трябваше с отварянето на вратата да обяснявам, че са бъбреци и никой няма да мре.

Иначе по темата бих включила онази дама от семейните отношения, дето вика че българките си падали по турци. Такива генерализирания са ми страшни на мене.

# 166
  • Мнения: 10 794
Ей, това е най-страшното...

„Но аз колкото повече чета за тези симптоми, толкова повече си ги откривам”

П.с. Сори, че пак се връщаме към „хита” на годината, обаче верно си е страшно. Някои хора ще умрат от психоза, не от вируса.

# 167
  • Мнения: 9 864
Оф, тя цялата тема за вируса е страшка.
Не мога да изброя колко човека в минута пишат, но от сутрин до вечер ежеминутно някой пише. Някой път си противоречат, ама ай карай

# 168
  • Мнения: 36 463
И за икономическата криза (предизвикана от вируса) - накратко - ще настане рецесия и няма да има какво да ядем... Чудя се дали има смисъл да цитирам...

# 169
  • Мнения: 1 918
И за икономическата криза (предизвикана от вируса) - накратко - ще настане рецесия и няма да има какво да ядем... Чудя се дали има смисъл да цитирам...
И изведнъж един панически пост “ОБОЖЕ всичкилищеОмрем” не знам, не знам... не е на добре работата, не само с коронавируса.

# 170
  • Мнения: 9 864
Не вярвам баш да измрем, но бях чела някъде статия, за купили къси облигации колко са спечелили. Не вярвам да е случайност, просто са били информирани. Ама карай, аз акции и облигации нямам, та и да спечеля не мога Wink

# 171
  • Мнения: 10 372
Ми аз мисля, че рано или късно, независимо от какво, но всички ще "омрем".

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Момичета,
извинявам се ако сте писали по темата назад, но аз прочетох последните 200 стр и не открих, какви мерки превантивно взимате у дома, за да се предпазите от разпространението на Корона вирус. Миете ли пода със нещо специално, а дървените и стъклени повърхности. Къде се събувате , перете ли всеки ден използваните дрехи и с какви препарати? Аз например днес се сетих да разделя на всеки член от семеиството четката в отделна чаша и раздадох на всеки собствена паста за зъби. Мия подовете с вода и доместос, но имаме паркет и за там се чудя какъв дезифенктант да използвам. Трудно ми е да взема и решение за коридора , как да организирам събуването на обувките и в торба ли да ги слагам после?"

# 173
  • София
  • Мнения: 28 535
Лудостта не прощава.

# 174
  • Мнения: 9 355
Да й напиша ли, че живея в немска провинция с 3 заразени, в друг град обаче и всеки ден пътувам с влак и метро и единствено си мия ръцете с вода и сапун като се прибера?  Даже маска за уста нямам, пък в къщи имам само един препарат за под?Hushed

# 175
  • София
  • Мнения: 6 180
А защо на всеки различна паста за зъби? Никак не схващам логиката...

# 176
  • Мнения: 18 496
Мисля, че следващата крачка е доместос за пода, доместос за чиниите, доместос и за пастата за зъби.

# 177
  • Мнения: 9 355
А защо на всеки различна паста за зъби? Никак не схващам логиката...
Е, как? Никой да пипа едно и също нещо. Интересно като готви с различни черпаци ли сипва или готви за всеки поотделно, или всеки сам си готви и си мие своята чиния?

# 178
  • Мнения: 10 794
Я, направо по един апартамент на всеки от семейството и да се спасяват по единично Joy

# 179
  • Мнения: 9 152
Да й напиша ли, че живея в немска провинция с 3 заразени, в друг град обаче и всеки ден пътувам с влак и метро и единствено си мия ръцете с вода и сапун като се прибера?  Даже маска за уста нямам, пък в къщи имам само един препарат за под?Hushed
А аз нямах препарат, защото пода го мия само с вода.
Но сега си купих.

Общи условия

Активация на акаунт