Страшки от форума

  • 106 448
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Колко пъти сме писали, че е крайно време да се направи и такава тема?
Нека споделяме тук най-ужасните неща, на които се натъкваме във форума.
За абсурдните неща, които даже и не са смешни.

# 1
  • Мнения: 19 686
Ами то в "смешките" има бая и от страшките Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 11 408
Има, защото до момента нямаше тема за страшки. За която тема благодаря Flowers Hibiscus

# 3
  • Мнения: X
Цитат

И последно, молите се на Господ да завали? А кой, мислите, е спретнал това мега-барбекю? Никакъв дъжд! Вашият Господ, като гледам, сега преоткрива прелестите на лагерния огън и печените на него мръвки.

# 4
  • Мнения: 18 354
ужасТ, то страшно наистина

# 5
  • Мнения: 2 064
Цитат

И последно, молите се на Господ да завали? А кой, мислите, е спретнал това мега-барбекю? Никакъв дъжд! Вашият Господ, като гледам, сега преоткрива прелестите на лагерния огън и печените на него мръвки.

Това е брутално...

# 6
  • Мнения: 25 441
Цитат
За мен жена която не ме предпочете, е в мозъчна смърт.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 513
😂 😂 😂 😂, не се сдържах! Велико!

# 8
  • Мнения: 624
Цитат
София - усети се леко на 6 етаж

И на 12 ет. се усети леко и кратко за съжаление. С дъщерята и внучо в момента се гледахме на видео връзка. Тя чак съжали, че не е тук да я разлюлее.И двете много обичаме земетресения на високо.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
И бебчо яде 4 или 5 по 180мл. и то почети от началото на 3ти месец. Живея в чужбина и докторите ми казаха, че е голям мъж и като иска повече да му давам повече. Не признава нещо оснвен мляко и няма ли е един рев до посиняване или след час и половина се буди за още, като ме предопредиха, че е много по вредно и опасно да му разширя стомаха, ако го храня на час и половина отколкото да му  давам повече мляко.

# 10
  • Мнения: 9 825
А, ма не го храни, да не си му майка, че като реве от глад, да му даваш храна..??

# 11
  • Мнения: 1 902
"Това се случва от доста време и на последък почвам да свиквам,аз имам навика да слизам долу в кръчмата и често се случва да не се прибирам в петък вечер.Вчера забелязах как той и двама негови приятели пушат цигара с марихуана.Естествено аз го хванах и се прибрахме вкъщи в следтвие на което той ми обясни какво се е случило и ми разясни за какво съм му давал пари през последните два месеца.
Усмислих нещата отидох да поговря с него но той беше изключително неадекватен и неуважителен,за това аз отидох в стаяти ми и взех двата колана които имам,след това отидох до стаята му и почуках на вратата.Той отвори вратата и каза:
-Баща ми какво пак ще ме занимаваш с глупости?
Пуснах коланите и запчнах да го бия.След 2/3 минути го оставих.
Моля кажете ми какво да направя стана ми навик да го бия."

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Това последното е пързалка най-вероятно.

# 13
  • France
  • Мнения: 12 243
Искрено се надявам да е пързалка.

"Направи като него, дръж се точно като  нейния идиот, отрежи я, кажи й, че излизаш с друга, тя да се оправя сама с чувствата си и вече не ти пука. Отиди на дискотека, кажи на някоя, че искаш да се снимаш с нея заради бившата си и качи снимките да ги види. Ако й пука за теб, тя ще ти пише, ако не - майната й. Но обади ли ти се, тогава я разбий. Разцепи й сърцето на две на две тази мърла, да се чуди кого да избере от двамата. Да осъзнае, че ти си по-добрия вариант от онзи, но тя поради глупостта си го е изтървала. Вкарай и трагични емоции, не случайно по сериалите през 90% от времето реват, а положителните емоции са много по-малко. Тогава ще видиш как тя ще се обърне като палачинка в тиган. Просто се дръж с нея като идиот, на когото не му пука и има други варианти освен нея."

"Хората са едни мизерници, и то всичко, жените дори са по мизерни от хората. Не ги слагай на пиедестал, те не го заслужават."

Цялата тема за "ох този страх от обвързване" е една страшка. Такива лирични герои се вихрят там, че ум да ти зайде. Joy

# 14
  • Мнения: 19 668
Съгласна. Страшно умопомрачение се вихри из мъжките потребители напоследък в този форум. Чак се кефя, че съм зад монитора и нямам досег с такива. Бррр...

Общи условия

Активация на акаунт