Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 6 ян. 2020, 09:33 ч.
  • Последно мнение: 1 авг. 2020, 10:03 ч.

Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 6

• 35 038
  • 603
  •   2
Отговори
# 600
Привет, момичета!

Днес 15км на гладно
закуска: овес 60гр, банан
обяд: 3 варени яйца, мъфин от елда (става за ядене)

План за след после:

Пред-тренировъчно: мъфин от елда с протеин и тиквичка
Вдъхнових се от рецептата на Тони, но силно я промених защото нямам ни рожков, ни фурми.
Следобед силова горна част + кардио
Вечеря салата с риба тон

Купих киноа, пак ще се опитам да я харесат децата. Дребния каза "А, това е като кускус".
Правила съм, но не я пипват.  "Лодки" в чушки правех, сети се детето веднага. Проядоха арменски медовник, та като нищо и киноа ще проядат. Растат, имат интерес към различни храни, слава богу.

# 601
  • Бургас/Пз
Днес направих много сериозна тренировка за гръб и заедно с нея няколко упражнения за глутеус.

Понеже тренирах сутринта преди тернировка изпих един протеин. След тренировката един протеинов шейк с овесени ядки, ето от този тип  https://krasivitela.com/scitec-nutrition-oat-n-whey-92-gr.html. На обяд поне си бях приготвила закуска, но заради шейка не я изядох, та се наложи Simple Smile 60г ръжени ядки /накиснати във вода от вечерта/, 20г стафиди и 250г скир. На плажа пих фрапе и  се подведох по едно пакетче солети 🤭 За вечеря хапнах 150г скумрия и 250г ориз със зеленчуци и салата с печени зелени чушки. До тук горе-долу добре. Обаче в Бургас има сладоледен фест, то отидохме към 20ч с децата и там сериозно се подхлъзнах - опитах 6 вида сладолед по около 50г от всеки вид, разпределен в три много хрупкави и вкусни фунийки. Понеже изключително много обичам сладолед, се изкефих максимално 😊😊😊
Утре сутринта ще правя крака, надявам се да имам достатъчно енергия 🙄

# 602
Вчера отново направих тренировка за рамене, гърди и трицепс. Имам страшна МТ на краката и глутеуса, след тичането вчера ме отпусна, но втори ден крака за седмицата няма да правя.
Като позитив отчитам усещането за "идеалност" при гоблет клек с 18кг пудовка и с равни обувки (Конвърси, че имам под ръка). Усетих клека супер добре във всички мускули, страхотно, зарибяващо чувство като при йога. А не се и сещах да пробвам с по-различно от 12кг. Просто е друго. Явно моментът бе назрял.

Vetrena, благодаря че сподели за гоблет клек с 18кг, иначе дори не бих се сетила. Мислех си, че ръцете ми няма да издържат, но издЪржат, за моя изненада. Не си "меря тежестите", да подчертая. Мисля, че е добре човек да излиза от коловоза на комфорт, за да не си губи времето с неефективни тренировки.

В 2 различни книги вече виждам препоръка за равна обувка, а не класически маратонки (Павел Цацулин и Martin Bеrkham- The Lean Gains Method). Който не иска да инвестира в нови, да си ползвал Конвърса, казаха, така че пробвах, и съм повече от доволна. Имам едни с половин номер по-големи които не носех изобщо, и ще ги оползотворя.

Днес дълго бягане и корем.

# 603
Аз продължавам само с гребния тренажор и пътеката. Идеята за тренировки през уикенда не ми се получава. След това съм с ужасна мускулна треска, чувствам се подута, прегладняла... Или трябва да тренирам, както трябва, или на този етап да се задоволя с уредите.

Тези дни пак се отдадох на готвене, защото отиваме за една седмица в бунгала в планината, отдалечени на поне 5 - 6 км. и от магазин, и от ресторант. Имат си оборудвана кухня, но не обичам да готвя, когато не съм вкъщи, така че приготвих доста храна. Ето малко идеи, ако някой е в подобна ситуация.

Протеинови спаначени мъфини.
Мъфини с моркови, слънчогледов тахан, фурми и лешниково брашно.
Два вида крекери с нахутено брашно и слънчогледов тахан.
Ще замразя по няколко порции от две ястия на тиган - първото с тиквички, пилешко бонфиле, лук и извара, а второто с патладжан, скариди, лук и малко кашкавал.

Освен това ще взема яйца, зеленчуци за салата, зеленчуци (чушки, лук, патладжан, тиквички) за скарата, месо също за скара, няколко протеинови бара, няколко опаковки нискомаслен йогурт с повече протеин + бурканче домашно сладко с малко захар.

Общи условия

Активация на акаунт