Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 6 ян. 2020, 19:32 ч.
  • Последно мнение: 3 авг. 2020, 22:39 ч.

Китен сезон 2020

• 12 791
  • 218
  •   1
Отговори
# 1
  • София
Хотел Нева има досто добро разположение.Близо е до плаж Атлиман.Улицата  до която се намира  не  е натоварена.По нея минава влакчето за Приморско  и спирката  му е близо до хотела.Има и други уличките откъдето може да се излезе на центъра не е  задължитлно да се минава през горичката.Пространството около басейна доста добре са го направили има  хамаци ,люлки,просторно е .Това са ми само външни наблюдения не сме отсядали там.

# 2
В този хотел не е ли пълно с шумни групи русначета ? На мен  такъв шум не ми пречи , но  ако си с малко дете  може да е проблем .
Най-близко до южния плаж са къщите за гости и хотелчетата по ул. "Странджа" , след като завие след Асарел /този  не го препоръчвам , имам гадни спомени  / .

# 3
  • В.Търново
До колкото знам хотел Нева е стандартен хотел, не е лагер.

# 4
Има лагер с русначета точно до хотел Нева, в самият хотел не съм виждала, като сме минавали все семейства българи се виждат.

# 5
  • Русе
Аз тази година, живот и здраве, най-вероятно пак ще резервирам в хотел Елица. Бяхме много доволни миналата година от хотелчето. Мисля, че имаше и Ол инклузив (демек закуска, обяд и вечеря), ние бяхме със закуска и вечеря и беше адски вкусно.

# 6
Аз тази година, живот и здраве, най-вероятно пак ще резервирам в хотел Елица. Бяхме много доволни миналата година от хотелчето. Мисля, че имаше и Ол инклузив (демек закуска, обяд и вечеря), ние бяхме със закуска и вечеря и беше адски вкусно.
Какви са цените с храна? В сайта им виждам само цени на стая, но не пише с храна или без е.

# 7
  • Русе
Миналата година бяха пуснали ваучери по сайтовете за колективно пазаруване. Мисля, че цената беше 45 лв със закуска и вечеря, а ол инклузивът 60 лв.

# 8
Миналата година бяха пуснали ваучери по сайтовете за колективно пазаруване. Мисля, че цената беше 45 лв със закуска и вечеря, а ол инклузивът 60 лв.
цената предполагам е на човек?

# 9
  • В.Търново
Е, да. Grinning На човек е.

# 10
  • Русе
Да, на човек.

# 11
  • София
Някой посещавал ли е хотел Авеню до автогарата?Моля за впечатления.

# 12
Може ли малко подробности за достъпа до плажа от хотел Елица.С количка дали ще може?

# 13
  • Русе
Ние бяхме с количка...най-често минавахме зад хотел Принцес, покрай водната пързалка, който е в съседство с Елица. Зад Принцес има дървена пътечка и по нея вървяхме. Тя е върху пясъка. Хотелът е буквално на 2 мин от плажа.

# 14
Тази година мислим пак да посетим Китен,след като останах с добри впечатления от плажа,а и от града като цяло.Миналата година си резервираме стая в х-л Континентал и чесно казано не бих си го причинила отново!Този път сме се насочили към вила Русто и тъй като ще сме с дете на 2.5г.ми се иска да получа мнение от хора отсядали там.

# 15
Тази година мислим пак да посетим Китен,след като останах с добри впечатления от плажа,а и от града като цяло.Миналата година си резервираме стая в х-л Континентал и чесно казано не бих си го причинила отново!Този път сме се насочили към вила Русто и тъй като ще сме с дете на 2.5г.ми се иска да получа мнение от хора отсядали там.
За Русто няма да сбъркате! Идеално е за малко дете - има китно дворче, ограда (детето няма къде да избяга) и условията са много добри. Има детска площадка с люлки и пързалка буквално на 10 метра от вилата, близко е до централния вход на Южния плаж, магазинчета, аптека, закуски са на един хвърлей място... Миналата година бяхме там, с две деца - на 2,5 г. и 4,5 г. и си изкарахме перфектно!

# 16
Може ли да ми препоръчате хотел близо до плаж и центъра?
Благодаря предварително!

# 17
Тъй като вила Русто няма свободни места за нашите дати си запазихме в х-л Рилена който пише,че е на 300м.от плажа и на 100м. от центъра.Надявам се да не сме сбъркали.

# 18
Има ли някой резервирал за този сезон за хотел Елица, има ли за него оферти в някой сайт?
Хотела разполага ли със собствен паркинг?
Приемам всякакви отзиви и мнения за хотела

# 19
Защо не попиташ направо в хотела, директно...каквото те интересува-паркинги, цени, стаи и т н.
Гледам има си сайт...

# 20
Тъй като вила Русто няма свободни места за нашите дати си запазихме в х-л Рилена който пише,че е на 300м.от плажа и на 100м. от центъра.Надявам се да не сме сбъркали.
За кои дати няма свободни места?

# 21
От 13-20 Август

# 22
# 23
на атлиман все още ли се води забранено за кучета и някой ходил ли е с йорки мин.год. - дали ще имаме проблем? южният ще ни е далеч...

също видях мнения за хлр ариана от предходния сезон, а не от 2019 - някой може ли да сподели пресни, моля Simple Smile

# 24
Китен е толкова претъпкан и невъзможен за паркиране (примерно), че изобщо не искам да го виждам.

# 25
  • В.Търново
Хотел Ариана през 2019г. не е това, което беше например през 2017г.Спад в качеството на услугата и количеството на храната.В същото време този сезон се отчита поредното им увеличение на цените.Ако до сега не сте почивали на ол инклузив и не сет претенциозни ще ви хареса.

# 26
Добро утро на всички! Да побутна малко темата...Направихте ли вече резервации или ориентирахте ли се за лято 2020г. На мен честно казано ми омръзна навсякъде тая тема за Корона-та, та викам малко да разнообразим ( и моля без лошо настроение и кофти коментари) Слънчев и спокоен ден от мен!

# 27
  • BG
Добро утро! Бих искала да отида до Китен още през юни, но ще изчакам с резервацията, защото още няма яснота как ще процедират хотелиерите.

# 28
Аз имам резервация направена още през Февруари за Август,но понеже живея в чужбина ще изчакам да видя как ще се развият нещата до тогава и ще решим какво да правим.

# 29
  • В.Търново
Аз имам резервация направена още през Февруари за Август,но понеже живея в чужбина ще изчакам да видя как ще се развият нещата до тогава и ще решим какво да правим.
  За съжаление, всички българи върнали се от чужбина трябва да спазят 2 седмици карантина преди да решат да ходят някъде.

# 30
 За съжаление, всички българи върнали се от чужбина трябва да спазят 2 седмици карантина преди да решат да ходят някъде.

Да,това е за сега.Все още нищо не се знае какво ще стане до Август.Да се надяваме,че до тогава всичко ще се оправи.

# 31
А чухте ли за ваучерите за почивка? Какво е мнението ви?

# 32
  • В.Търново
Това е отлагане на проблема.
Вируса ще си го има години наред. Най-вероятно ще е същото и другото лято и по - другото...
до сега в продължение на 10 години съм резервирала от рано.Дори и този сезон резервирах още средата на ноември,но предвид сегашната ситуация за другата година едва ли ще резервирам така.
Ако това нещо продължи могат да фалират още агенции, какво става с ваучера тогава, ако въпросната агенция ви го е предоставила? Това е едно затваряне на пари.Другата година ще са по-високи цените по хотелите.Ще можете ли да използвате ваучера тогава?Ако сега сте резервирали примерно една нощувка за 300лв двойна стая, другата година за същия период  вече може да струва 400 и вие ще се чувствате задължени да отидете на почивка при по-високи цени, за да не ви изгори ваучера.

# 33
  • Сф
Това е отлагане на проблема.
Вируса ще си го има години наред. Най-вероятно ще е същото и другото лято и по - другото...
до сега в продължение на 10 години съм резервирала от рано.Дори и този сезон резервирах още средата на ноември,но предвид сегашната ситуация за другата година едва ли ще резервирам така.
Ако това нещо продължи могат да фалират още агенции, какво става с ваучера тогава, ако въпросната агенция ви го е предоставила? Това е едно затваряне на пари.Другата година ще са по-високи цените по хотелите.Ще можете ли да използвате ваучера тогава?Ако сега сте резервирали примерно една нощувка за 300лв двойна стая, другата година за същия период  вече може да струва 400 и вие ще се чувствате задължени да отидете на почивка при по-високи цени, за да не ви изгори ваучера.
Мда, вече няколко човека се оплакват по темите , че при направена и платена резервация и местенето и(не по тяхна вина)за друг период, хотела иска доплащане..

# 34
  • BG
Миналата година изкарах много хубаво на една станция в Китен, върна ме години назад. Сега, обаче, се притеснявам на какво ниво ще е хигиената там. А толкова ми се ходи на море .... Sad

# 35
  • София
Stephy, коя е станцията?

# 36
  • Буркина Фасо
Може ли да ми препоръчате хотел близо до плаж и центъра?
Благодаря предварително!
малко е относително "центъра на Китен" Smiley   градчето е малко. ако се провикнеш от единия край ще те чуят от другия.
има 2 централни улици. там е и най-шумно. също така е шумно и около прочутите кръчми и увеселителните паркове.
най-добре е да се пита за конкретно място - хотел/квартира. свободни стаи винаги има в
къщите за гости, а такива са почти всички къщи.
гледам плаж Атлиман вече са го почистили от водораслите. явно ще има сезон. Smiley

# 37
Здравейте, някой знае ли дали има разнообразие от детски пюрета по магазините в Китен и ако даже ме ориентирате кои за да не се лутаме, ще съм благодарна!

# 38
Ако в Китен няма , Приморско е на едно "влакче" разстояние с повече магазини .

# 39
  • Буркина Фасо
Здравейте, някой знае ли дали има разнообразие от детски пюрета по магазините в Китен и ако даже ме ориентирате кои за да не се лутаме, ще съм благодарна!
нямам представа какво разбираш под разнообразие, но си мисля, че доставчика за Приморско и Китен  е един и същ. виждал съм пюрета в магазините/суперите, но дали отговарят на твоето предпочитание нямам представа.
ако искаш някакви по-специални пюрета може да си купиш от града, където живееш. а от Китен да добавяш някои по-популярни и достъпни пюрета за разнообразие.

пп. северният плаж е почистен и подготвен за туристи.

# 40
Ама освен традиционните Hipp, се надявам на Bebevita и Ганчев. Благодаря.

# 41
Когато моите близначки бяха малки, като тръгвахме към Китен си пазарувах предварително-пюрета, каши и т.н.( което
е в готово състояние ест.). И какво значи-да не се лутаме? Вие ще мухлясвате в хотела или къщата ли??? Ами нали се излиза на разходка...🙄🙄🙄 Странни сте ми така....

# 42
  • Буркина Фасо
Ама освен традиционните Hipp, се надявам на Bebevita и Ганчев. Благодаря.
най-вероятно търговците знаят какво се търси, но пък няма гаранция, че ако миналата година го е имало
ще го има и тази година.
за да ти е сигурна работата най-добре е да се запасиш с по 10-на пюрета каквито искаш.

# 43
Някой с отзиви за Бодуров на плажа?

# 44
  • Буркина Фасо
на този хотел е разположена камерата, от която се вижда северния плаж. Smiley
виждал съм го не много запълнен почти всяка година до към средата на юли. може би след това да се запълва.
в близост е прочутата дискотека Зангадор. може би ще има шум.

# 45
Благодаря, аз също съм го виждала. Шумът не ме притеснява особено, не лягаме рано. По-скоро се надявам на отзиви за стаите и храната. Имат оферта за 40 лв настаняване + храна за юни - наясно съм, че за тази цена няма да е най-качестевната храна, но все пак, ако някой има наблюдения, ще съм благодарна.

# 46
Добро утро! Да питам някой с отзив за Апарт хотел Хармани? И дали някой вече е резервирал там?

# 47
Отсядали сме преди години, хареса ни, но инфото ми вече е доста остаряло.

# 48
Здравейте, търся отзиви за вилно селище Жасмин?

# 49
Харесах гледката към морето от студиото в х-л "Кооп" Китен. Споделете отзиви за тази база?

# 50
  • В.Търново
Не мога да намеря уеб камера пред хотел Бодуров.Вижда ли се дали са надути батутите и пързалките на плиткото в морето пред хотел Бодуров, които всяко лято са там?Може ли някой, ако е там да сподели или ако има уеб камера да ми пусне линк.

# 51
Имаше камера на северния миналата година.

# 52
  • В.Търново
Сега я намерих, но не хваща пред хотел Бодуров, или ...не мога да се ориентирам като е празен плажа.
http://free-webcambg.com/Kiten-03-webcam-live-online-camera-plaj … emeto-weather.htm

# 53
  • Първомай
Хотел Нева има досто добро разположение.Близо е до плаж Атлиман.Улицата  до която се намира  не  е натоварена.По нея минава влакчето за Приморско  и спирката  му е близо до хотела.Има и други уличките откъдето може да се излезе на центъра не е  задължитлно да се минава през горичката.Пространството около басейна доста добре са го направили има  хамаци ,люлки,просторно е .Това са ми само външни наблюдения не сме отсядали там.

Аз съм отсядала там .
През 2018 за пръв път и останах много доволна. Храната беше разнообразна и вкусна, басейна е чист и топъл, обслужването отлично
През 2019 явно бяха сменили готвача. Храната дости пъти беше недопечена или не добре сварена. Едни и същи ястия дни на ред , докато не се развалят, абе ужас. Всичко останало си беше ОК.

# 54
  • Стара Загора
Преди да зареди камерата на живо на мен ми излиза картинка от някога си на плажа и там се виждат надуваемите пързалки и батути в морето, а след това си зарежда камерата и се вижда, че ги няма.

# 55
  • Буркина Фасо
камерите ги гледам от сайта на Китен - https://e-kiten.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8/
мисля, че се отварят по-бързо, отколкото от другите сайтове.
и на южния вече са сложили чадърите. по-разредени са.

# 56
  • В.Търново
Явно ги няма за сега.Ако се напълни по-нататък, може би.
Обаче какво четох следобед, че щаба препоръчвали затваряне на барове, градини, паркове..........ако това се случи просто това вече е прекалено, подигравка, ще сложат и КПП-та. Това означава ли, че и с почивките по морето е свършено?

# 57
Здравейте,
търся отзиви за Хотел Панорама Китен. Благодаря предварително!

# 58
  • Буркина Фасо
Здравейте,
според мен е едно добро място. в близост няма шумни кръчми.
действително се намира в близост до северната част на южния плаж. поне според даденото местоположение.
даже си мисля, че преди време не работеше. вероятно са му направили ремонт.

# 59
  • София
Вчера се върнахме от Китен, не бях стъпвала там от 20 години и следващи 20 пак няма. Ужасно е. Само южния плаж ми хареса, морето страхотно, чисто, плитко и топло. Нямаше чадъри и шезлонги на плажа, хора също.
Бяхме отседнали в къща за гости "Вила Русто", в по отвратително място не бях попадала. Отвратителни хазяи, не гостоприемни, постоянни забележки и следене от страна на камериерката. Забележки в 20:55 за музика, косят си по време на вечеря, сглобяват шкафове и какво ли още не. Мизерия. Така наречените апартаменти са помещения в гаражи, оф нямам думи. Наистина отврат.

# 60
Вчера се върнахме от Китен, не бях стъпвала там от 20 години и следващи 20 пак няма. Ужасно е. Само южния плаж ми хареса, морето страхотно, чисто, плитко и топло. Нямаше чадъри и шезлонги на плажа, хора също.
Бяхме отседнали в къща за гости "Вила Русто", в по отвратително място не бях попадала. Отвратителни хазяи, не гостоприемни, постоянни забележки и следене от страна на камериерката. Забележки в 20:55 за музика, косят си по време на вечеря, сглобяват шкафове и какво ли още не. Мизерия. Така наречените апартаменти са помещения в гаражи, оф нямам думи. Наистина отврат.

Като се сетя,че бях на косъм да направя резервация при тях това лято,спаси ме това,че нямаше свободни стаи за избраните от мен дати.

# 61
Русалка, вече има някакви надуваеми съоръжения на северния плаж.

# 62
  • В.Търново
Супер! Благодаря! Simple Smile

# 63
Не мога да намеря уеб камера пред хотел Бодуров.Вижда ли се дали са надути батутите и пързалките на плиткото в морето пред хотел Бодуров, които всяко лято са там?Може ли някой, ако е там да сподели или ако има уеб камера да ми пусне линк.

Ето http://free-webcambg.com/Kiten-03-webcam-live-online-camera-plaj … emeto-weather.htm

# 64
  • София
Здравейте,
търся отзиви за бунгала Василико, "Бунгала на скалите" и бунгала Витоша 1. За вторите имам най-малко информация, дори снимки на самите бунгала вътре не успях да открия. Моля за мнения Simple Smile

# 65
  • Стара Загора
Не съм 100% сигурна, но мисля, че бунгалата на скалите не работят.  Иначе съм чела преди години, че условията не са били добри, но не съм ходила. Заведението със сигурност не работи, не знам от колко години, а е много жалко, защото мястото там е страхотно. Грозна картинка е, изоставено...

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 12:32 от ❇Sisi_91❇

# 66
  • Пловдив
Здравейте,
търся отзиви за бунгала Василико, "Бунгала на скалите" и бунгала Витоша 1. За вторите имам най-малко информация, дори снимки на самите бунгала вътре не успях да открия. Моля за мнения Simple Smile

Това е сайта им: https://www.vitosha-bg.com/tristaini_kashti-p-15.html. Там има снимки. Ние почиваме на  съседните  Витоша вече 9 години.

# 67
Харесах гледката към морето от студиото в х-л "Кооп" Китен. Споделете отзиви за тази база?
Вчера се върнахме от Китен. Хотел Кооп, студио със закуска. Гледката е хубава- да.З втори път сме в този хотел. Тази година е малко пусто в хотела. Закуската хич не ни хареса.Добре че бяхме само за 2 нощувки.
Няма я тази гъчканица както преди в Китен. Много е спокойно. Доста ресторанти и хотели не работят. Комари има както винаги.
Ноо плажа и водата беше супер. Бяхме на южния. Шезлонги и чадър по 3.50 тази година.
Общо взето изкарахме добре
Здравейте,
Минах край този хотел. Изглежда нов и хубав.

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 23:21 от AnMary

# 68
  • Стара Загора
Русалка_1 питаше за надуваемите атракциони на плаж Атлиман - онзи ден гледах камерата на плажа и видях, че ги има вече.

# 69
  • В.Търново
Да, благодаря!  Видях ги на камерата. Simple Smile Явно като пирах по - рано не са ги били изкарали.

# 70

Вчера се върнахме от Китен. Хотел Кооп, студио със закуска. Гледката е хубава- да.З втори път сме в този хотел. Тази година е малко пусто в хотела. Закуската хич не ни хареса.Добре че бяхме само за 2 нощувки.
Няма я тази гъчканица както преди в Китен. Много е спокойно. Доста ресторанти и хотели не работят. Комари има както винаги.
Ноо плажа и водата беше супер. Бяхме на южния. Шезлонги и чадър по 3.50 тази година.

Благодаря за информацията! Може ли малко повече за закуската. Какво не ви хареса? Какво има на закуска? Студиото предполагам е с работещ климатик.

# 71
Здравейте,

Моля ви за спешно мнение. Ако трябваше да избирате между хотел Ариана и Каменец в Китен, кой бихте избрали? Като цена са горе-долу еднакви за 7 нощувки.

# 72
  • Сф
А сега де! В Ариана сме били.Мисля че в Каменец ще е по- добре.При всички случаи е по- висок клас.
Ариана е по в края на Китен , до своб.зона, ние си носихме чадър тогава.
Каменец е точно на входа на северния, но пък чадърите и шезлонгите са по 3 , 50 за цял ден, та не е разход.С паркинга не знам как е в Каменец.В Ариана , в едната част на двора и се излиза лесно.
Но то сега никъде пък не е препълнено.Ариана е по скоро като поч станция, норм.стаи са теснички, но бива.Каменец си е хотел.Бих заложила на него щом цената е сходна.Дано още някой се включи.

# 73
  • Буркина Фасо
Ариана е в гората. това от една страна е предимство в жегите. но пък може да има комари.
една идея е по-далечко от плажа  до безплатната му (и по-мръсна) част .
Каменец е добре като местоположение, но пък е на припек. в близост е до платената зона.

# 74
Каменец в пъти по-добър!!

# 75
Каменец е по-доброто, но и той е много зле.
А и само като видях, че изхранването е на смени - пише го на входа на ресторанта.
Ама като за 1-2 вечери и да посетиш Зангадор - става Grinning

# 76
  • Буркина Фасо
Каменец е по-доброто, но и той е много зле.
А и само като видях, че изхранването е на смени - пише го на входа на ресторанта.
Ама като за 1-2 вечери и да посетиш Зангадор - става Grinning
с тези мерки мислиш ли, че в другите хотели/ресторанти  е по-различно?
ето едно видео от Каменец - https://www.youtube.com/watch?v=gUXWoAMq7TM
https://www.youtube.com/watch?v=nbsnlf4jKVE

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 13:56 от ]|I{•------» ❼0ʘ❷_𝐎𝓖Ⓝ𝔬в «------•}I|[

# 77
Здравейте,някакви отзиви за апартамент Корал на ул.Корал

# 78

с тези мерки мислиш ли, че в другите хотели/ресторанти  е по-различно?

Мерки ? Къде ги тез мерки ? Само на приказки - и по-добре, че са само на приказки, че к'ва почивка ще е ....
Още повече, че миналата година нямаше мерки.

# 79
  • пак там
Каменец си е направо на плажа. Излизаш и правиш една крачка - и си на дюната. Излиза се на втори пост на Атлиман, това е северният плаж. Слънчев е, да, но вътре не влияе - има климатик, при това приличен. За мен е добър - ние не обичаме да си правим приключение от всяко ходене до плажа Simple Smile

Храната. Беше им първа година ол инклузив, когато бяхме за последно там. Беше вкусно, но доста претъпкано. Може и да е на две смени вече.

Ариана, мисля, беше на другия край на плажа, в гората. Били сме в съседен хотел, Грийн Лийф, мисля че беше. Или Стайл, или нещо подобно. Та минавахме покрай Арианата. Петнайсетина минути бавен ход до плажа, но през гора. Комари имаше доста.

Аз бих избрала Каменец. Като отбележа, че беше преди пет години, все пак.

# 80
  • В.Търново
Ние до плажа от хотел Ариана стигахме няма и за 10 мин до плажа, може и за 5мин през горичката. И двата пъти комари не е имало при Ариана. Гледам, че басейна на Каменец е в сянка, което значи студена вода.
Ариана е малък, спокоен хотел. До центъра се стига към 15мин. Защо не погледнете хотел Нева в Китен, за хотел Еос също има добри отзиви.

# 81
  • пак там
Да, пропуснах го този студен басейн на Каменец, наистина е в сянка следобеда и е гадно студен. Ама ние рядко го ползвахме, та се забравят тези неща.

# 82
  • Пазарджик
Момичета имате ли отзиви за Style place в Китен. Не сме били до сега в Китен и малко трудно се ориентирам. А дават ли се и квартири под наем и знаете ли как вървят цените. С дете 3 год. сме.

# 83
  • до най-прекрасния мъж
Момичета имате ли отзиви за Style place в Китен. Не сме били до сега в Китен и малко трудно се ориентирам. А дават ли се и квартири под наем и знаете ли как вървят цените. С дете 3 год. сме.
Ние си намерихме много лесно квартира миналата година, точно за 6.09 и то за 2 нощувки. Въпреки че градът беше пълен с хора, намерихме за 35 лв на нощувка в двойна стая на 5 мин пеш от центъра с осигурено паркомясто. То там сигурно 99% от къщите са семейни хотели. Без резервация бяхме, но и ние сме си само с ММ и можем да си позволим да обикаляме и да си избираме.

# 84
  • Стара Загора
В Китен има много квартири. Ние винаги без резервация ходим и си търсим на място, но сме само двамата с моя приятел. Последните години сме в една и съща стая на центъра, винаги като отидем е свободна, голям късмет.
Това Style place, доколкото виждам, е до Южния плаж, но нямам отзиви.

# 85
  • Буркина Фасо
стаите с изглед към морето (източните) са благоприятни за нощувка.
западните гледат точно към любимата кръчма на   teta (сега ще се обади и тя). миналата година спазваха часа за намаляване на шума. за тази не знам.
в близост е парка и е сравнително тихо през нощта.
свободни квартири винаги е имало.

# 86
Боже..още ли работят. Надявах се да са фалирали...къв беше ди джея...забравих му името, въпреки че често го споменувах наум лето две и осемнаесето...

Има ли тоалетна на южния...че спорехме оня ден...?

# 87
  • Буркина Фасо
има.  и е имало и преди.

# 88
Де е? Не съм я подушвала...

# 89
  • Буркина Фасо
Де е? Не съм я подушвала...
вариантите са 2:  или не ти работи нюхото, или са достатъчно чисти за да не се разнася миризма. Smiley
зад всяко от заведенията по плажа.
при твоята местостоянка WC-то беше зад лодката, която се вижда на камерата.

# 90
Благодарско...

# 91
  • Буркина Фасо
50 стинки взимаха, ама за теб ще искам да ти взимат по 1.50 Smiley

# 92
Въх...скъпо бе. Що така....
Сигурно дават Милде...за туй..

# 93
  • Буркина Фасо
Въх...скъпо бе. Що така....
Сигурно дават Милде...за туй..
трай си, че може да вдигна цената
https://blitz.bg/obshtestvo/regioni/nova-bezumna-taksa-po-bg-pla … lqmOcSU6qETPFcmvM

# 94
  • София
Тето, има няколко на южния ама за 0.50лв. са пълен потрес!

# 95
Нищо нищо...аз не съм придирчива...😆

# 96
  • Пазарджик
Благодаря за споделените мнения. А квартирте дали са със собствен санитарен възел? То сигурно всяка си е различна. Ние мислим да търсим нещо около южния плаж.

# 97
https://m.rooms.bg/apartamenti-kiten-cekovi.html
Имате ли мнения за това апартаментче?
Четирима възрастни + бебче на 7 месеца сме и търся нещо в близост до плажа.
Благодаря

# 98
С риск да отегча някого , защото вече съм го споделяла , но най-приятната ми почивка в Китен беше , когато не бях "организирана" с група в хотел и кисел собственик .
На ул. "Странджа" /след завоя / е пълно с частни квартири . Ние бяхме в  къща , от която тръгваше пътека към южния , а на 20-30 м  пък започваха стълбите .
Тоалетна /нещо дървено , сковано от дъски/ имаше почти срещу входа , но когато заведох веднъж там  детето , той веднага изскочи и ме обвини ,че съм куку и искам да го убия - видя му се страшна дупката и осите , с които беше пълно ... Добре ,че квартирата беше близо и тичахме по стълбите Grinning
При толкова добре уредено градче със закусвални , ресторантчета и павилиони със закуски  , не виждам причина да си причинява човек  ангажимента  с храна към  хотела.  Особено пък при нас както се ляга късно и става късно , винаги пропускаш закуската и обяда , защото като отидеш на плаж късно , не се прибираш след 1 час , за да изядеш някакво гадно готвено .

# 99
  • Буркина Фасо
https://m.rooms.bg/apartamenti-kiten-cekovi.html
Имате ли мнения за това апартаментче?
Четирима възрастни + бебче на 7 месеца сме и търся нещо в близост до плажа.
Благодаря
като местоположение мисля че е добро. ще е тихо. с/у парка при станцията на БНТ.
за 10-на мин. бавно ходене ще сте в центъра. плажа е близко.

# 100
Шопите също. Са близо май...

# 101
  • Буркина Фасо
Шопите също. Са близо май...
близо са ти в ... главата Smiley
не съм го казвал това.
иначе са далечко от тях.

# 102
  • София

Моля някой запознат да сподели, това заграденото какво е? Изглежда доста добре поддържано и охранявано.

# 103
Така е..още ги чувам...
Имам дълбока травма...

# 104

Моля някой запознат да сподели, това заграденото какво е? Изглежда доста добре поддържано и охранявано.
Там не е ли хотел Панорама?

# 105
  • София
Тето, Саранди е там, чака те🤣🤣🤣

# 106
Здравейте!
Отзиви за хотел Принцес Палас от тази година имате ли? Може ли мнения за него

Благодаряяя

# 107
  • Буркина Фасо

https://www.bg-mamma.com/?topic=997710.255

пп. на показаната от теб снимка как разбра, че мястото е охранявано и добре поддържано ? Smiley

# 108
Здравейте!
Отзиви за хотел Принцес Палас от тази година имате ли? Може ли мнения за него

Благодаряяя

Имах предвид Принцес Резиденс Relieved

# 109
  • София

https://www.bg-mamma.com/?topic=997710.255

пп. на показаната от теб снимка как разбра, че мястото е охранявано и добре поддържано ? Smiley

От снимката няма как да се разбере, но минавайки покрай мястото 10 поредни дни си личи и поддръжката и охраната.
Любопитно ми е чия собственост е?

# 110
Някой знае ли какви са цените на надуваемите атракции които се виждат на плаж Атлиман?

# 111
  • В.Търново
Някой писа, че май са 10лв за половин час. Не помня от миналото лято цените, но е скъпо. Малко са позахабени и не си заслужават парите. Моя син ползваше само кулата за скачане.

# 112
  • Сф
Да, аз към 30 юни. Захабени и скъсани и неудобно за катерене.Може поне да ги поддържат, ама не..

# 113
  • Самоков
Здравейте,мнение за хотел Лотос?Ще съм ви благодарна да споделите отзиви,с дете на 4 годинки ще сме.Хубаво лято на всички.#хотел Лотос

# 114
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за хотел Китен палас, мислим да резервираме там с дъщеря ни (на 2 год) и се чудим дали е хубаво там.
Благодаря предварително 🙂

# 115
Гледам има стабилен паркинг, което е голям плюс - особено за Китен.

# 116

Благодаря за информацията! Може ли малко повече за закуската. Какво не ви хареса? Какво има на закуска? Студиото предполагам е с работещ климатик.

Закуската беше една и съща-масло(което нещо ми миришеше), сладко желе 1 вид, нещо като сладка баница, чйца имаше веднъж бъркани веднъж сварени, сирене кашкавал салами. Просто не много качествени. Аз преди няколко години пак бях отседнала там и всичко беше различно,вкусно, по-качествено. Сега сигурно заради тази ситуация и нали няма много хора. Студиото е с климатик да,приятно,чисто,с хубава гледка.

# 117
  • В.Търново
По принцип никога не съм попадала на добри отзиви за Китен Кооп.

# 118
  • Точно където трябва
В Китен предлагат ли се апартаменти под наем? Самостоятелни. Намирам много малко и на луди цени.
Някой да е бил в х- л Елица? Малко ме притеснява изхранването. Но като цяло мнение за него търся.

# 119
Търси студио с кухн.бокс.

# 120
  • Буркина Фасо
В Китен предлагат ли се апартаменти под наем? Самостоятелни. Намирам много малко и на луди цени.
Някой да е бил в х- л Елица? Малко ме притеснява изхранването. Но като цяло мнение за него търся.
какво трябва да те притеснява за храната ?
нали не искаш храна за космонавти ? Smiley

# 121
Ако Пацо бачка още....аз не бих се притеснявала за изхранването JoyJoy

# 122
  • Буркина Фасо
Пацо дава/издава ли кас.бележки?

# 123
Да. Мушка ги под топлата пица. За туй не си я видял...
Дава..дава, момчето...😆

# 124
  • Буркина Фасо
Да. Мушка ги под топлата пица. За туй не си я видял...
Дава..дава, момчето...😆
да не даде фира само  Simple Smile

# 125
Здравейте на всички,
някой може ли да ми даде отзиви за Къща Рали ?

# 126
  • Пазарджик
Здравейте момичета. Ние се настанихме в Къща за гости Петрови до южния плаж. Много сме доволни, чисто уютно и много отзивчиви домакини. Дайте някакви предложения за изхранване. Има ли някъде хубава рибка?

# 127
  • Буркина Фасо
Здравейте момичета. Ние се настанихме в Къща за гости Петрови до южния плаж. Много сме доволни, чисто уютно и много отзивчиви домакини. Дайте някакви предложения за изхранване. Има ли някъде хубава рибка?
дискриминирано момче съм rotfImbo
ти ще ни кажеш къде какво има. тази година нещата вероятно са малко променени спрямо
предишните години. Smiley

# 128
Здравейте, някой има ли отзиви за хотел Пиреа. Близо е до южния плаж. А това 3,50лв за чадър ли е или в комплект с шезлонгите?😁

# 129
  • Сф
Здравейте, някой има ли отзиви за хотел Пиреа. Близо е до южния плаж. А това 3,50лв за чадър ли е или в комплект с шезлонгите?😁
Само чадър.С  шезлонгите-към 10лв

# 130

Ккак са цените по заведенията,но си там и може да ни дадеш точна информация Simple Smile

# 131
Въпрос към хората, които вече са в Китен: работят ли всички заведения както миналата година или има и такива които не са отворили ? И дали някой  може да ми каже ако станцията на БНТ/БНР работи ?

# 132
Под Радис работи. На Енерджи също...има меню на дъска изложено. Насипно гледам има и до Радис до хр.магазин точно.
Храна има в изобилие.

# 133
  • Буркина Фасо
Под Радис работи. На Енерджи също...има меню на дъска изложено. Насипно гледам има и до Радис до хр.магазин точно.
Храна има в изобилие.
ти си там ? и не се обаждаш ???

# 134
Не съм. На камерите гледам.

# 135
  • Буркина Фасо
убягват ми камерите на Радис и Енерджи. Smiley

# 136
Абе че Пацо не ми даде касова...не ми. Ама и оня на сладоледите Рафи насипните също не дава..че и в кантара ме удари.
До НАП ли да пусна сигнал...?

# 137
  • Буркина Фасо
Абе че Пацо не ми даде касова...не ми. Ама и оня на сладоледите Рафи насипните също не дава..че и в кантара ме удари.
До НАП ли да пусна сигнал...?
късно е пиле. тази година дават.

# 138
К'во дават?

Който не е дошъл да не съжалява.
Хладничко е. Духовито. Де са горещниците...тук ги няма.👀

# 139
  • София
К'во дават?

Който не е дошъл да не съжалява.
Хладничко е. Духовито. Де са горещниците...тук ги няма.👀
Ай, сакън, тихо, от утре яко жега дават!

# 140
Тази година може да прескочим до Китен, та да ви следя. Не съм ходила там от години.

# 141
  • BG
Тази година може да прескочим до Китен, та да ви следя. Не съм ходила там от години.

Миналата година бях, след пауза от може би 20 години, и ми беше много носталгично и мило. Не съжалявам! Simple Smile

# 142
  • Пазарджик
Рабитят си заведенията до днес беше леко пусто но сега е по оживено. Духа един студен вятър и след обяд не ние ОК за плаж. Цените са 4,00-4,50 за готвени те на обяд. Супи 2,20. Ядохме миди черупка за към 10 лв порция. Детските атракциони 5 лв за 5 мин. Не знам как е било миналата година. Ние след 10 год за първи път почиваме в БГ.

# 143

Миналата година бях, след пауза от може би 20 години, и ми беше много носталгично и мило. Не съжалявам! Simple Smile
Китен си ни е любим, просто от 6-7г спряхме да годим по нашето черноморие.

# 144
Тето, Саранди е там, чака те🤣🤣🤣
Ех ,преди две лета бяхме на Китен в хотел Континентал ,ядохме мухлясал хляб ,ама пък слушахме Саранди ,че и рожден ден правихме на ММ там.Какви чудесии бяха.. и снимки...Беше "невероятно" при  Шопите  Revolving Hearts

# 145
Снощи отнесохме плувката рано рано. ...не сме чули "таланта" на мъжката певачка. 😆

В Радис днес тараторът леко вкиснат. Боб  безвкусен. Храната не е много прясна..явно липсата на много народ се отразява.

Да. 4.00 лн средно за готвеното - пълнени чушки, мусака, св.със зеле, боб с наденица.....това от ляво към входа на южния плаж гледах.

Вятър сутрин няма ! Следобед явно излиза...нещо течения ли, що ли...нямам идея.

2018 не помня следобед плажувахме ли. Май не.

Но сутринга днес нямаше вятър.

Столът на БНТ не работи ..някой пита вчера

Последна редакция: пт, 17 юли 2020, 18:58 от teta75