Любители на кучета - 101

  • 22 086
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Голямо затишие... слагам един Арчи, който даже ми позира.Simple Smile

# 106
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Снежен Швепс

# 107
  • Мнения: 1 107



Моят красавец....

# 108
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
О, това сладурче много отдавна не го бяхме виждали. Много сладко трътле е станал. Kissing Heart
Швепса май е приключенствал. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 109
  • София
  • Мнения: 9 850
Нашата я сложихме на вторият месец.Тази година пак сложихме и след нея ни казаха,чак след две или три години.
Това в коя страна се случва? Определено не е БГ. Тук втората ваксина Не съдържа бяс. Той може да се сложи с третата или отделно. Пишете си, че не става дума за БГ, за да не подвеждате хората.

# 110
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Блазе му на Швепса, видял е сняг!
Vige, как се развиха събитията с комшийските кучета, които те притесняваха?

# 111
  • Мнения: 1 107
Нещата се развиват малко на шега "по план". Нападнатите се въдим като гъби след дъжд. Казват ходила инспекция при съседката, нещо се разправяли. От време на време са вързани, другото време всичко по старо му. Аз си ходя на работа със съседка да си пазиме страх, до сега успешно не ги виждаме, а и те нас. Сега по празниците ние почивахме, а съседката не, та нея пък я нападнали в три на обед, едва ги разкарал друг съсед...
Нося си дезодорант за защита, подсетиха ме и запалка да имам в другата ръка, надявам се да не си използвам никога оръжието.
До магазина не съм ходила от тогава, след работа обикновено ММ ме при ира или изчаквам някой да премина с него....

# 112
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Леле,леле  Sick

# 113
  • Мнения: X
Как се справяте с бездомните кучета?
В събота на разходка с луци две кучета(едно порода любов и едно питбуло подобно)почнаха да ни лаят и ръмжат след което питбулоподобното скочи върху луци при което си изкарах амгелоте след като луци изскимтя но слава Богу нищо не му направи.След което бавно продължихме да вървим а те да ръмжат и да ни следват.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 958
Прекрасни муцунки! Heart Eyes

Много ми липсва Лабрекс!
Момиче, ако ни четеш - Драсни няколко реда, моля! Kissing Heart

От три дни се опитвам да рестартирам Бека. Станала е глуха и ме слуша хич. Сега страда на пода с любимите си играчки.


# 115
  • Мнения: 22 867
джуджанка, много си мила, благодаря ти! Flowers Hibiscus Тук съм, чета си темичката най-редовно, топлят ми душата милите муцунки от снимките, просто не пиша, няма какво. Така съм свикнала с тая тема, че и през ум не ми минава да я пропусна.

NedqlkaHarbalieva, с уличните се оправях, като се навеждах уж да взема камък и замахвах или просто замахвах с ръка, бягаха, поне нашите от квартала, не съм имала проблеми с тях. То и Рекс издаваше едно бас-баритонско гърлено звучище, та не знам, аз ли той ли, но успявахме да ги разгоним.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 10 545


Аз съм шефа вкъщи. Казах.😂😂

# 117
  • Мнения: 2 266
Нашата я сложихме на вторият месец.Тази година пак сложихме и след нея ни казаха,чак след две или три години.
Това в коя страна се случва? Определено не е БГ. Тук втората ваксина Не съдържа бяс. Той може да се сложи с третата или отделно. Пишете си, че не става дума за БГ, за да не подвеждате хората.




Да,извън Бг е.Грешката е моя.Извинявам се.

# 118
  • Мнения: 2 266
Нашата я сложихме на вторият месец.Тази година пак сложихме и след нея ни казаха,чак след две или три години.
Това в коя страна се случва? Определено не е БГ. Тук втората ваксина Не съдържа бяс. Той може да се сложи с третата или отделно. Пишете си, че не става дума за БГ, за да не подвеждате хората.



Сложихме я,когато беше на два месеца и след това я сложиха след година ,и сега чак след три години.Но тя не беше втора ваксина.Незнам коя беше подред и я биха самостоятелно,без други,и без някакви комбинаций.Когато я взехме имаше само една ваксина.Но това тук е нормално.Никой не е длъжен да слага всички ваксини.След като вземеш кучето ти си поемаш отговорност.Преди вторият месец не можеш да вземеш куче.

# 119
  • Мнения: 317
Милата ми Дейзи вече е с нов дом , при хора, които я обгрижват с много любов и внимание. Успях да се наложа и да не бъде търсач, а любимец.

И малчо , който чака да се стопли, за да бъде подстриган. А през това време е всеяден - одеала, пантофи, дървата за камината ги прави на клечки за зъби. Само тази играчка в лапите му е невредима и се чудя как оцелява.

Общи условия

Активация на акаунт