Работа в Америка

  • 1 482
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Възможно ле да заминеш в Америка,без да имаш висше образование. Много искам след като завърша средно да се изместя и да живея там.  Може ли някои да сподели своите преживявания.

# 1
  • Мнения: 4 518
Защо да не може. Там хотели много, имат нужда от камериерки

# 2
  • Мнения: 2 246
В коя Америка? САЩ? Там трудно се дават визи дори за турист, камо ли да отидеш да живееш или да работиш, трябва работодател да те спонсорира, което струва доста пари, има си квоти и т.н. Най-много да запишеш университет и да идеш на бригада.

# 3
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Възможно ле да заминеш в Америка,без да имаш висше образование. Много искам след като завърша средно да се изместя и да живея там.  Може ли някои да сподели своите преживявания.
Къде в Америка?
В САЩ, установяване без зелена карта или друг вид работна виза, би било трудна работа.
Вариант е спонсориране от роднини по права линия или брак с американски гражданин.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 49
Здравейте, писах и в другата тема, но ще пробвам и тук. Искам да замина в Америка със семейството си. Работя дистанционно за Ирландска компания, която има офиси и в Америка. Дали могат да ми осигурят работна виза? И ако да, семейството ми нуждае ли се от нещо? Мъжът ми ще бъде безработен и ще търси на място нещо...

# 5
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Обърни се към фирмата ти. Да, могат да ти осигурят виза, обикновени това са визи за квалифициран/ управленски персонал. С всяка виза има условия дали половинката ти има право на работа, детето на градина и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт