Бременност след аборт в 34-35г.с

  • 1 201
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички имам загуба в 35г.с спиране на сърдечна дейност след това ми откриха тромбофилия  и сега разбрах, че отново съм бременна, та въпроса ми е в коя г.с за първи път видяхте ембрион, аз съм в 6г.с и 1 ден и днес бях на преглед с надеждата, че ще има ембрион, но все още нямаше.. Ще съм много благодарна на всички на всички, който споделят.. Изключително съм притеснена и ми мина какво ли не през главата и вече се притеснявам за най-малкото...🤗

# 1
  • Мнения: 2 352
Горе долу по това време мисля, но с вагинален ехограф. С коремен не се виждаше нищо.

# 2
  • Мнения: 3
Аз също бях с вагинален,но все още нищо не се виждаше за жалост, а съм много притеснена с предната бременност се виждаше ембрион дори преди 6-та седмица.. Само се моля всичко да е наред..

# 3
  • Мнения: 2 352
Съжалявам за преживяното, лека бременност ви желая, нека забравите тревогите и дочакате спокойно бебето до финала. Ще се появи ембрион, много зависи от лекаря, от апаратурата...

# 4
  • Мнения: 46
Божее,много съжалявам за загубата Ви! В 6 г.с.видяха и при мен.Пожелавам Ви,сили и успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте на всички имам загуба в 35г.с спиране на сърдечна дейност след това ми откриха тромбофилия  и сега разбрах, че отново съм бременна, та въпроса ми е в коя г.с за първи път видяхте ембрион, аз съм в 6г.с и 1 ден и днес бях на преглед с надеждата, че ще има ембрион, но все още нямаше.. Ще съм много благодарна на всички на всички, който споделят.. Изключително съм притеснена и ми мина какво ли не през главата и вече се притеснявам за най-малкото...🤗

Съжалявам за загубата ви! А имате ли назначена терапия за тромбофилията? В тези ранни седмици е много важна правилната профилактика. “Благодарение” на тромбофилията все не можех да прескоча първите седмици от бременността, а когато, по чудо с настоящата ми бременност стигнах до 12 гс вече беше късно за терапия, пораженията върху плацентата бяха нанесени! Разбира де веднага щом разбрахме за тромбофилията незабавно започнахме терапия с фраксипарин и аспирин. Приемам ги и до сега - 32гс. Потърсете специалист рискови бременности, който да ви следи. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт