Ехографска снимка

  • 10 639
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Лекарят каза, че или е киста или жълто тяло... Каза след М.Ц. Да отида отново. А прегледа го прави с вътрешен видеозон. Не съм компетентна и за това питам тук

# 16
  • Мнения: 562
Лекарят каза, че или е киста или жълто тяло... Каза след М.Ц. Да отида отново. А прегледа го прави с вътрешен видеозон. Не съм компетентна и за това питам тук
Еми той ти го е казал. За мен е доста голямо и според мен е киста, която  може да се оправи  и сама.
Виж по снимката, трябва да има замерени големината (...Яйчникът на полово зрялата жена има форма и големина на бадем (дължина 3 – 4 см, ширина 2 – 2,5 см)...). Не се вижда хубаво от снимката.

# 17
  • Мнения: 20
Момичета, има ли някоя, която е със съмнение за близнаци? В 6 г.с и 4 дни се видя доста голямо сакче, приличаше на двойно, но още е рано да се каже. Има ли други такива мами?

# 18
  • Мнения: 441
Момичета, има ли някоя, която е със съмнение за близнаци? В 6 г.с и 4 дни се видя доста голямо сакче, приличаше на двойно, но още е рано да се каже. Има ли други такива мами?

В 6+ с вагинален ехограф и сърчице може да се чуе, ако е рано (заради късна ову) обикновенно се вижда точка. При вас нямаше ли? Какво ви каза лекарят?

# 19
  • Мнения: 8
Момичета, има ли някоя, която е със съмнение за близнаци? В 6 г.с и 4 дни се видя доста голямо сакче, приличаше на двойно, но още е рано да се каже. Има ли други такива мами?

При мен се видя че са близнаци в 8 г.с.

# 20
  • Мнения: 177
Здравейте, момичета! Някой може ли да ми помогне с разчитането на снимката?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
5.2 гестационна седмица
Плоден сак- 1,18см.
Термин 24,02,2021г.
Аз мога толкова да ти помогна Simple Smile

# 22
  • Мнения: 24

Виждате ли нещо на снимката ?

# 23
  • Мнения: 24



Мнение за снимката след закъснение

Общи условия

Активация на акаунт