Отговори
# 480
  • Мнения: 25 737
Цар Освободител ще го разширяват, така че там под Газостанцията ще е шумничко.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Брех, как ли ще стане точно. То там на места не виждам къде ще го разширят, особено в частта след светофара на ТЦ Явор посока квартали, от горната страна.  Там са едни автомивки наредени, сгради... Освен ако ги съборят Joy

# 482
  • Варна
  • Мнения: 1 558
_re_ge, сега минах покрай въпрсния парцел и всички огради са си на местата.

# 483
  • Мнения: 13 805
_re_ge, сега минах покрай въпрсния парцел и всички огради са си на местата.
В понеделник обядоследобяд беше свалена цялата ограда която гледа към Цар Освободител и на нея страна  нямаше коли. Имаше петима работника който правеха нещо по основите в които се крепят металните платнище. Кой знае какво е било.

Брех, как ли ще стане точно. То там на места не виждам къде ще го разширят, особено в частта след светофара на ТЦ Явор посока квартали, от горната страна.  Там са едни автомивки наредени, сгради... Освен ако ги съборят Joy

Има си доста двуетажни магазини. Особено този дето беше мартинели. На мен много ми е интересно как ще направят моста върху рекичката ( канала ) това е едно от най-тегавитте места по маршрута.

# 484
  • Варна
  • Мнения: 1 558
То и по трасето на бул.Левски имаше много парцели които пречеха.Като изключим въпросния участък по бул.Цар Освободител,всичко друго по трасето е предвидено за разширяване.Автосалоните неслучайно са на такова отстояние от пътя.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 14:12 от Мъж с пушка

# 485
  • Мнения: 25 737
Коментирано е, че тези постройки там, преди Кат, ще бъдат премахнати. Само да му пуснат пари на Портних и кражбата започва.

# 486
  • Варна
  • Мнения: 968
Няма за кога. Догодина са парламентарни избори, а там май вече не се знае, знае ли се. Ако няма управляваща партия зад местната власт нещата са малко по-различни.

# 487
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Eos напредва Grinning Чайка.

# 488
  • Мнения: 13 805
Като гъби са ....строежа на кръговото с кодово название "яйцето" също напредва доста, вече се вижда над оградата...

# 489
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Като излязат от нулевия цикъл,процеса се ускорява. Зависи от РЗП и работната ръка,но средно ~ 1 месец на етаж.

# 490
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Петият елемент (пак в Чайка) също копаят усилено. Уж едно време бяха казали няма да се строи в Чайка, имаше протести.
Да, ама не...

# 491
  • Варна
  • Мнения: 995
Питайте Иванови дали се строи по етаж на месец. Там със сигурност не спазват нищо. Тоя.Рейнбол дето е до Косера вече е на 5-6-7?! етаж, а почнаха преди около 3 месеца...
П.П. Пак съм в грешка с времето, в края на септември са били на етаж 1. Ама нещо много бързо ми се струва, че го вдигат, дано да е корав, че ще е висок, а там е ветровито. 😃

# 492
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Марто,когато обекта позволява строежа да има кран,нещатата стават по-бързо. За вертикалите и земетръсните шайби не правят кофраж,а с едни големи платна директно сглобяват колоната.

# 493
  • Мнения: 25 737
Аз знам, че най е зор да се излезе от дупката. После на горе, може и 2 етажа на месец стига времето да е сухо.

# 494
  • Мнения: 13 805
Уж едно време бяха казали няма да се строи в Чайка, имаше протести.
Не по темата но парица е царица.
А общинката бедните се плюнчат, че не можели завалиите да направят колкото и да се мъчели нищо, срещу някои строежи, особено около паметника . Живи да ги оплачеш.  Аз като знам на собствен гръб, как в тяхна изгода ( или за някой зад  чиито интереси стоят ) променят пуп- пурове както им скимне. ....И накрая пак разрешиха входа в морската с коли.

Междудругото на Явор зад сградата която се строи срещу Марешки остава един доста приличен парцел. Нищо чудно и там да построят нещо. Ненапразно строената сграда има странна г-образна форма.

Общи условия

Активация на акаунт