Отговори
# 675
  • Мнения: X
Откъде точно идва минералната вода на Варна Сити юг? И не е ли забранено да се ползва минерална вода (ценен ресурс) за щяло и нещяло?
https://varnacitypark.bg/voda/

# 676
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Дано да стига за всички живущи в комплекса тази вода. Grinning

# 677
  • Мнения: X
Със сигурност е изчислено. Като цяло е голям плюс.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 962
Относно мириса идете до Баумакс и паркирайте отстрани там най в дъното където вече почва естакададата за задния изход и ще си отговорите сами. Може да е било моментно обаче или пък да не се усеща в самите сгради.

# 679
  • Мнения: 969
Откъде точно идва минералната вода на Варна Сити юг? И не е ли забранено да се ползва минерална вода (ценен ресурс) за щяло и нещяло?
Ресурсите от минерална вода в България са държавна собственост. Едва ли ще се ползва на цената на обикновената чешмяна вода. Ще е значително по-скъпо, вероятно. Водомерът се контролира от Министерство на ... (и аз не съм сигурен от кое).

# 680
  • Мнения: 3 876
За минералната вода Узунов трябва да се разбере и батковците от ТИМ, че и те искали нещо да правят в съседство и му спират разрешителните Simple Smile А с тях лесно нема се разбере

# 681
  • Мнения: 204
Аз не очаквам водата да е на същата цена като от ВиК, но за себе си не виждам голям плюс от това от чешмата да ми тече минерална вода. Стотина лева на месец за поддръжка също ми идват в повече като разход, плюс, че тези такси ще се вдигат с времето. Това е от моята камбанария, от друга гледката изглежда по друг начин. Днес минавайки от там ми излезе в главата коментара, че разстоянието е 75 между сградите, което не е точно така. Две по две са на такова разстояние, другото разстояние е доста по-малко, но идеално разпределение няма вече никъде. Другите минуси явно ги подминахме 😉

П.С: Перфектната сграда и локация не съществува. Иначе Петрето и Пенко да си бяха взели апартаменти вече.

# 682
  • Мнения: 18 497
Общите разходи, описани от Нико, са направо ниски, за това, което е описано като услуги.
Вече за минералната вода не съм сигурна колко е плюс - за пиене трябва да се разнообразява непрекъснато, за домакински нужди - да се съобразят препаратите и т.н.

# 683
  • Мнения: 681
Здравейте!
Какво Ви е мнението за Фемили Гардън(на Явор АД)?
Знам,че строят качествено,ако има някой който е закупил от тях,ще се радвам да сподели.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 995
https://novavarna.net/2020/02/29/%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d1%8f% … m_medium=facebook

Че там остана ли място за парк? Освен да направят нещо точно над Ренесанс и до Каравела /с размери 30 на 50метра/,  за друго място не се сещам.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 1 557
https://novavarna.net/2020/02/29/%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d1%8f% … m_medium=facebook

Че там остана ли място за парк? Освен да направят нещо точно над Ренесанс и до Каравела /с размери 30 на 50метра/,  за друго място не се сещам.

Има няколко по-големи междублокови пространства на който може да се изгради...но чак пък парк.

# 686
  • Мнения: 204
https://novavarna.net/2020/02/29/%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d1%8f% … m_medium=facebook

Че там остана ли място за парк? Освен да направят нещо точно над Ренесанс и до Каравела /с размери 30 на 50метра/,  за друго място не се сещам.

По Ана Феликсо като караш към Ренесанс и подминеш блока на Мондо, завиваш на ляво. След 100 метра има голяма поляна, която все се чудих защо не е застроена все още.

# 687
  • Мнения: 25 737


По Ана Феликсо като караш към Ренесанс и подминеш блока на Мондо, завиваш на ляво. След 100 метра има голяма поляна, която все се чудих защо не е застроена все още.
Щяха да сроят сграда за училище, но не знам какво стана.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 962
Някой с мнение кой вариант е по-добър:
бокс с паркомясто Фемили Гардън, бокс с паркомясто Слъцне, гарсониера с паркомясто на хубаво място в Кайсиева. Цените са едни и същи.

# 689
  • Мнения: 25 737
Някой с мнение кой вариант е по-добър:
бокс с паркомясто Фемили Гардън, бокс с паркомясто Слъцне, гарсониера с паркомясто на хубаво място в Кайсиева. Цените са едни и същи.
Къща в село далеч от корона вируса.

Общи условия

Активация на акаунт