Как тренирам - 24

  • 26 292
  • 753
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Вчера правих горна част и корем, като отделих доста време на корема, че напоследък го пренелрегвам. Резултатът е доста сериозно напрежение в коремните мускули днес. След малко ще направя една тренировка за вътрешна и външна част на бедрата и ластици и вързани тежести на глезените, на всеки крак по 3кг. Не е много, но ще пробвам с повече пулсации и мисля, че ще се получи.

# 541
  • Мнения: 812
Моите тежести за крака са 1.5кг. и пак с помощта на ластици се получава добро натоварване .
Обмислям сериозно да закупя лост и тежести,гледам по различни сайтове и немога да реша от къде взема.Моля за малко помощ.
Някой имали представа каква е дължината на лост обозначен като универсален?

# 542
  • Мнения: 1 290
Аз имам от Декатлон комплект лост от три части и тежести. Лично аз съм доволна от тежестите, но лоста носи 30 килограма и за големи натоварвания не го препоръчвам. Купихме го защото е компактен и не заема място, че да не дразни децата и да се контузят. Друго, което мога да ти препоръчам е, ако вземаш тежести да са гумирани и с дръжки. Удобни са и за упражнения вместо гири.

# 543
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Приключвам седмицата с 6 тренировки - 2 за горна част, 2 за долна и 2 кардио. Много съм доволна и се надявам, че и следващия месец вкъщи ще продължа така. Ще си изкрива душата, ако кажа, че залата не ми липсва, но това е положението и трябва да се нагласяме според него.
Утре ще почивам и после пак започвам 3:1

# 544
  • Мнения: 15
Резултат от 2019 година- само назландисване и нередовни тренировки... Като цяло- пълен провал.
За 2020 съм обнадеждена - до преди карантината тренирах 3 пъти седмично по 1 час,но от както сме принудени да си стоим затворени тренирам всеки ден с приложението SWEAT ,като съм по програмата на Кейла Ицинес.Доволна съм от натоварването и засега съм редовна пък ще видим дали ще продължа и след като ни пуснат отново на свобода.

# 545
  • Мнения: 812
Хей,момичета, здравейте!
Как вървят тренировките ?
Аз успях да си купя от Декатлон щанга до 20кг.и съм я включила активно в тренировките,заедно с ластиците и лоста на стената вършат чудеса.
По нататък ще инвестирам в други тежести( с повече кг.)и така постепенно ще направя мини домашен фитнес.

# 546
  • Мнения: 15
Хей,момичета, здравейте!
Как вървят тренировките ?
Аз успях да си купя от Декатлон щанга до 20кг.и съм я включила активно в тренировките,заедно с ластиците и лоста на стената вършат чудеса.
По нататък ще инвестирам в други тежести( с повече кг.)и така постепенно ще направя мини домашен фитнес.

При мен тренировките вървят по план. Продължавам със SWEAT ,като освен основната програма,която съм си избрала се разнообразявам и с упражнения по йога и различни от предизвикателствата им,в същото приложение.

п.п. Като ти гледам аватара с Мечо Пух и някак ми се доядоха орехови сладки Relaxed

# 547
  • София
  • Мнения: 11 942
Не бях тренирала от въвеждането на ИП.
Това е от днес вкъщи без никакви тежести, ластици и други екстри

# 548
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Браво, Змия, добре си се натоварила. Аз и при най якото кардио повече от 500 калории не съм правила. Но и моят пулс много трудно може да се качи над 160, а май гривните точно по пулса засичат калориите.
Три дни не бях тренирала и днес най-после успях. Добре ми се получи, цяло тяло направих с ластици и три кг-ма но кроката. Утре мисля да повторя. Откакто е извънредното положение май повече цяло тяло правя. Първата седмица пробвах по програмата от фитнеса, но втората се случи така, че тренирах всеки ден и ги порасместих. Тази пък ще имам само 3 тренировки и така. Още един месец ще трябва да издържа, но си признавам, че мотивирането вкъщи ми е трудно.

# 549
  • Мнения: 4 663
Не бях тренирала от въвеждането на ИП.
Това е от днес вкъщи без никакви тежести, ластици и други екстри

Оооооо каква е била тази тренировка 60 Мин бърпита  😳аз толкова горя за 2 часа изкачване със  сериозна денивелация

# 550
  • София
  • Мнения: 11 942
Споделяла съм и преди къде тренирам. Днес имаше live тренировка във Фейсбук.
Достъпна е за всички безплатно.

Който иска, може да пробва. На страницата има вече много тренировки.

# 551
  • Мнения: 9 988
Вчера завърших 4та карантинна седмица с 3 силови за цяло тяло, 5 тичания (55+км), и ежедневна йога.
Вече можем да тичаме в гората без маска. 💪 Родих се!

Днес 90мин Аштанга йога сутринта, след обяд силова цяло тяло  и кардио въже.

# 552
  • Мнения: 812
Момичета,като ви чета разбирам че сега по време на карантината тренирате два пъти на ден(това го забелязах и в другата тема за домашните тренировки),та въпроса ми успявате ли да се възстановите добре?
Опитах няколко дни да тренирам по два пъти и всеки ден ,но се почуствах в края на седмицата като премазана,но аз не вземам хранителни добавки ,разчитам само на храната.

# 553
  • Мнения: 1 488
Момичета,като ви чета разбирам че сега по време на карантината тренирате два пъти на ден(това го забелязах и в другата тема за домашните тренировки),та въпроса ми успявате ли да се възстановите добре?
Опитах няколко дни да тренирам по два пъти и всеки ден ,но се почуствах в края на седмицата като премазана,но аз не вземам хранителни добавки ,разчитам само на храната.

Е, не мисля, че са много момичетата, които тренират двуразово Blush Имаме си шампионки, разбира се (Дези например Heart), но те са със завидна подготовка и възможности. Иначе май повечето сме си на един път. Аз работя, макар че работният ми ден е малко по-къс от обикновено, все пак съм в офиса всеки ден поне 6 часа. Готвя доста повече, направо не знам какво се случва с всичката тази храна, но съм с двама мъже вкъщи и една приходяща млада дама, която също добре похапва... Не знам как се справят с времето майките на деца с онлайн обучение... Та две тренировки не би могло да е практика за много от нас. Аз тренирам сутрин (силово+кардио), пет пъти в седмицата, опитвам се да отделя време и за йога, но рядко се получава.
А ти защо искаш да тренираш двуразово? Ако нямаш специална причина, надали е добра идея да се изтощаваш така. Добавките вършат добра работа, стига да прецениш точно от какво и колко имаш нужда. Аз пия БЦАА преди и протеин след тренировка, защото тренирам на гладно и трябва да вкарам нещо, за да не губя мускулна маса, която при мен се задържа трудно. Други спортни добавки не приемам, но пък в момента пия витамини, колаген и една комбинация за жени като профилактика срещу остеопороза.

Днес тренирах крака и дупе. Правих преден клек с дъмбел, сумо клек с дъмбел, кръстосани отпади с гири, хип тръст с лост и дискове, странични махове с ластик, магарешки ритници с тежести на краката и ластик. От всичко правих по 5 серии. Завърших с 20 минути на кростренажора в бързо темпо на степен 7 от 15. Със загряването и стречинга тренировката отне 90 минути. Чувствам се суперпълноценно натоварена и дори не ми се мисли за друг трен днес. Но пък и съм средностатистическа спортуваща жена, без специални цели освен здраве, тонус и прилична визия.

# 554
  • Мнения: 812
Нямам причина за двуразови тренировки,реших да предизвикам себе си,но явно не съм подготвена за такова натоварване.
За днес отчитам табата в 4 рунда със собствено тегло,а за следобяд ще видим....

Общи условия

Активация на акаунт