Отговори
# 195
  • Мнения: 7 352
Здравейте , от днес почвам да изпълнявам практиките от “Вълшебстото”, искам да питам дали е проблем да повтаряме благодарностите или задължително трябва да са нови?

# 196
  • Мнения: 1 700
Здравейте , от днес почвам да изпълнявам практиките от “Вълшебстото”, искам да питам дали е проблем да повтаряме благодарностите или задължително трябва да са нови?
Аз в началото се опитвах да измислям нови, но след десетина дни разбрах, че е невъзможно и започнах да повтарям най важните.

# 197
  • Мнения: 297
Кога се пада новолунието,къде могат да се видят датите за тази година

# 198
# 199
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 683
на мен не ми се отваря сайта!? Изписва ми, че не е сигурна /защитена зона!?

# 200
  • София
  • Мнения: 176
И аз следих движението на луната във фази на луната, но ми попадна това изображение, което си добавих в бележника. Неудобството е, че няма часове, но за хората със зрителна памет мисля, че би било полезно.

# 201
  • Мнения: 43
Здравейте , от днес почвам да изпълнявам практиките от “Вълшебстото”, искам да питам дали е проблем да повтаряме благодарностите или задължително трябва да са нови?
Здравейте,аз започнах сега да я чета и имам няколко въпроса.
Преди да започна самите практики ли трябва да си запиша какви са желанията ми в личен,служебен и тн. план или мога да започна практиките и след това да си записвам какво всъщност искам?Или най-добре да я прочета и след това да правя каквото и да е било?

# 202
  • България
  • Мнения: 3 617
Здравейте, момичета. Пожелавам здрава , успешна , щастлива и спокойна ( за себе си съм решила , че това най-много ми трябва за момента ) Нова година !!!!
Влизам да напомня , че започват дни т. нар. Водици и довечера се правеше "мълчана вода"  с наричане и желания, само че съм забравила подробностите и сега ще търся да чета .https://delo.bg/show/predstoi-nay-magitchnata-nosht-prez-godinat … htu-bogoyavlenie/

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 10:42 от ирен22

# 203
  • Мнения: 297
Здравейте момичета,някой слушал ли е медитациите  на Kelly Howell...в тубата  Brain Sync,бихте ли споделили колко време сте ги слушали,как ви е повлияло,помогнали да постигнете желаното, на английски е ,не разбирам какво говорят,ако само се слуша ще имали положителен ефект,четох отзивите там с преводач,  друго  е някой в тази прекрасна тема да потвърди и сподели положителния си опит💐връщам се да чета ,започнах темите от самото начало,много ми е спокойно когато ви чета😊благодаря ,че Ви има

# 204
  • Мнения: 8 595
от Facebook научих една техника развиване на  позитивно мислене и реших да споделя.
Всяка вечер като анализирате какво сте правили през деня, да напишете на листчета 3 хубави неща, които сте направили и сте доволни  от себе си.
А накрая на годината ще имате  много, много листчета.
Мен лично това ме амбицира, някой ден, ако още не съм направила  добри неща, си мисля, какво ли ще пиша после...

# 205
  • Мнения: 43
Искам да попитам дали някой от вас е запозната с нейнографията и какви са и впечатленията?
Изглежда доста интересно и лесно за изпълнение, обаче курсовете които намирам са малко поосолени,за това питам за мнение.

# 206
  • Мнения: 4 097
Любимата ми тема, загубих се от нея за много време, но се връщам. Вълшебна вечер ви желая 🍀

# 207
  • Мнения: 724
Искам да попитам дали някой от вас е запозната с нейнографията и какви са и впечатленията?
Изглежда доста интересно и лесно за изпълнение, обаче курсовете които намирам са малко поосолени,за това питам за мнение.

Има много безплатни видеа. Тази вечер рисувах с Мега Костова.
Който се интересува, може да потърси във ФБ или в Ютюб.

# 208
  • Мнения: 43
Искам да попитам дали някой от вас е запозната с нейнографията и какви са и впечатленията?
Изглежда доста интересно и лесно за изпълнение, обаче курсовете които намирам са малко поосолени,за това питам за мнение.

Има много безплатни видеа. Тази вечер рисувах с Мега Костова.
Който се интересува, може да потърси във ФБ или в Ютюб.
Благодаря ти много ще потърся в ютуб видеата на Мега Костова.🤗

# 209
  • Мнения: 52
Здравейте

Има една мисъл, че ако мислиш за някого и той мисли за теб. Един Бог знае дали е вярно, поне аз не съм разследвала толкова подробно.. когато ми се е случвало да мисля за някого. И другото, че ако внезапно ти се появи промяна на настроението (най-често ти се скофти), без да имаш лични причини за това и ти се сетиш от нищото за някакъв човек, то той или мисли за теб или ти изпраща някаква енергия... явно пак с мислите си (негативна или позитивна, Бог знае..ако е позитивна защо ще се чувстваш кофти ..хаха?!Явно е лошаенергия...хаха) Един вид твоето лично енергийно поле е компрометирано от нечии чужди мисли..
Друг е въпросът дали може един човек да мисли за теб...да ти компрометира енергията, а ти да се сдухаш и да се сетиш за друг?! хаха..мистерия!
Малко шантаво звучи, но тъй като си се чувствам прекрасно в личен план и нямам основания да ми се скофтва и да се сещам за някакъв човек от миналото си, с който нито съм емоционално свързана вече, нито съм го виждала от години, та ми стана странно какво ли значи: този човек ли мисли за мен? лошо ли мисли за мен (няма основания за това, ама знае ли човек...), в кофти положение е самият човек в момента или..?!
Хаха, знам, че малко налудничево звучи, но дори нямам контакт с този човек за да проверя как е.
Ще се радвам, който е имал подобно "преживяване" да сподели до какви изводи е стигнало личното му разследване

BlushKissing HeartStuck Out Tongue Winking EyeGrinning

Общи условия

Активация на акаунт