Отговори
# 225
  • Мнения: 4 706
Темата не е за или против онлайн запознаването, но съвсем не мисля така, а точно обратното... При онлайн харесваш опаковката (дори да не е в сайт за запознанства,а просто фейсбук, освен това ако започнете да пишете съставяш фалшива представа, а и за да опознаеш повече някого трябва да му задаваш въпроси. Докато при реално запознанство виждаш всичко и физика, и истинско поведение - как се държи с другите хора в реална среда, а не какво ти пише на теб, защото всеки може да каже всичко 

Но пък както всяко нещо има и плюс и той е че всички са тук... само трябва да отсееш в някакъв разговор, който да се заформи.  Simple Smile  просто ми липсва спонтанността, любовта да те връхлети неочаквано без да я търсиш.


Ритуал не съм правила и не мисля да правя такъв, но би ми било интересно да прочета за успешен такъв. Колкото до другото..  аз не си търся приятел или подкрепа, а партньор... мисля че е съвсем естествено и нормално нещо, и не не искам да го заменям с друго  .....
Все пак дори ритуалите са разделени за различните неща/отношения , все едно да правя ритуал за работа, ама да спечеля от тотото да речем, то пак ми носи ползи, но съвсем не е същото..

# 226
  • Мнения: 8 799
@Щефи
задай си въпроса в темата "Ясновидци", там има хора, които имат представа и ще ти отговорят.
Това, че някой не вярва на негативни влияния, не означава, че те не съществуват.

# 227
  • София
  • Мнения: 1 616

това е спам, защото не е за тук , ама само няколко думи и спирам

аз не съм влизала никога в сайт за запознанства, но имам приятели с които съм се запознала в интернет. Когато целта не е търся си половинка, а се запознаваш с хора с които имате общи интереси  в дадена област и първото нещо не е дай снимка да те видя.....

Партньора ще се появи, за себе си съм забелязала, че когато много искам нещо, то все не става, може би защото съм пренавита и някак саботирам нещата, когато се изморя да го иска толкова много и си кажа, "писна ми, ако ще да става" и то вземе че стане.
Чувала съм, че когато се правят ритуали за конкретен човек не се получават нещата. Ако това е варно, не можеш да поискаш конкретен човек, дори да го описваш, най-вероятно ще получиш подобен

# 228
  • Мнения: 299
Канела,би ли споделила този ритуал с ножицата ,какво се прави или къде да прочета,  на  9та  тема съм 😊 и успоредно прескачам напред да не изтърва нещо😆

# 229
  • Мнения: 4 097
Имам нужда от положителни мисли и енергия. Много негативни хора има около семейството ми и напоследък ни се случват неприятни неща.
Опитвам да сменя и работата, надявам се да е за доброто, което искам за нас.

# 230
  • Мнения: 721
Имам нужда от положителни мисли и енергия.
За това може да помогне слушането на определена музика за изчистване на енергийно ниво. На мен много ми помага. https://youtu.be/e5jprOVMieA
Също така помага паленето на свещи, огънят изчиства. Ако тези хора идват в дома ви, палете свещите в тяхно присъствие. Може да са ароматни свещи, важното е да има пламък.
Четете Киприянови молитви.
За положителни мисли могат да помогнат афирмациите в комбинация като фон подходяща музика.👉 https://velikova.eu/d0b0d184d0b8d180d0bcd0b0d186d0b8d0b8/

https://dress-bg.techinfus.com/affirmacii/chto-eto-takoe/

# 231
  • Мнения: 2 111
Гледам нещо е замряла темата, та да я разведря с едно откритие, което направих тази вечер. Аз обикновено сънувам сънища свързани с ежедневието - разни битовизми и случки, които са ме споходили в близките дни, така че изобщо не се и опитвам да ги тълкувам. Но преди години една вечер сънувах странен сън: Влизам в нещо като храм от древността, където се разхождат разни жени в бели тоги. Питам една от тях къде съм и тя ми отговаря, че съм на някакво ритуално място, където идват да се молят бъдещите булки преди женитба. След което не помня какво се случи, но намерих във въпросния храм чифт много красиви висящи обеци и си ги сложих на ушите. И горе-долу това беше сънят.
Много скоро след това - може би месец-два - абсолютно ненадейно срещнах бъдещия си съпруг и след година се оженихме. После често се сещах за този сън и се чудех дали не се опитвал да ми каже именно, че ми предстои тази среща. Беше в момент, в който се бях отказала от любовта и искрено се съмнявах, че ще срещна подходящ за мен човек, камо ли пък, че ще се омъжа. И тази вечер си ровичкам нещо в нета, и попадам на информацията, че ако сънуваш, че намираш чифт обеци, значи ти предстои женитба. Веднага се сетих за този сън и още веднъж се убедих, че има нещо някъде там. Simple Smile

# 232
  • Мнения: 8 799
сънищата е хубаво  да си ги записвате, колкото и глупави да са, аз  сънувах едно трицифрено число (видях го на жилищен блок) и още се блъскам  какво означава, но има време, ще разбера

# 233
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Здравейте!
Наскоро попаднах на метода НЛП (невролингвистично програмиране), който включва и позитивното мислене като техника, но и други такива.
Някой има ли опит и повече информация за метода, да препоръча книги или видеа?
Книгата на Антъни Робинс - "Неограничената власт", доколкото разбирам, е по този метод.
Благодаря!

# 234
  • Мнения: 548
Книгата на Антъни Робинс - "Неограничената власт", доколкото разбирам, е по този метод.
Благодаря!
[/quote]







Здравейте! Някой има ли я  онлайн? Може ли да я споделите?

# 235
  • Мнения: 22
За книгата не знам, но има в мрежата доста клипове на Тони Робинс, които са полезни.

# 236
  • Мнения: 7 562
В момента се опитвам да изпълнявам упражненията от "Вълшебството" на Ронда Бърн + упражненията от "Как да повишим вибрациите си" -уместно ли е да ги съчетавам ?

# 237
  • Мнения: 8 799
дайте пример от Упражненията

# 238
  • Мнения: 5
Някой използва ли медитациите на Милена Голева? Имам няколко и мисля, че доста ми помагат да се отпусна, но ми се иска да пробвам и другите ѝ. В момента не мога да инвестирам и да закупя всички нейни медитации, та има ли ги някъде изтеглени или някой съгласен ли е на размяна?

# 239
  • Варна
  • Мнения: 917
Здравейте, ще си позволя да споделя с вас нещо, което ме притеснява и моля за съвет.
Преди месеци се скарах с приятел. Поводът не беше кой знае какъв, но мисля, че по- скоро са се трупали някакви негативи, защото никога не сме на едно мнение. Та, той се разсърди, защото не съм уважавала мнението му и съм се присмяла. Може и прав да е бил и известно време  ме измъчваше това, че се скарахме. Та, аз пък много се ядосах затова, че ме обвини, че не уважавам мнението му. И явно генерирах някаква енергия отрицателна ли или и аз не знам.....но започнаха да ми се случват здравословни проблеми, които не са от сериозен характер, но все има за какво да се тревожа. Не обвинявам него за това, струва ми се, че аз нещо не отработих както трябва.
Дали може да ми дадете съвет какво бих могла да направя?

Общи условия

Активация на акаунт