Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 917
Благодаря ви, момичета

# 286
  • Мнения: 2
Здравейте, прекрасни! Пиша Ви с молба, ако някой има медитацията н
Милена Голева- Излекувай безсънието: Техника за спокоен и възстановяващ сън, да ми пише. Аз също имам някои, които бих споделила с вас. Ще бъда благодарна на отзовалите се!!!

# 287
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Здравейте, прекрасни! Пиша Ви с молба, ако някой има медитацията н
Милена Голева- Излекувай безсънието: Техника за спокоен и възстановяващ сън, да ми пише. Аз също имам някои, които бих споделила с вас. Ще бъда благодарна на отзовалите се!!!
Ме съм и чувала за Милена Голева. Но ще чакам а интерес, ако някой сподели. От около две години има вечери, в които съм не ме хваща.

# 288
  • Мнения: 299
Като напишете в гугъл -медитации М Голева за сън си излизат клипове

# 289
  • Мнения: 2
Като напишете в гугъл -медитации М Голева за сън си излизат клипове
Знам, че излизат, но са платени! Идеята ми е, ако някой я има и иска да я сподели, а аз мога да изпратя други.

# 290
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Щом са платени, явно иска трудът й да бъде заплатен и това трябва да бъде уважено.

За заспиване добре действат binaural beats, в тубата има много и са безплатни. Трябва да се гледа с каква честота са, някои са за учене и концентрация, други за заспиване. Delta beats са за заспиване.

# 291
  • Мнения: 411
Здравейте момичета,
Да попитам и аз... Някой дали води дневник на благодарността. И най вече дали помага да се чувстваш по спокоен?

# 292
  • Мнения: 10 969
На руски, но все пак... интересно

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 21:39 от diziler

# 293
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730


Не ми позволява да го отворя!?!?

# 294
  • Мнения: 10 969
Хмм, подмених линка, пробвайте пак.

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 21:40 от diziler

# 295
  • Мнения: 4 097
При мен също не се отваря.

# 296
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 730
Хмм, подмених линка, пробвайте пак.
Не се отваря. Ето какво ми излиза:


Горе долу  какво съдържа видеото!?

# 297
  • Мнения: 10 969
Да, ВиБокс са го изтрили, заради авт. права на TLC/Discovery. Може да го свалите оттук

Самые Главные Секреты. Тайные Общества (Best Kept Secrets Of Mysterious Societies) - 49 min.

# 298
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
С риск да ми се смеете, бих искала да ви разсмея и да събудя малко темата Подсъзснанието може всичко. Днес отивайки на йога, на метри от студиото казах на майтап на колежката ми, че трябва да тренираме за ашпагат с тази йога, която съвестно ходим от 2-3 г. Никога инструкторката не беше правила такава специална тренировка, освен с традиционния стречинг на финала, а днес се случи чудо и тренировката беше изцяло разстягаща за постигане на ашпагат. Идеше ми да се ощипя накрая и да отида да си пусна едно тото, как ми се сбъдна желанието, което изрекох преди да влезнем в студиото.
Другото нещо, което искам да споделя пак по темата е, че когато правим упражнения за разтягане, аз си представям, че костите ми са ластик и като че ли се случва с лекота разтягането, когато мисля така.

# 299
  • Мнения: 1 713
Успя да ме усмихнеш, защото за шпагат съм чувала, ама за ашпагат не бях.

Общи условия

Активация на акаунт