Какво значи истинска любов и добро партньорство?

  • 7 313
  • 353
  •   1
Отговори
# 345
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
То в природата си има баланс. За всеки инсел трябва да има и една инселка. След като по презумция мъжете търсят секс, а жените връзки, предполагам женските инсели са жените, които не могат да установят трайни връзки с мъж.
Не знам, но за България важи със сигурност, поне в голяма степен е вярно. На всеки 10 мъже има грубо 8-9 жени. Слагаш между цифрата и пола думата "сам/сама" и изречението пак е вярно. Справка: Националната статистика.

# 346
  • Мнения: X
Гал, аз четох и други неща, не само Уикипедия. И да, напълно нормални са си, ходят сред нас и е пълно с такива.
Ама новините за агресиралите убийци с камионетки прочете ли ги?
Инсел не е просто срамежливко, който не може да подхване разговор с жена, а човек, който обвинява жените, че е сам и няма секс. Не виждам нищо нормално в това.

# 347
  • Мнения: 30 802
"Стари моми" им се вика. Няма женски инселки, в смисъл, че няма жена, останала без секс, ако поиска. Само че жените не искат само бърз секс, а връзка.

# 348
  • Мнения: 3 186
Прочетох за агресиралите инсели убийци.

Убийци има навсякъде. Инсел не равно на убиец. Grinning


Стари моми - дрън-дрън.

Огромна част от всички жени би трябвало да са инселици.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 09:46 от tainichka

# 349
  • Мнения: 30 802
Не, но определено е извор на много специфична злобичка. Изобщо, отхвърлените от обществото озлобяват доста често. Не само инсели, но примерно уволнени или по друг начин отхвърляни.

# 350
  • Мнения: 3 186
+1
С това съм ок. Всеки може да озлобее.

# 351
  • Мнения: X
Инсел не равно на убиец.
Не съм казала такова нещо, наблегнах на това, че те обвиняват жените за положението си.

# 352
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Аз не разбрах от самото начало кой намеси "инселите" в темата и защо, защото те нямат нищо общо с нея.

# 353
  • София
  • Мнения: 34 933
Аз не разбрах от самото начало кой намеси "инселите" в темата и защо, защото те нямат нищо общо с нея.
Взаимно ги намесихме - в отговор, че не само жените мрънкат във форумите и от дума на дума.....

Общи условия

Активация на акаунт