Модни консултации - 44

  • 55 162
  • 783
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 832
Синьо... Не знам дори как да изразя колко го ненавиждам този цвят. Ненавиждам го, защото няма друг цвят, който да не ми отива до такава степен. Няма досега нюанс на синьото, с който да съм изглеждала добре. Не знам лято ли съм, зима ли, ама със синьо изглеждам все едно са ме измъкнали от Факултето. И се дразня, защото често харесвам модели дрехи, които ги има единствено в синьо. Тъжна съм от този факт!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
tanch, не си сама в мъката си. И на мен булшинството нюанси на синьото не само, че не ми отиват, но и ме правят да изглеждам като настъпан желиран бонбон 🤣. Обаче пък открих много тъмно синьото и си го нося ревностно, като за последно, все едно някой ще ми го изтръгне от ръцете. Няма друг такъв цвят(е, сигурно някое жълто), който да не ми отива чак в такава степен.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 079
А аз като съм есен, ама изрусена? Ни риба, ни рак.
Зависи от нюанса, но най-вероятно си soft autumn.
Аз съм варирала от зима, през deep autumn до warm autumn сега. Точно заради косата. И много интуитивно съм сменяла предпочитаните цветове за дрехи, без да осъзнавам промяната.

Полата от Зара и на мен много ми харесва, бих носила с пудра или екрю (на снимката изглежда черна и би отивала всичко). Със студено, пастелно сиво ще стои добре синьо, марсала, някакво пастелно жълто, фуския, изобщо доста са вариантите, според мен. Материята си я представям копринен тесен пуловер, гладко, с лодка деколте, полупрозрачен тюл също ще стои.

# 63
  • Мнения: 5 832
AlexaS, никакъв нюанс на синьо, ама никакъв! Просто беснея от безсилие. С каквато и коса да съм била, не ми отива и това си е. А сега съм ярко червена и мисията вече си е направо невъзможна.

# 64
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Agent Това за светла кожа, тъмма коса и светли очо звучи добре, но.
.
След определена възраст черното започва да слага години.
А веждите....ах веждите...
В най добрия случай изглеждам като Мортиша Адамс, в най лошия като средновековна грузинка.
С по светло   пък стои като на клоун..

Шашава работа.

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 11:16 от sl

# 65
  • Мнения: 3 266
Аз съм брюнетка с бяла кожа с неутрален подтон. Мисля, че няма цвят, който да не ми подхожда.

# 66
  • Мнения: X
Скачам в темата, че ме радва. Никога не съм можела да опредея кой тип ми е кожата. Харесвам се с всичко като цвят май. Най-малко дрехи имам в зелено - 2 чифта дънки, 1 блуза и едно тъмно зелено палто. Балната ми рокля беше в небесно синьо, но тогава бях с много бледа кожа и черна коса. Напоследък залитам по неутрални, земни цветове, всиюки нюанси на кафявото и убити цветове. Това ми харесва, не знам какво ми отива повече Grinning Слагам няколко снимки, ако някой може да ме определни.
Скрит текст:




Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 11:39 от Анонимен

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
DivaOrhideq, красавица, красавица, красавица Heart Exl На "есен" ми приличаш

AlexaS, никакъв нюанс на синьо, ама никакъв! Просто беснея от безсилие. С каквато и коса да съм била, не ми отива и това си е. А сега съм ярко червена и мисията вече си е направо невъзможна.
tanch, а защо пък не го носиш в долната част като пола, панталон или пък аксесоар - обувки, чанта, колан? Аз така правя с цветове, които не седят добре до лицето ми, а много ми се носят - жълто например

# 68
  • Мнения: X
Влюбих се в тази чанта. Не съм имала със синджир досега и рядко харесвам такива модели. Какво мислите?


Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 14:30 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 7 704
Влюбих се в тази чанта. Не съм имала със синджир досега и рядко харесвам такива модели. Какво мислите? За пролетта нещо по-леко, че все ми тежат.


харесва ми ... от къде е ?

# 70
  • Мнения: X
от обувки бг
от ест кожа
Размера е добър не твърде малък и ми хареса че веригата е черно сива защото златно не ми отива

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
На мен ми харесва, но ще ми е твърде малка.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Имам чанти с дръжки-синджир и единствено ме дразни,че много лесно се приплъзват,когато ги нося на рамо.

# 73
  • Мнения: 7 704
Имам чанти с дръжки-синджир и единствено ме дразни,че много лесно се приплъзват,когато ги нося на рамо.
тази в частта за рамото май е с кожа ...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Имам чанти с дръжки-синджир и единствено ме дразни,че много лесно се приплъзват,когато ги нося на рамо.
тази в частта за рамото май е с кожа ...
Щом е така,значи проблема отпада.

Общи условия

Активация на акаунт