Модни консултации - 44

  • 55 298
  • 783
  •   1
Отговори
# 300
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
А какво мислите за чантите на кръста, тип колан? Още ми напомнят за 90те и за продавачките по пазара на Илиянци ☺️

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 21:46 от Madelief

# 301
  • Мнения: 2 768
За чантите правя изключение понякога, особено през лятото. Тогава обичам да нося и плетени или платнени, дори. Маратонките рядко са от естествена кожа, но и не обувам често. През зимата пък винаги имам и някои топли апрески за сняг. Относително е.
Чантите за кръста не ми допадат и мисля да пропусна. Не са моите, просто. И през 90те не ги харесвах.

# 302
  • Мнения: 1 989
Аз също не харесвам чантите на кръста, особено пък на не спортна визия.
А като ги видя през рамо направо ми призлява. Освен, че е грозно, изглежда все едно внимаваш някой да не ти я грабне от ръката.

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Обожавам такива чанти и с кеф си ги нося.

# 304
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
А какво мислите за чантите на кръста, тип колан? Още ми напомнят за 90те и за продавачките по пазара на Илиянци ☺️

Доста персони кореспондират с "Илиянският луук" (от 90-те и не само), не е въпрос на чанта, уви. SunglassesAstonished

Харесвам ги. И на кръста, и на рамо, и кросбоди. Не всички модели, обаче. И не на всеки.

Скрит текст:






# 305
  • Мнения: 5 832
Нещо не мога да ги възприема тези чанти, напомнят ми на сервитьорка през 90-те,или на тираджия.

# 306
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз не мога. Тия дни намерих много хубави, няколко цвята, евтини, обаче пак не можах да се пречупя да взема.

# 307
  • София
  • Мнения: 2 060
Нещо не мога да ги възприема тези чанти, напомнят ми на сервитьорка през 90-те,или на тираджия.

Модни са, независимо от нашите възприятия. И аз не мога да нося такива модели, но не ми пречи да ги харесам как стоят на някоя дама с вкус към модата. Т.е. оценявам ги като елемент на тренда в модата, но това, че лично аз не мога да ги нося, не означава че ще съдя тези, които ги носят.

# 308
  • Мнения: 31 172
Харесват ми някои.

# 309
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Имам и си я нося.

# 310
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Нямам, не бих купила - защото не ги харесвам и защото са непрактични за мен и ежедневието ми. Има прекрасни малки чанти (тези не възприемам като такива), но аз нося мнооооого неща до работа и обратно и в крайна сметка все съм с дисагите.

# 311
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Нещо не мога да ги възприема тези чанти, напомнят ми на сервитьорка през 90-те,или на тираджия.
Точно, но при мен винаги първо е отрицание и възмущение и постепенно започва да ми харесва като тенденция и започвам да копувам. Последен пример: панталон с много висока талия, направо до под бюста със басти... А преди няколко месеца, цъках че няма да сложа никога такова нещо, Wink

# 312
  • Мнения: 3 269
Много ми харесват чантите през кръста. Харесах си една на Фурла, но не мога да си представя с кои мои дрехи ще се съчетае. Пък и ми се досвидяха 308 лв. Все още не съм си купила такава през кръста, но мисля да го направя, ако открия симпатична и на по-прилична цена.

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Аз съм така за парфюмите обаче.
Това, което ме потриса са големите тип-пазарски чанти.И с какво ги тъпчят вътре..Идея си нямам.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 20:35 от Nina_Z

# 314
  • Мнения: 2 768
Това, което ме потриса са големите тип-пазарски чанти.И с какво ги тъпчят вътре..Идея си нямам.
Ох, понякога сама се чудя какво толкова нося, но са ми любими да си призная Joy Хем съм дребна и ме захлупват... грим, портмоне, ключове, лични документи и карти, телефон, зарядно понякога, кърпички, ластик за коса, чадър, шапка/слънчеви очила, цигари,... пълни си се Grinning
С малките направо си се измъчвам.

Общи условия

Активация на акаунт