Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 064
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8
Някой знае ли за код, който е активен в момента?

# 736
  • sofia
  • Мнения: 2 255
Искам да върна едни обувки, които получих, но не намирам форма за връщане в кутията и по принцип. Директно така ли ги пращам, трябва ли да им пиша нещо. Също за колко време г/д врущат парите?

# 737
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Връщане на продукти порчети:
https://www.fashiondays.bg/page/faq/?source=ps&affiliate=PQ9 … ;utm_content=link

# 738
  • Мнения: 17 934
На мен ми също ми уважиха рекламация за боти Тамарис, на които лака буквално се нацепи за няколко носения. Коректни са, не мога да отрека, но дали е нормално  стоки  от уж утвърдени брандове да се скапват толкова бързо....Имам боти лак на Тенденз, които нося 3та зима

# 739
  • Мнения: 6 930
Искам да върна едни обувки, които получих, но не намирам форма за връщане в кутията и по принцип. Директно така ли ги пращам, трябва ли да им пиша нещо. Също за колко време г/д врущат парите?

Взлизаш си в профила, там има "заявки за връщане". Посочваш кое ще връщаш и най-късно на другия работен ден, често още и на същия, идва куриер да вземе пакета. Няколко дни да я получат и обработят връщането и ти пишат, че ти връщат парите. Онзи ден заменях една блуза така (върнах и поръчах друг размер) -  събота я взе куриера, вчера вече парите бяха по сметка

# 740
  • sofia
  • Мнения: 2 255
Благодаря ви! Оправих се 🌷

# 741
  • Мнения: 1 032
На мен ми също ми уважиха рекламация за боти Тамарис, на които лака буквално се нацепи за няколко носения. Коректни са, не мога да отрека, но дали е нормално  стоки  от уж утвърдени брандове да се скапват толкова бързо....Имам боти лак на Тенденз, които нося 3та зима

носих само и единствено Тамарис около 10 години - сандали, ботуши, обувки, всичко, купувани и от тук, и от чужбина. Имам сигурно 30 чифта обувки. В последните 3 години има рязка промяна в качеството на кожата - деформира се по-различно от преди, както и в подметките. Според мен просто са си понижили качеството, макар че цените не са.

# 742
  • Мнения: 940
Здравейте! Фешън дейс имаха ли код за отстъпка за рождениците?

# 743
  • Мнения: 1 563
На мен ми също ми уважиха рекламация за боти Тамарис, на които лака буквално се нацепи за няколко носения. Коректни са, не мога да отрека, но дали е нормално  стоки  от уж утвърдени брандове да се скапват толкова бързо....Имам боти лак на Тенденз, които нося 3та зима

носих само и единствено Тамарис около 10 години - сандали, ботуши, обувки, всичко, купувани и от тук, и от чужбина. Имам сигурно 30 чифта обувки. В последните 3 години има рязка промяна в качеството на кожата - деформира се по-различно от преди, както и в подметките. Според мен просто са си понижили качеството, макар че цените не са.
И аз забелязах същото с последните се два чифта пантофки.

# 744
  • Мнения: 648
Привет, има ли действащ код за намаление?

# 745
  • Мнения: 3 039
Привет, има ли действащ код за намаление?

# 746
  • Мнения: 3 869
Споделен в темата за намаления.
Проверих, но не важи за всичко!
“Валиден до 22.09 - FASHIONDATE10”

# 747
  • Мнения: 601
Код за 10% отстъпка FASHIONDATE10.
Тамарис и аз нося, даже в момента имам 2 чифта боти и едни сникърси. И трите са купувани от различни сайтове онлайн. Не мога да се оплача от качеството.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 15:50 от elitanik

# 748
  • София
  • Мнения: 123
Аз започнах въобще да се усъмнявам в автентичността на стоките с марка Десигуал, пък и други, които се предлагат по всички сайтове - български и румънски. Харесах си една раница, която уж е Десигуал, но в сайта на Десигуал изглежда по по-различен начин. Доста разлики има. Един цип по-малко. Кожените висулки на циповете са различни. Доста съмнително. Не говоря конкретно за Фешън Дейс. Но от Фешън Дейс съм си купувала чанти, които се излющиха. Едната Десигуал, другата Liu Jo. Като се изръсиш 200 лв за чанта и след няколко месеца кожата се излющи по ръбовете... Въобще автентичността на скъпите стоките на българския пазар ми е много съмнителна. Не само онлайн.

# 749
  • Мнения: 338
Възможно е да има несъответствие в снимките качени в сайта, а продукта на живо да си отговаря точно.

Иначе аз съм на мнение, че проблема не е във фалшиви стоки, а че скъпите марки са също толкова некачествени, колкото и евтините.

Общи условия

Активация на акаунт