Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 417
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 6 930
Благодаря, тъкмо бях си набелязала някои неща! 😚

# 781
  • Мнения: 3 891
Моите неща са вдигнати от вчера, тъпо. Има смисъл с инфлуенсърските кодове, но когато пуснат от сайта обикновено вдигат цените. Забелязвам, че не е на всичко в любими, но на повечето неща.

# 782
  • Мнения: 6 930
От моите три неща, само едно беше с 2лв нагоре 😆, та имаше смисъл. Но и друг път съм забелязвала тия игри с цените, вкл понякога след "промоции" стават по-ниски, което не е много лоялна търговска практика, но...следя ги!

# 783
  • Мнения: 3 891
Аз съм доволна от кодове тип Boyana10, тогава наистина нищо не е пипано. Аз сега нямам и какво да взимам, де, но съм си сложила някои неща, които следя, та така.

# 784
  • Мнения: 549
Темата е за ФД, но все пак са едно с Емаг, да напомня да сверявате цените и на двете места. Онзи ден отнесох едни Саломонки боти за ММ на 2 пъти по-малка сума спрямо ФД, че и код ползвах. Може би е станала някаква грешка при тях, понеже няколко часа по-късно цената и в ЕМаг се промени.

# 785
  • Мнения: 917
Връщането при мен го дават след 12 дни. Предния път пак така стана.
При вас има ли такова нещо ?

# 786
  • Мнения: 6 930
В смисъл, 12 дни, докато се върне пакет при тях?? Точно днес върнах едно нещо и се надявам да не е чак толкова много време.

# 787
  • Мнения: 917
Правиш заявка за връщане и отдолу си пише дата, която е след 12 дни. За втори път ми се случва.
Едва тогава идва куриера.
В град съм имаме и еконт и спиди.
При вас така ли е ?

# 788
  • Мнения: 8 758
Пуснах заявка в понеделник в сутринта 8ч, и същия ден дойде куриера ми от Спиди.

Днес би трябвало да са получили пратката, да видим...

# 789
  • Мнения: 6 930
Правиш заявка за връщане и отдолу си пише дата, която е след 12 дни. За втори път ми се случва.
Едва тогава идва куриера.
В град съм имаме и еконт и спиди.
При вас така ли е ?

Аха, сега видях какво имаш предвид. Аз пуснах онзи ден заявка, днес куриера взе пакета (че вчера се разминахме) и долу на заявката ми пише "график: 8-11 октомври" . Но честно казано не знам какво е това - прозореца, в който ще минат да я вземат или самата очаквана доставка на връщането.

# 790
  • Мнения: 1 425
Аз пуснах заявка за връщане и звъннах на ФД. Дадоха ми номера на товарителницата и казаха, че заявка за куриер чак след 5 дни имало възможност в графика им на спедиторите.
Занесох пакета в офиса и го върнах така, с говарителницата. Пристигна за 1-2 дни и ми върнаха парите.
От тук разбрах за този вариант. Доволна съм.

# 791
  • Мнения: 780
Ех, добре че влязох да ви изчета. От 10туна дни чакам куриер за връщане и даже смениха датите в заявката ми, може ли такова нещо не знам. Утре ще им звънна и аз да си занеса пратките в някоя куриерска фирма и да се приключи, че така съм вързана и не знам кога биха дошли да си ги вземат. На кой номер звъните?

# 792
  • Мнения: 436
Ех, добре че влязох да ви изчета. От 10туна дни чакам куриер за връщане и даже смениха датите в заявката ми, може ли такова нещо не знам. Утре ще им звънна и аз да си занеса пратките в някоя куриерска фирма и да се приключи, че така съм вързана и не знам кога биха дошли да си ги вземат. На кой номер звъните?
Връщането без значение  дали е от офис или куриер само с Еконт!

# 793
  • Мнения: 435
На мен след заявка най-редовно ми пращат куриер на Спиди за връщането.

# 794
  • Мнения: 8 758
Аз със Спиди връщам, а онзи ден пратката дойде с Европът.

Общи условия

Активация на акаунт