Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 512
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, снощи поръчах чанта Furla от ФД, но се притеснявам дали ще е оригинална т.к. я поръчах на доста изгодна цена. Момичета, поръчвали ли сте нещо на марката от сайта и всичко наред ли е било с покупката?
До колкото знам чантите Furla имат код вътре, който може да се провери и съответно да се види чантата истинска ли е или не.

# 631
  • Мнения: 2 031
Аз поръчвах наскоро  три  чанти Furla, за съжаление едната беше с дефект и я върнах. Имаше дълбока драскотина
от задната страна. Иначе си беше читава чантата с предпазни лепенки, само торбичката беше мърлява.
Ето тази е https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B … furla-p3420986-1/. Радва ме, че не са я сложили за продажба отново. Много съжалявам, защото цената и беше отлична, на -45%.
Другата https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B … furla-p3457830-1/ е тази, с нея всичко беше наред, без забележки.
Третата също върнах, но просто не ми хареса големината и и исках дръжката да е по - дълга, иначе си беше ОК.
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD-%D0% … furla-p3537532-1/.
С връщането всичко протече бързо и безпроблемно.

# 632
  • Мнения: 549
Някой знае ли кога или по какъв повод пращат индивидуални промокодове? Замислих се, че никога не са ми пращали, за разлика от конкурентните им сайтове. Също така, не пазарая всеки месец от ФД, че да си мислят че нямам нужда от кодове. Grinning

# 633
  • русе
  • Мнения: 643
Здравейте, веднъж само съм поръчвала от сайта и бях доволна. Сега искам едни сандали на Кларкс да си поръчам, но по тяхната номерация ми дава 39 номер, а аз съм в повечето случаи 37, рядко 38.
Та моля, някой да каже нещо за марката как са с номерацията.
Другото пускат ли код с по 20-25 процента намаление, или само с 10.

# 634
  • Мнения: 549
Здравейте, веднъж само съм поръчвала от сайта и бях доволна. Сега искам едни сандали на Кларкс да си поръчам, но по тяхната номерация ми дава 39 номер, а аз съм в повечето случаи 37, рядко 38.
Та моля, някой да каже нещо за марката как са с номерацията.
Другото пускат ли код с по 20-25 процента намаление, или само с 10.
Ако ги има същите сандали в обувкибг (полската или немската им версия също) ги гледам по тяхното описание. Там винаги има подробна таблица за размерите и сантиметрите. Иначе код за 20% рядко има, но ако дадена стока се наблюдава известно време, може да се купи на наистина добра цена. Мисля, че абаутю манипулират с техните кодове и различни номера на артикули. Да не влизам в другата тема 😃

# 635
  • русе
  • Мнения: 643
OwlKitty, благодаря, гледах ги в обувки бг, но просто ми се стори странно такава голяма разлика в номерацията. Моят крак е 24 см. измерен, което по номерацията на Кларкс е 39 ,затова исках да знам от други ползвали тяхни обувки.
Другият вариант е да поръчам 38 и 39 и който ми стане. 😀

# 636
  • София
  • Мнения: 8 280
Няма разлика в номерацията при Кларкс независимо от къде съм ги купувала - Фешън Дейс, Обувки.бг, Амазон.

Редакция: 36,5 нося от Кларкс си взимам 37 (нормален към тесен крак). Гледах кутиите, няма сантиметри.
https://www.obuvki.bg/sandali-clarks-deva-mae-261574634-dusty-rose.html
Любим, много удобен модел ...3 бр. различни цветове имам Blush

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 21:15 от Desem

# 637
  • Мнения: 3 727
mypi1975,къде гледаш тази номерация? Покажи обувките,ако не те е страх,че ще свършат,може някой да ги има. Иначе Кларкс имам няколко чифта. Аз съм 37-имам 37,37,5 и 38.

# 638
  • Мнения: 549
mypi1975 аз като им се чудя много кой от двата размер ще ми пасне, ги поръчвам двата. Сандалите са по-различни (може да са по-отворени отпреди и тн) и винаги ми е чуденка. После като дойде куриера имам два варианта. Единия е да ги платя и да си ги пробвам на спокойствие, а после връщам и си чакам парите. Другия е да уговоря куриера и ги пробвам набързо пред него. После и той доволен с бакшиша, аз също, че не се занимавам да връщам и тн.

# 639
  • русе
  • Мнения: 643
Благодаря, Ви момичета иначе ето тези са сандалите и съответно номерацията, като ограденото е размера на моето стъпало -24, което е 39 номер.

# 640
  • Мнения: 2 108
Здравейте, снощи поръчах чанта Furla от ФД, но се притеснявам дали ще е оригинална т.к. я поръчах на доста изгодна цена. Момичета, поръчвали ли сте нещо на марката от сайта и всичко наред ли е било с покупката?
Аз съм поръчвала и всчико си беше ОК;

# 641
  • Мнения: 6 930
Здравейте, снощи поръчах чанта Furla от ФД, но се притеснявам дали ще е оригинална т.к. я поръчах на доста изгодна цена. Момичета, поръчвали ли сте нещо на марката от сайта и всичко наред ли е било с покупката?
Аз съм поръчвала и всчико си беше ОК;

 И при мен винаги всичко е било наред с Furla от там.
Веднъж само една Marc Jacobs беше дошла с малък дефект (според мен от транспортирането) , върнах я и я купих пак -този път беше идеална.
Това, което адски ме дразни при тях е насипният вид, в който идват нещата. Ако поръчаш 3 неща, и трите идват в 3 отделени парцальосани плика.

Последна редакция: чт, 17 юни 2021, 17:01 от tuali

# 642
  • Мнения: 444
Това, квото адски ме дразни при тях е насипният вид, в който идват нещата. Ако поръчаш 3 неща, и трите идват в 3 отделени парцальосани плика.

Мисля, че това е направено, за да улесни купувача в случай, че при приемане иска да откаже и върне някоя от пратките.

# 643
  • Мнения: 6 930
Това, квото адски ме дразни при тях е насипният вид, в който идват нещата. Ако поръчаш 3 неща, и трите идват в 3 отделени парцальосани плика.

Мисля, че това е направено, за да улесни купувача в случай, че при приемане иска да откаже и върне някоя от пратките.

А аз мисля, че е защото ги изпращат от различни складове и явно така им е по-лесно и бързо, отколкото да ги групират на едно. На връщането нищо не му пречи да са заедно - те така или иначе в акаунта ми са под една обща поръчка. Както и да е, имат супер оферти и това няма да ме откаже от тях, просто ми прави впечатление неугледното изпращане и освен това е адски неудобно, ако са пет неща в насипен вид.

# 644
  • Мнения: 444
Може и така да е, но честно казано не зная фд/емаг да имат склад в България. Преди 2-3 години имаше големи хвалби, че са отворили най-големия склад в югоизточна Европа, конкретно в Румъния, на 100-на километра от Русе, с големината на 20 футболни игрища.
https://money.bg/investments/emag-otvarya-nay-golemiya-sklad-v-y … miliona-evro.html

Мисля, че причината да изберат локацията, описана в статията, е да са близо до румънската столица и в същото време да са близо до България. Но тъй като фешъндейс е купен от емаг, то е възможно да са имали свой склад преди закупуването, който сега да се ползва паралелно с големия на емаг в Румъния. От друга страна, като се замисля, на нещата им винаги има надписи на румънски, но не винаги има на български, което говори в посока да ползват само румънския склад.

Както и да е, каквото такова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт