Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 483
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Здравейте. Някой да има код за намаление?

# 721
  • Мнения: 31 154
Няма кодове, освен двата в сайта -20 и -15%, които излизат в кошницата, но хващат малко неща от новите колекции.
Сега поръчах една Фурла без код, защото беше само една бройка.

# 722
  • Мнения: X
На мен в кошницата ми излиза само OFF20, който не го приема. А кой е този за - 15%?

# 723
  • Мнения: 443
OFF20 е за продукти от нови колекции (продукти на начална цена без намаление), които са изброени тук.
https://www.fashiondays.bg/s/fw21-voucher-w/
Всичко останало, което вече има намаление, си минава за аутлет в някаква степен.

Този за 15% е за продукти на DeFacto, които са изброени тук
https://www.fashiondays.bg/s/defacto-voucher-mmz-w/

# 724
  • Мнения: 14
Има нов код за 10% 10app, който хваща. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 435
Здравейте, някой правил ли е рекламация на продукти от сайта.  Имам поръчани на 15.06.21г. обувки на Tommy Hilfiger за съпруга ми. Днес видя, че са се разшили и изглеждат така - някой може ли да ме посъветва как да постъпя?

# 726
  • София
  • Мнения: 8 280
Пиши им със снимки.
Преди време бях писала тук за една блуза.
Дойде, разопаковах, изпрах, сложих на закачалка и тогава видях, че е изпускал шева.
Писах им, чухме се (обясних цялата случка и че още е мокра), приложих снимки.
Уговорихме се след като изсъхне да им я пратя.
Уважиха рекламацията.

# 727
  • Мнения: 1 889
Им код Lidia10 за 10% отстъпка

# 728
  • Мнения: 1 446
Им код Lidia10 за 10% отстъпка
Много благодаря ❤

# 729
  • Мнения: 1 446
Оххх този код Lidia10 не ми хваща днес. Друг да знаете, моля?
Поправка, 10APP все още е OK до днес включително.

# 730
  • Мнения: 2 030
Оххх този код Lidia10 не ми хваща днес. Друг да знаете, моля?
App10, днес пуснах с него.

# 731
  • Мнения: 747
Здравейте, да попитам бельо може ли да се връща?
Друго, което ми прави впечатление, защо някой пратки еднакви на размер с един куроер в един ден ме се пращат в различни опаковки, едната хартиена, другата в найлонов куриерски плик?

# 732
  • Мнения: 6 930
Здравейте, да попитам бельо може ли да се връща?
Друго, което ми прави впечатление, защо някой пратки еднакви на размер с един куроер в един ден ме се пращат в различни опаковки, едната хартиена, другата в найлонов куриерски плик?
Ей това ме влудява, мен лично. Поръчам няколко неща - идват в насипно състояние или като купени от битака. Даже там сигурно по-приятно ще ти ги опаковат. Оплаквала съм се - ефект нула, още в по - насипен вид идват и с най - различни опаковки. Обяснението е, че така уж ги шипват по-бързо и уж по-лесно за връщане (ако се случи), което не виждам пък как точно улеснява, но както и да е. Куца км оформлението и отношението определено. Иначе като бързина на доставка, цени и политика на връщане нямам оплаквания. Бельо не съм връщала и не знам дали е различно.

# 733
  • Мнения: 468
Aз съм връщала бельо така, както беше пристигнало при мен - в памучен плик. Нямаше никакъв проблем.

# 734
  • София
  • Мнения: 8 280
И аз съм връщала, нещо имаше разлики в размера - купувала съм преди същия размер, може и от модел да е било.

Общи условия

Активация на акаунт