Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 ян. 2020, 18:51 ч.

Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

• 9 216
  • 151
  •   2
Отговори
https://www.fashiondays.bg/

Тема 2: https://www.bg-mamma.com/?topic=961105

ДРЕХ И ОБУВКИ, ЧАНТИ, ЧАСОВНИЦИ И АКСЕСОАРИ, СПОРТНИ, PREMIUM HOME & DECO, BEAUTY, OUTLET

ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ
0700 17 660 (на цената на един градски разговор)
09:00 - 18:00 ч. в делнични дни
09:00 - 16:00 ч. в събота

МОБИЛНИ ПРИЛОЖЕНИЯ
iPhone
iPad
Android

Често задавани въпроси: https://www.fashiondays.bg/page/faq/

Успешни покупки!

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 19:01 от Ellinor*

# 1
Благодаря за новата тема. Заглеждам една чанта на Coccinelle от сайта.

# 2
  • някъде по света
Някой има ли код за отстъпка?Излезе ми код за отстъпка в реклами в  Инстаграм,но не успях да го запиша.
Благодаря за новата темичка.

# 3
Благодаря за темата Flowers Bouquet
Ще е супер, ако пуснат кодче, че си харесах няколко неща Simple Smile
Нещо последно време не мога нищо да харесам на децата от FD, а по едно време имаше много хубави на next, name it, esprit, puma и др. Сега пълна скука. Май по-често пускаха код за next преди.

# 4
Аз продължавам да чакам останалите неща. За съжаление ми трябваше едно от тях за подарък и се принудих да платя цялата поръчка, понеже точно то беше дошло. Писах, но ни вест, ни кост... Абсолютно некоректно.

# 5
  • SF
Ако може наистина да споделите код за отстъпка. В инстаграм излиза. Ще дебна и там. Имам един продукт в количката и ми се иска да го купя, но ще изкачам за код.

# 6
Код не съм видяла да има скоро.
От утре са обявили някакво намаление...

# 7
  • Стара Загора
Ако може наистина да споделите код за отстъпка. В инстаграм излиза. Ще дебна и там. Имам един продукт в количката и ми се иска да го купя, но ще изкачам за код.

Кодът е валиден на 19.01.2020 г. или до изчерпване на наличните количества. Някои артикули са с остатъчни бройки. Кодът не може да се комбинира с други кодове за отстъпка.
 GET10
10% отстъпка

# 8
Опитах да въведа кода, но при мен излиза това:
Скрит текст:

Дано утре намалението си струва.

Причината:

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 19 яну 2020, 19:22 от Ellinor*

# 9
  • SF
И аз не мога да използвам кода поради рестрикции. Ще изчакам до утре или тази вечер до 12.00 часа да видим какви ще са епичните възможности.

# 10
Здравейте, epic sale-а не се отрази по никакъв начин на продуктите в кошницата ми. Чудя се дали да поръчам сега, или да изчакам да пуснат код за Св. Валентин (по спомен пускаха предишни години). Възможно е обаче тогава да завишат отново цените, заради кода.
Какво мислите?

# 11
И при мен промяна нямаше. От общо 4 артикула само един бе намален с 6 лв. Пуснах поръчката, защото два от тях бяха последни.

# 12
Пазарувам доста често от Fashiondays и по принцип ги харесвам, докато не попаднах на следния казус: купих си едни боти на Версаче от края на миналия сезон, които обух 2-3 пъти през Ноемрви и кожата им се обели- на точки станаха!!! Същия казус имах с ботуши на Келвин Клайн- купени в края на сезона, на третото обуване ми се счупи гьона- поне така се изрази обущаря- подметката буквално се пречупи..И двата чифта дори с отстъпката си бяха скъпи, а са вече в кофата за боклук..Реших принципно да им пиша- ако има дефект в стоката, която е още в гаранция, как може да бъде отремонтирана? Отговориха ми след един месец, че стоката се връща до 30 дни само ако не е използвана..Т.е. ок, моите боти са от април миналата година, но ако ги бях купила сега преди 2 седмици и се бяха обелили пак ли никой нямаше да ми ги смени? Да не говорим, че има по принип 2 години гаранция за дефект по кожа, шев и подметка, според комисията за защита на потребителите...Същото с часовник на Фосил- купих го за подарък, после им писах дали мога да поръчам още една брънка за верижката, защото се оказа къса- няма отговор, нищо....Започнаха да ме дразнят доста..Някой ползвал ли е гаранция при дефект при тях? Че сега чакам още няколко неща и се чудя дали да не им ги върна..

# 13
  • Бургас
Здравейте! Принципно, не съм пазарила от сайта, но попаднах на вашата тема и реших да разгледам. Значи от бързото ми прехвърляне видях поне 5 неща които съм купила още миналата година от аутлети в Италия и то на половината пари, на това което дават с отстъпки в момента. Та питането ми е, пускат ли нови колекции и на по-сносни цени или постоянно е както е в момента?

# 14
  • SF
Ние няма как да знаем цените на всичко, което се продава във Фешън дейс и цените на всичко, което е в аутлетите в Италия, за да го сравним.
Отвори сайта след 5 месеца и сравни дали нещо се е променило. Може после да го споделиш в темата.

# 15
  • sofia
Привет! Понеже не намерих тема за Bibloo, да питам тук. Не ми излиза вече опция за плащане с наложен платеж - това бъг ли е или няма такава възможност вече (доста тъпо)?

# 16
  • SF
Наложните платежи бяха опция, за да се привличат клиенти, които нямат дебитни или кредитни карти. Все още има такива, но са много малко. Онлайн магазините предпочитат плащане в момента на покупката, защото гледат да си вземат парите, а не да им се отказват и да им висят с невзетите поръчки. За тях е по-добре поръчката да е платена, а който иска, да не си я взима и месеци от куриерите.
Търсят се всякакви варианти тези наложни платежи да се намаляват. А и куриерите, които ти носят нещата до адрес, не са обучени да работят с пари. В повечето случаи от тях се изисква да има шофьорска книжка и да позават града, в който работят.

# 17
Здравейте, харесала съм едни кецове на Liu jo. Около Черният петък имаше доста намаления на марката, та и досега. Следи ли някой друг марката, дали за СВ.Валентин пак ще намалят новите модели?

# 18
  • Бургас
Привет! Понеже не намерих тема за Bibloo, да питам тук. Не ми излиза вече опция за плащане с наложен платеж - това бъг ли е или няма такава възможност вече (доста тъпо)?
От сайта винаги съм пазарувала с наложен платеж+преглед и тест.Връщането се заплаща(около 5лв).Ако имаш въпроси,най-добре им позвъни.Не отговарят веднага,а някаква холандка по-късно връща обаждане,но на английски.Много е любезна и разбрана.
Също можеш да направиш наново опит да поръчаш с наложен платеж,защото си мисля,че към него момент ти е дало грешка само.
Успех!

# 19
За колко време ви идват пратките?

# 20
Поръчахме събота, пристигнаха днес 28.01.

# 21
Да споделя опит с рекламация към сайта.На 30.12 получих кецове на Pepe Jeans. Носих ги няколко пъти и забелязах,че кожата се пука на места ,където няма никакво триене . На 22.01 изпратих мейл със снимки и заявих връщане. Днес получих смс, че рекламацията е одобрена и да очаквам сумата да ми бъде възтановена.

# 22
Да споделя опит с рекламация към сайта.На 30.12 получих кецове на Pepe Jeans. Носих ги няколко пъти и забелязах,че кожата се пука на места ,където няма никакво триене . На 22.01 изпратих мейл със снимки и заявих връщане. Днес получих смс, че рекламацията е одобрена и да очаквам сумата да ми бъде възтановена.

Не мога да повярвам, а мен защо така не ми отговориха нищо Sad даже си харесах пак едни боти, но се отказах заради гаранцията..

# 23
Преди време имах също проблем със сандали на детето на Pepe Jeans след 2 седмици носене. После се сетих, че трябваше да направя рекламация, но ги бях изхвърлила вече (разлепи им се подметката). От тогава не поглеждам обувки на тази марка както и на Liu Jo.

# 24
Вчера ми преведоха парите по сметка ,точно толкова,колкото съм заплатила.Сега чакам да ми отразят друга върната поръчка,като ваучер.

# 25
Аз искам да препоръчам тази чанта от естествена кожа марка Zee lane https://m.emag.bg/zee-lane-kozhena-chanta-palmelato-tymnosin-frr … k#product-gallery
Много добра изработка и на живо е още по-хубава.

# 26
Харесала съм едно сако на манго иии много му се чудя. https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A1%D0%B0%D0%BA%D0%BE-boreal-%D1 … mango-p2075350-1/
От аутлета на манго е 35 лв, ама дали ще си избера точния размер е под въпрос.

# 27
Да попитам все пак за промо код Simple Smile
Да сте засичали някъде?

# 28
Няма промо код, в момента всичко е намалено.

# 29
Харесала съм едно сако на манго иии много му се чудя. https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A1%D0%B0%D0%BA%D0%BE-boreal-%D1 … mango-p2075350-1/
От аутлета на манго е 35 лв, ама дали ще си избера точния размер е под въпрос.
Вижте от тях таблицата кой е Вашия размер. Дадено е в инчове, 1 инч е 2.54 см.

# 30

Дайте линк към обувките с проблем.

# 31
Някой купувал ли е продукти на Desigual от сайта? Харесала съм една чанта, която я няма по моловете и се чудя дали да я поръчам.

# 32
Взимала съм кожени дамски боти. Нямам забележки.

# 33
Някой купувал ли е продукти на Desigual от сайта? Харесала съм една чанта, която я няма по моловете и се чудя дали да я поръчам.

Купувала съм чанта, доволна съм, няма проблеми.

# 34
Благодаря ви за отговорите.

Реших се да си поръчам чантата от нов профил и не ми приема поръчката. Стигам до финализиране и ме препраща на началната страница. Избирам метод на плащане "Наложен платеж" и не става. Пробвах да я пусна от моя стария профил и се получи. Да не би да не може да се плаща първа поръчка с наложен платеж?

Писах на кол центъра да видим какво ще кажат.

# 35

Поръчах си една чанта на Desigual. Много е хубава. Качествена е.

# 36
Като съм се зарекла да не плащам в български сайт с карта не знам защо си мисля, че в някой сайт са добре нещата.
Вчера се опитвах да ползвам кода за отстъпка през мобилното приложение и тъй като не ми позволяваше за поръчка с наложен платеж цъкнах за плащане с карта. Оказа се, че съм направила поръчка и ми е пратен линк да я платя. Пак през мобилното приложение платих, иска ми 3д идентификацията, сумата блокирана.

Днес поглеждам - поръчката отказана. Звъня, ами нямало плащане. Е как няма плащане като сумата е блокирана и съм платила през портала им за онлайн плащания PayU. Браво! Сега ще чакам 45 дни банката да ми освободи парите.

# 37
Може и да не чакате целия срок от 45 дни. При отказана поръчка от Амазон, се обаждам на банката, препращам им имейла с отказа и за няколко часа отблокират сумата. Не следва да е по-различно за фешън дейс. Но задължително искат потвърждение от търговеца, че поръчката е анулирана.

# 38
Аз след 100 мъки успях да пусна поръчка с наложен платеж, но ми я прие без кода за 10% намаление за новорегистриран потребител. Вече пети ден поръчката ми стои на "Обработва се". Чантата вече не е налична на сайта. Не съм сигурна, че изобщо ще получа нещо, но поне не я платих предварително.

# 39
Може и да не чакате целия срок от 45 дни. При отказана поръчка от Амазон, се обаждам на банката, препращам им имейла с отказа и за няколко часа отблокират сумата. Не следва да е по-различно за фешън дейс. Но задължително искат потвърждение от търговеца, че поръчката е анулирана.

Да това го знам, но като знам ДСК колко са експедитивни в тия случаи, даже не си четат мейлите...

# 40
Аз след 100 мъки успях да пусна поръчка с наложен платеж, но ми я прие без кода за 10% намаление за новорегистриран потребител. Вече пети ден поръчката ми стои на "Обработва се". Чантата вече не е налична на сайта. Не съм сигурна, че изобщо ще получа нещо, но поне не я платих предварително.
Без проблем поръчах на 8.02 с наложен ,на 11.02 я взех.

# 41
Имаше проблем с поръчките и използването на кода за намаление. Писах им и след около 3 часа оправиха проблема.

# 42
За пръв път поръчах от сайта.
След проверка на пратката и отказ те ли поемат двете доставки, благодаря!

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 09:22 от Maya Petrova 601620

# 43
Здравейте, да попитам и тук някой скоро да е купувал часовник и по-конкретно ме интересува марката от линка по-долу? Може ли при намалена стока да се ползва допълнителна отстъпка?Интересува ме оригинали ли са или реплика? Идват ли с документи? Мострени ли са или нови? Гаранция имат ли? Също ме вълнува дали на този вид часовници може да се сменя каишката и има ли от къде да се купи след това нова? Може да пишете и на лс. Благодаря предварително. Heart
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9C%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B8%D1%8 … guess-p2509701-1/

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 16:22 от Съншайн

# 44
Да, не виждате ли, че мнението преди вашето е от преди 2 дни?

# 45
  • някъде по света
Здравейте,няма ли активен код за сайта?
Гледам,че предните години доста кодове са пускали за намаление?
Благодаря

# 46
Преди няколко дни имаше за 13%. Сега за 8ми март се надявам да пуснат.

# 47
  • някъде по света
Ще изчакам да видя и аз за 8 март дали ще пуснат.

# 48
Ще ходя до Спиди да връщам пратка, че с куриера се разминахме онзи ден. По телефона ми издиктуваха адреса, но казаха че не могат да ми дадат телефон. А доколкото знам, куриерските фирми задължително искат и телефон на получателя. Някоя от Вас връщала ли е скоро и знае ли телефона??

# 49
Ще ходя до Спиди да връщам пратка, че с куриера се разминахме онзи ден. По телефона ми издиктуваха адреса, но казаха че не могат да ми дадат телефон. А доколкото знам, куриерските фирми задължително искат и телефон на получателя. Някоя от Вас връщала ли е скоро и знае ли телефона??
Напиши номера с който си говорила.

# 50
Звънях на Кол центъра им ... 0700-нещо-си
Не знам дали ще приемат такъв номер.

# 51
Звънях на Кол центъра им ... 0700-нещо-си
Не знам дали ще приемат такъв номер.
02 905 9160 е номера им, използвай него.
Отново препоръчвам приложението 0700, от него рабрах реалния номер.

# 52
При връщане на поръчка и избор на получаване на сумата чрез ваучер до колко време се случват нещата? За първи път връщам, но така или иначе често пазарувам, по-удобно ще ми е така.

# 53
При връщане на поръчка и избор на получаване на сумата чрез ваучер до колко време се случват нещата? За първи път връщам, но така или иначе често пазарувам, по-удобно ще ми е така.
2-3 работни дни.😊

# 54
Благодаря. Simple Smile А в пратката не следва ли да фигурира някакво разпечатано листче за връщане, като че ли до момента все е имало такова, а сега няма. Така ли се предава на куриера?

# 55
Да, не виждате ли, че мнението преди вашето е от преди 2 дни?
Благодаря за отговора! Виждам коментари за чанти и т.н., не за часовници!

# 56
  • София
Имам 2 поръчки от месец февруари ,които стоят със статус в обработка.Днес звънях да ги питам дали ще ги получа и ми отговориха ,че само ако ги платя с карта, а те са пуснати с наложен платеж.Поръчките са всяка със стойност 160 лв.
Много съм разочарована,защото съм клиент от много години с безброй поръчки и това е изключително некоректно от тяхна страна.
Поръчката е един вид договор , който ти не изпълняват. Има опция да избираш начин на плащане ,а впоследствие не го изпълняват.
Ако имат некоректни клиенти, да прилагат тези рестрикции спрямо тях.

# 57
  • София-Младост
Е как така...т.е. няма да ги получиш, защото си избрала опция наложен платеж ли?

# 58
Последно преди ден получих поръчка с наложен. А аз дори съм отказвала поръчки при доставка, такива рестрикции не са ми налагали.

# 59
  • София
Е как така...т.е. няма да ги получиш, защото си избрала опция наложен платеж ли?
Да така ми казаха по телефона, пратиха  ми на имейла линкове за двете поръчки за плащане с карта, които важат 24 часа.
Сега си гледах профила ,клиент съм им от 2015 г ,постоянно пазарувам от тях за цялото семейство и съм изхарчила немалко пари .
Много ме подразниха и дори се чудя, дали да ги плащам.

# 60
Много нагли станаха. Не стига, че искат 2 лв за обработка на поръчка с наложен платеж, ами сега и само с карта можело.

# 61
Това е супер странно.

# 62
Може да не е практика, а частен случай. Както моят проблем със заплащането на цялата стойност на поръчката, докато получих само един пакет. След разправии получих всичко и си изтриха ръцете с Еконт, но в случая изобщо нямаше вина куриерската фирма. На пакетът пишеше пакет 1/х дължима стойност ... лв. (цялата сума).

# 63
  • Пловдив
Ако не е нещо “жизнено важно” 😉, откажи поръчката. Много обичам някой да се прави на по-значим, отколкото всъщност е🤦♀

# 64
Момичета, имам поръчка от 12.03, платена с карта, имам и потвърждение, но си виси в статус "обработва се" все още. Не ми е спешна, но се чудя дали да не им пиша дали всичко е наред, защото не ми се е случвало досега да виси толкова време с този статус. Обикновено макс 24ч и вече е изписана от склада.

На какъв език им пишете?

# 65
Оо да пиши със сигурност. Аз днес сутринта поръчай и утре ще е при мен. На български, друг е въпросът, че отговарят адски бавно. По-добре звънни.

# 66
Звъннах им - оказа се, че имам артикули на NEXT, а те ги вземали директно от производителя, което отнемало до 7 дни. Затова се забавиха. Да си знаете 😁

Днес вече е при мен поръчката. Т.е. точно една седмица.

# 67
Привет,
Някой с впечатления за чанти Furla от тук? Разглеждайки ги забелязах, че на вътрешните етикети на някои пише "Made in China". Проверих си и моите несесери от тях - същото, а другите ми Фурла, вземани от др.места, са Made in Italy. Писах на Фурла със запитване, защото знам, че произвеждат в Италия. Кой знае обаче кога ще успеят да ми отговорят, а чакам една чанта от Фешън дейс.
Багодарна ще съм и за вашите коментари!

# 68
  • София
Furla съм си поръчвала само MDL. Ще се радвам, ако споделите какво са ви отговорили на запитването.

# 69
  • Пловдив
На чантите и портмонетата поръчани от официалния им сайт пише, че са произведени в Италия.

# 70
Furla съм си поръчвала само MDL. Ще се радвам, ако споделите какво са ви отговорили на запитването.
Разбира се, ще споделя Simple Smile
Скрит текст:
В МДЛ поразгледах също снимките, но почти не намерих такива с етикетите. Единствено тук по-ясно се вижда нещо,  като че ли не пише Италия:
https://shop.mdl.bg/product/chanta-furla-net-5

Много са бързи с отговора:
Thank you for contacting Furla.

Regarding your request, we would like to inform you that the reseller by you mentioned is an official partner of ours.
Some of the bags are Made in China because not all of the Furla items are produced in Italy for logistic reasons.
Although the quality and the accessories are obviously all of the Made in Italy.

Та значи днес ще си взема с кеф чантата от Еконт Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 12:40 от d.

# 71
  • Пловдив
На чантата, която беше показала, под логото на Furla пише “Since 1927 Italy”, а не къде е произведена. Пиша го само информативно.

# 72
На чантата, която беше показала, под логото на Furla пише “Since 1927 Italy”, а не къде е произведена. Пиша го само информативно.
А, вие може би имате предвид кожения етикет Simple Smile Аз говорех за малките етикети от плат, пришити някъде по вътрешните ъгли на чантите. Както и да е де, важното е, че на Фурла вече само ДНК-то им е италианско (както мярнах някъде на сайта им), но не и производството Simple Smile

# 73
Първа и последна поръчка на слънчеви очила на сайта. На първата снимка може да видите какво поръчах, на втората какво получих.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 74
Първа и последна поръчка на слънчеви очила на сайта. На първата снимка може да видите какво поръчах, на втората какво получих.
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз затова започнах да се възползвам от прегледа на пратката, преди да я платя, а преди карах на доверие.
Като гледам изцяло е сгрешен продукта - близки кодове с поръчания или кой знае каква недоглеждане Sad
Тази седмица и аз получих сънчеви очила от тях (Полароид) и на живо дори са по-хубави.

# 75
D. Напълно съм съгласна с Вас, за съжаление майка ми провери пратката в спиди колкото да види дали вътре има слънчеви очила, без да е особено запозната как изглеждат. Тези ги връщам веднага, ако трябва да съм честна ми изглеждат като купени от някоя сергия ,и когато преглеждах другите очила на марката тези не ги срещнах. Това ще ми е обеца за ухото. Ако нямате против, бихте ли показали очилата на Полароид, повечето на марката ми допадат доста.

# 76
# 77
Аз получих чанта, която е с оцапана кожа. Чантата е бяла, петната са със сребрист оттенък - като лак за нокти. В началото мислех, че се е боядисала от черните дръжки, но учи не - пада само с лакочестител и е едно към едно със сребърен лак.
Друга пратка пък дойде с коренно различен състав от упоменатия в сайта, за което ми дадоха ваучер за 50% от сумата с валидност 2 месеца.....Направо не мога да повярвам, пазарувам много онлайн, но това вече е прекалена наглост. Няма и да споменавам, че чаках седмици наред за да получа решение на проблема ми с грешния състав, трябваше да го върна, но понеже е бельо не ми се стори редно, въпреки че разбира се не е носено.

# 78
И аз съм си харесала няколко чифта очила на Полароид, с кутийка ли са или с калъф. От няколко месеца не съм си купувала нищо от фешъна, поради това, че всеки се оплаква от нещата, които си е взел. А преди като се сетя през седмица имах поръчки.

# 79
Моите специално бяха в картонена кутия + калъфче от плат. Нямат твърда кутия за носене в чанта за съжаление, ако това имате предвид.

# 80
  • Бургас
В момента Оптикласа има голямо намаление.Ще си получите Полароид-а със сертификат и всички документи,удостоверяващи оригиналност на продукта.

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 16:27 от Nina_Z

# 81
Моите специално бяха в картонена кутия + калъфче от плат. Нямат твърда кутия за носене в чанта за съжаление, ако това имате предвид.
Да, благодаря. Гледам пише " индивидуална опаковка". А нали са си оридинални Simple Smile, смисъл имат защита, както си пише в описанието.

# 82
milena_dyakova86, мога само да предполагам, че са оригинални. Добра е изработката на моите, но не знам има ли сигурен знак какви са.

# 83

С такъв калъф ми дадоха очила Palaroid в магазина им във Варна. Доста неудобен и го смених със стария. Не знам от какво зависи дали ще получиш калъф или не. Досега не съм купувала очила от FD, но цените в момента са двойно по-евтини от което аз платих с някакво намаление.
Имаше тест за очилата им, може би има инфо в сайта им.
С моите, между другото, не мога да гледам екрана на телефона.

# 84
Благодаря, момичета. Поръчах 2 чифта от оптикласа,  обаче харесах и два във фешън дейса. Ще видим какво ще дойде, ако ми харесат, ще поръчат и от фешън. Наистина цените са супер, -30% допълнително върху намалените хваща кода в Оптикласата.

# 85
И моите дойдоха с такава кутия в зелено, но ми се стори, че е транспортна, защото май е картонена.

# 86
  • София
Парфюми купували ли сте?
Как са според вас?

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 21:26 от Desem

# 87
  • на брега
В момента Оптикласа има голямо намаление.Ще си получите Полароид-а със сертификат и всички документи,удостоверяващи оригиналност на продукта.

Благодаря за информацията ❤️
Вчера поръчах, днес получих очилата.
Много съм доволна!

# 88
  • Бургас
Много се радвам,със здраве да си ги носите!

# 89
Малко спам - и мен "подлъгахте" с очилата от Оптикласа, та утре и аз чакам 2 чифта да правят компания на Полароид-а от Фешън дейс Grinning

# 90
И аз със два чифта, днес дойдоха, но утре ще ги взема. Заслужаваха си цените, те още са намалени де Simple Smile

# 91
Изпращат ли с опция тест? Благодаря! 🌺
Харесах си D&G и не мис е рискува 😊

# 92
Изпращат ли с опция тест? Благодаря! 🌺
Харесах си D&G и не мис е рискува 😊
Да, моите са така "виж преди да платиш"
То аз ходих до Спиди днес, но девойката не ми даде огледало, взе да ми развива теории и тръгнах, та утре ще ходя с моето си огледало Simple Smile

# 93
Много благодаря! 😊

# 94
Дайте снимки на очилата Simple Smile Аз имам един Guess пт ФД, но честно казано съм ги носила броени пъти.

# 95
Все още избирама аз, от сайта на оптиката.
Нека коментираме тук, че май сменихме темата:)
https://m.bg-mamma.com/?topic=921448.60

# 96
Поръчвала съм очила от ФД и винаги са отговаряли на описанието. Оптикласа всяка година правят подобни намаления, миналата година взех Филип Плейн от тях намалени на 225 от близо 1000, пак с такъв код, сега Диор от 900 на 180. Общо взето всяка година се разписвам 😀 Заслужава си, аз си взимам от предходна колекция, не ми пука особено, че не е нова, особено предвид цената. Иначе през останалото време не съм виждала подобни намаления, дори при големите намаления юни/юли няма чак такива.

# 97
Здравейте. Някой разполага ли с код за отстъпка?

# 98
Здравейте! Скоро да са пускали код за часовници, че се чудя дали да чакам някое намаление?
Между другото видях, че предлагат Benetton, имам и намаления.

# 99
  • sofia
Привет, имате ли опит с обувките на Vagabond - отговарят ли си? Чудя се на едни сандали.

# 100
  • София
Vagabond са ми любими. Да, според мен си отговорят.

# 101
  • sofia
Vagabond са ми любими. Да, според мен си отговорят.
Супер, благодаря за отзива! Simple Smile

# 102
Отговарят и според мен! Simple Smile

# 103
отговарят. Имам техни боти.

# 104
Здравейте!
Извинявам се, ако въпросите ми са глупави, но изчетох няколко коментара тук и не мога да се ориентирам. За пръв път поръчах от сайта 5 артикула на 17.04. Доставката е до моя адрес с наложен платеж. Ако някой от артикулите не ми стане или е повреден, цялата поръчка ли трябва да върна? Също така реално на моя адрес ли ще дойде, или до офис на някоя транспортна фирма около мен?

# 105
  • София-Младост
Поръчала си до домашен адрес, значи ти го носят до там.
Ако нещо не ти стане, връщаш само него, а не цялата поръчка:)

# 106
Поръчала си до домашен адрес, значи ти го носят до там.
Ако нещо не ти стане, връщаш само него, а не цялата поръчка:)
Благодаря много! ☺️ Надявам се да са както трябва нещата, защото трудно си определих размера. А иначе дали в бъдеще да се доверявам на големите намаления, или може стоките да са ментета? 😅Един от артикулите беше блуза, намалена от 130 на 20, та ще видя тези дни как ще изглежда де, но все пак съм резервирана.

# 107
Пратката ще дойде на твоя адрес. Дори е възможно всички арикули да са опаковани, като отделни пратки. Веднага преди да платиш можеш да ги отвориш, но без да пробваш, ако нещо те съмнява може да не го заплащаш. Това, което си платила може да върнеш чрез заявка от сайта. Стъпките са описани много добре. Изпращат куриер, който обикновено идва в същия ден. При последното ми връщане на част от поръчка сумата ми бе възстановена за 6 работни дни.

# 108
Здравейте , бих искала да поръчам от Fashion days ,но ме инетересува дали нещата идват така както изглеждат на снимките ?

# 109
Досега не съм получавала нещо по-различно,от това което съм поръчала , но няколко коментара по-назад имаше една дама със слънчеви очила, които не бяха това което е поръчала.

# 110
Досега не съм получавала нещо по-различно,от това което съм поръчала , но няколко коментара по-назад имаше една дама със слънчеви очила, които не бяха това което е поръчала.
благодаря, то май винаги има вероятност нещо а се обърка! :д

# 111
  • sofia
Влизам да благодаря на момичетата, които писаха относно размера на Vagabond обувките и да похваля тези сандали ❤️

https://fashiondays.page.link/9RXXgv8i87WEMJYS6

# 112
Здравейте , бих искала да поръчам от Fashion days ,но ме инетересува дали нещата идват така както изглеждат на снимките ?
Няколко коментара по-нагоре се вижда, че поръчах за първи път, та едната блуза беше намалена от 128 на 28 лева, и реших, че ще е хубава(марката мисля е free people). Това, което дойде, приличаше на парцал от китайския магазин. Другата блуза е на mustang и е хубава, но направих сравнение с оригиналния сайт и там тя е доста по-бяла(моята е мръсно бяло). Другата част от поръчката беше наред. Аз лично не бих поръчала пак, но не се знае може да улучиш. ☺️

# 113
Всичко до момента ми е било наред. Аз поръчвам често и за щастие не съм имала изненади, но тук съм виждала фрапиращи случаи, та явно е късмет.

# 114
  • Sofia
Хора, харесах си едни обувки,  но се колебая дали си струват. Бях чула, че нещата на Guess са леко преоценени и доста от тях не отговарят на качеството, а искам малко да се поглезя тези дни и да си купя нещо по-скъпичко, но поне искам да е качествено и да знам за какво си давам парите. За тези става въпрос, някой има ли отзиви?

# 115
  • Бургас
В последно време Guess не се славят с много добро качество.На тази цена,моята препоръка е за Fila

# 116
Имам три чифта на Гес,едни зимни и два чифта сникърси.Едните ги скъсах от носене ,нищо им няма.Другите  не съм ги носила толкова  много и засега нищо им няма.
Но пък за сметка на едно яке,което е на места с изкуствена кожа,при пускане в пералнята се нацепи кожата на рамената ,въпреки че спазвах инструкциите по етикет.

# 117
Имам обувки на Гес, за мен са добри. Малко са тежички, но честно казано моделът на Fila, който имам е по-тежък. Чантите на Гес винаги са ми се късали много бързо, на едната след месец носене се разлепиха жестоко дръжките - нещо, което никога не ми се е случвало с чанта. Аз лично за чанти - повече никога техни, но за обувки да, харесват ми моделите. Иначе като марка - Гес в Щатите са каро Зара, нищо особено, не знам тук защо са така надути цените.

# 118
  • Бургас
Явно имаш предвид сникърсите,а те са си тежки-да.Ако сравнявам Фила-та обаче спрямо други марки,които имам,са си направо като перце.Моделите на Liu Jo и Moschino,например тежат много повече.Много зависи от модела и материала който е използван.

# 119
Да, сникърси. Но аз си ги сравнявам спрямо Найк, а техните модели са в пъти по-леки. За мен за по-дълги разходки доста изморяват краката, но пък иначе са красиви Simple Smile

# 120
  • Бургас
Grinning Охооо с Найк,/обичам ги!/изобщо няма място за сравнение.С тях,все едно съм боса или с домашни пантофки...Абсолютно си права!Има разлика м/у маратонки и сникърси обаче,като вторите,в повечето случаи са си доста по-тежички.Или ако сравня сникърси с кецове на една и съща марка,ами първите направо ми''късат'' краката въпреки,че вторите са много по-обемни,високи и т.н.Но си нося всичко с кеф.Най-добре е наистина потребителката да реши/съобрази  дали определен модел ако и идва тежък,ще може да го носи.

# 121
Аз имам 2 чифта сникърси Guess и съм супер доволна, не са ми мръднали изобщо, но са кожени. Аз за обувка от плат 200 лева няма да дам.

# 122
Всички обувки на Гес ,които съм пробвала не са и били удобни и така и не стигнах до покупка;
Lio Joid пък са ми били винаги удобни имам над 5-6 чифта всякакви видове;
Pepe jeaпs сникърси също са ми били удобни;

# 123
Fashion days зареждат ли нови наличности?
Бях харесала едни обувки за ММ и вчера имаше всякакви номера, днес пише, че няма налични размери.
Да имам ли някаква надежда, че ще се появят бройки или да ги отписвам тези обувки? Joy

(Чак ми е странно как вчера сутринта точно този модел имаше 45,46 и 47 номер, а днес няма абсолютно нищо, а пък и е скъпа обувка, как пък се залетяха всички точно този модел да купуват...)

# 124
  • София
Сложете в "любими" размера, който ви трябва и когато отново го има, ще ги видите. Също изпращат и реклама, че отново е наличен изчерпан продукт. Много често отново се появяват изчерпани продукти.

# 125
Зареждат. Връщат хора, но и зареждат определено, виждала съм модел с изцяло изчерпани размери и след време отново налични всички. Слагате в любими и чакате. Иначе относно купуването - онзи ден бяха качили еспадрили на CK, когато купих имаше всички номера. Дойдоха буквално на следващия ден, приятелка ги хареса и като влезнах - нито един, май само 41 имаше останал. Не бяха евтини дори с намалението, но пък бяха доволно намалени Grinning

# 126
  • София
Здравейте, видях, че код Spring10 е изтекъл.. няма ги и 10% процента за нови потребители, ако се абонират за нюзлетъра..има ли в момента кодове с някакви отстъпки?
Благодаря предварително за отговора.

# 127
  • Wonderland
Хора, харесах си едни обувки,  но се колебая дали си струват. Бях чула, че нещата на Guess са леко преоценени и доста от тях не отговарят на качеството, а искам малко да се поглезя тези дни и да си купя нещо по-скъпичко, но поне искам да е качествено и да знам за какво си давам парите. За тези става въпрос, някой има ли отзиви?
Купувала съм някои неща на GUESS, не от ФД, а от Италия, но качеството е много ниско. За цената си - не си струват. Не бих повторила.

# 128
На моите кецове Guess единственото хубаво нещо е външният вид. Много са неудобни, изкуствена кожа, адски твърди. Мислех, че с времето ще се пооправят, но не. Нося ги само като знам, че не ме чака много ходене.

# 129
Забелязала съм,че марките по-известни с дрехите си,нямат хубави обувки.На външен вид са ок- нагласени и хващат окото,но като удобство не стават.Имам такива впечатления от Guess и Pepe Jeans.
Аз отскоро съм с регистрация във Фршън Дейс и съм си набелязала няколко ризки.

# 130
  • София
И аз съм на това мнение. Миналата година си взех едни кожени спортни обувки на Джон Галиано и това са ми най- коравите и неудобни обувки. Не стават за носене - не стига, че са корави, на това отгоре са и тежки.

# 131
И на мен ми трябва код за отстъпка. Харесах един Найк..

# 132
От Pepe Jeans имам платнени (памук) кецове с гумена предна част, тип converse и съм много доволна. Отговарят си на номера. Леки, удобни и дори след пране в пералня, са ок. Носих ги цяло лято миналата година и ще изкарат още едно. Взех ги от FD за около 40лв, доколкото си спомням.

Вероятно кожените са друга бира, там нямам впечатления.

# 133
  • София-Младост
-15%
15EMPIRINA
15NADYA

# 134
15GALIA до 31.05

# 135
Добре де,а защо на някои артикули в общата страница излиза намаление,а пък като отвориш конкретния артикул намалението изчезва?Нещо не разбирам явно....

# 136
  • Пловдив
Защото може да е намален само отделен размер.

# 137
Защото може да е намален само отделен размер.
Аха,благодаря.🌺

# 138
Здравейте! За пръв път ще връщам поръчка и не мога да се ориентирам как стоят нещата. Задължително ли е куриерът да идва на място след като съм заявила връщане и не мога ли да отида директно в Еконт? Също бързо ли обработват заявката за връщане? Тоест ако заявя връщане днес, има ли шанс още в понеделник да дойде въпросния куриер? Просто ми се налага да пътувам, а като знам колко са "любезни" от Еконт, нямам представа колко ще чакам да си върна пратката.

# 139
  • София
Може да е и Спиди, аз се моля да контактувам с Еконта .. в неделя заявих, в четвъртък нямаше още ни вест ни кост, та им звънях (на ФД), да не вземат в събота да цъфнат на служебния адрес. Та сега ще е след понеделник.

# 140
  • SF
Аз искам да платя с карта в момента на правене на поръчката, а ми начисляват такса 2 лева и 4 лева до офис на Еконт.
Когато избирам Еконт, пише 0.00 лева.
И понеже това, което съм си харесала е намалено, не мога да ползвам и код.

# 141
  • София-Младост
Аз искам да платя с карта в момента на правене на поръчката, а ми начисляват такса 2 лева и 4 лева до офис на Еконт.
Когато избирам Еконт, пише 0.00 лева.
И понеже това, което съм си харесала е намалено, не мога да ползвам и код.
При мен и на намалени хваща кода.
Таксата за обработка на плащане при доставка е 2 лв. на поръчка. При плащане, осъществено към момента на поръчка, такса за обработка не се начислява.
Едни дънки Esprit ми свършиха под носа, като не си знам номера така е Sad
Vero moda отговарят ли си?

# 142
  • SF
Ама не съм съгласна така "при мене" и "при тебе". Simple Smile
Може ли още веднъж да обясните за 2-та лева? Ако поръчам 3 неща и ги платя с карта на момента през сайта, плащам ли нещо "за обработка"?
Ако ще платя на куриера и съм поръчала 3 продукта, какво плащам отгоре?

# 143
  • София
Ако поръчката ви е над 89 лв. и я платите с карта-няма никаква доставка и такса от 2 лв. не се начислява. Това са условията на доставка:

# 144
  • някъде по света
Какъв код има,все следя,да не съм пропуснала?
Мерси

# 145
Много блогъри имат кодове валидни до днес.
15NADIA например
15MIMI
15BEGLAM