Booking.com /Тема 3/

  • 36 638
  • 743
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 555
Някой да има код за отстъпка да ми прати на л.с.

# 271
  • Мнения: 1 338
И аз бих искала код за отстъпка. Също и да ми кажете как мога аз да изпратя код за отстъпка. Отдавна не ми се е налагало и забравих Simple Smile

# 272
  • София
  • Мнения: 736
Кодовете са премахнати от доста време.

# 273
  • Мнения: 1 338
Кодовете са премахнати от доста време.
Благодаря, значи затова не ми излиза опцията покани приятел.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 829
Кодовете са премахнати от доста време.
напротив, има си кодове и в момента.
10% вече не ги изплащат по кредитната ти карта, а в портфейла ти в Букинг, и е увеличена минималната стойност от 50/100 на 160€

# 275
  • Мнения: 44
Здравейте, случвало ли ви се е да резервирате и мястото за настаняване да не съществува?
Аз резервирах апартамент във Варна, а на посочения номер никой не отговаря.
Дали Букинг имат и формация за обектите си?

# 276
  • Мнения: 4 808
Това, че никой не отговаря, все още не означава, че мястото не съществува.

# 277
  • Мнения: 3 637
Щом има още кодове, някой може ли да сподели такъв?
Благодаря предварително.

# 278
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Здравейте!
От 4 дни не мога да вляза в профила си в Букинг от лаптопа си. Излиза ми съобщение: "Извинете. Стана грешка." Има опция "Докладвай бъг", но не ми дава да изпратя съобщение. От смартфона си влизам в профила без проблем, но не ми е удобно да разглеждам хотели през него.
Някой имал ли е подобен случай и знае ли как да реша проблема?

# 279
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте!
От 4 дни не мога да вляза в профила си в Букинг от лаптопа си. Излиза ми съобщение: "Извинете. Стана грешка." Има опция "Докладвай бъг", но не ми дава да изпратя съобщение. От смартфона си влизам в профила без проблем, но не ми е удобно да разглеждам хотели през него.
Някой имал ли е подобен случай и знае ли как да реша проблема?

Щом влизате през телефона, значи няма проблеми с профила ви. Изчистете кеша и „бисквитките“ и пробвайте отново. Може да смените и браузъра за проба.

# 280
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Странна работа, но смених браузъра и стана. Мерси!

# 281
  • Мнения: 3 637
Гледам едно място за настаняване на Кефалония и ми прави впечатление, че ние сме 2 възрастни + 1 дете на 8, което те го броят за възрастен. Ок 3 възрастни.
Обаче ми дават цена за 2 стаи, а студиата са маркирани като за 3ма възрастни и са с по 3 легла. Аз имам намерение да резервирам 1 студио, но се притеснявам да не направят проблем на място. За пръв път ми се случва така да ми предлага 2 стаи.

# 282
  • София
  • Мнения: 11 436
Пиши на собственика и питай. Ако там няма контакти, виж в гуугъл нямат ли сайт или фб страница.

# 283
  • Мнения: 1 338
Може ли ако все още има кодове за отстъпки да ми пратите на ЛС?

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Някой да има излишен код за споделяне?
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт