Booking.com /Тема 3/

  • 36 605
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 14 509
Ето ти всички номера. Стискам палци.

# 436
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Ако имаш букинг аппа на телефона си, в самата резервация има опция за Contact customer service. Предполагам, че и сега от там им пишете.
За момента не правете сами нова резервация, защото няма да можете да се възползвате от правата си за смяна по старата.
Още един телефон - 00442033202609

Имайте записан confirmation number и pin, за да ги кажете при поискване.

# 437
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Нямат право да ви искат каквито и да е допълнителни суми, дори 1 лев. Длъжни са да организират настаняването ви в място подобно на това, което сте имали при тях за тяхна сметка.
Свържете се с букинг.
Така е.
Имала съм аналогичен случай, но в България и от хотела ми предложиха подобно решение. После ми се обадиха и от Букинг, но ние вече се бяхме споразумели с управителката.
RainDanceMaggie, успех! Flowers Four Leaf Clover

# 438
  • Мнения: 6 213
Като ви отмине драмата, моля споделете какво е било решението! Стискам ви палци!

# 439
  • Мнения: 2 883
Намерихме си друг хотел, който доплатихме и разликата ще ни възстановят от букинг във формата на ваучер за предстоящо настаняване най-общо казано.
 
Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 440
  • Мнения: 5 993
Здавейте, случайно някой да има код за намаление, който няма да използва? Ще съм много благодарна ако ми го изпрати на лично съобщение. Ще върна жеста тук в темата ако ми изпратят и на мен в някакъв момент. Благодаря от сърце предварително! Hug

# 441
  • Мнения: 140
*Bobby* имате лично съобщение.

# 442
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Да питам дали има смисъл да пиша на съпорта. Миналата седмица пътувахме за 2 нощувки до Франкфурт. Март бяхме платили и резервирали хотел, 2 седмици преди пътуването ни канселираха заради бежанци. Бързо ни върнаха парите. Трябваше спешно да намерим друга опция. Намерихме с/у 300лв повече (към 500 евра излезе). Снимки и адрес изглеждаха екстра. 2 дена преди тръгването домакина ни прати друг адрес за настаняване. Проверих го, не ми хареса особено, но избор вече нямахме. Оказа се още по-зле от предположението ми, нямаше общо със снимките в букинг. Мястото е известно в града като нещо като "червените фенери", наоколо имаше само съмнителни типове, блокът с апартамента беше като общежитие в гето. Отврат. Жената, която ни посрещна, грам не говореше английски, та комуникация нямаше. На място платихме и някакви 12 евра такса. А пътуването беше свързано с концерт, на който щяха да ходят дъщерите ми и свърши в 23.00ч, т.е. трябваше да се приберат сами по нощите. За щастие, за втората вечер намерихме опция за друго място (моя роднина се оказа, че живее там) и не сме ползвали апартамента за втора нощувка. Имам ли някакви опции за частично връщане на пари? За първи път ми се случва. Ако е трябвало своевременно да реагирам и сега е късно, пак ще ми е полезно да кажете какво се прави. Поне за в бъдеще ще знам.
Ето това е обявата https://www.booking.com/hotel/de/downtown-apartments-frankfurt-a … l;type=total&
А това са реални снимки от мястото
Скрит текст:



Последна редакция: нд, 22 май 2022, 12:36 от Гита Ог

# 443
  • Мнения: 4 229
Не знам дали имате шанс, пробвайте. По принцип това да ви дадат друг апартамент, не обявения е сериозен риск, на мен ми се случи още първия път когато букнах апартамент. Лично аз още веднага протестирах пред собственика и ни дадоха трети, пак не този, който бях резервирал, естествено,но поне отговаряше на изискванията ми. Според мен тази кръпка да предлагат апартаменти не им работи добре и бих я избягвал.
Иначе още като са ви отказали първия апартамент е трябвало да искате от букинг не да ви върнат парите, а да ви намерят настаняване, при което те покриват разликата и малко или много мжете повече да изисквате.

# 444
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Хотелът, който ни канселира, бяха дали опция за друг, който пак беше на куцо място - бездомници, клошари...Това го видях и разбрах още от тук и отказахме. Та, от трън, та на глог стана нашата работа. Букинг ни подариха Юбер от летището до новото място. То, сега не толкова ми е зор за връщане на пари (абе, много пари са си), но не ми се струва честно тези да продължават необезпокоявано да си правят, каквото си искат.

# 445
  • Мнения: 4 229
Ами оплачете се, поне има шанс да направят нещо

# 446
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Трябвало е веднага да им пишете.
Иначе сега ние от снимките няма как да сравним, вашите са на един балконски парапет, няма нищо снимано вътре, за да се направи сравнение с тези в букинг.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 19:35 от Mileto

# 447
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Имам направена резервация с код. Ако откажа резервацията ще мога ли да ползвам кода повторно при нова резервация?

# 448
# 449
  • Мнения: 259
Здравейте, моля за код за букинг

Общи условия

Активация на акаунт