За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 81

  • 30 318
  • 751
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 024
Сега сме на 8м, но като беше малка го правеше, беше много смешно. Сега от време на време пак го дъвче като се сети.Не се тревожи.

# 571
  • Мнения: 783
Нашият е на 2 м и той го дъвче и понякога като го стисне по силно пищи и реве на умряло Grinning
Аз искам да попитам какво мога да направя всяка сутрин в 6 часа започва яко напъване , пищене и реване, като пръцне се успокоява после пак и това в рамките на час ,яко напъване . Щом се изака се успокоява и заспива , не е запекан акото е меко ...

Нормално ли е да си дъвчи езика? На 3+ е. Под дъвчене имам предвид точно така - отстрани изглежда сякаш го дъвчи, премята го в устата, смуче, издава и някакви звуци... Sad

# 572
  • София
  • Мнения: 360
Нашият е на 2 м и той го дъвче и понякога като го стисне по силно пищи и реве на умряло Grinning
Аз искам да попитам какво мога да направя всяка сутрин в 6 часа започва яко напъване , пищене и реване, като пръцне се успокоява после пак и това в рамките на час ,яко напъване . Щом се изака се успокоява и заспива , не е запекан акото е меко ...

Нормално ли е да си дъвчи езика? На 3+ е. Под дъвчене имам предвид точно така - отстрани изглежда сякаш го дъвчи, премята го в устата, смуче, издава и някакви звуци... Sad

Преди да започне с напъването опитай масаж на коремчето - два пръста около пъпа по часовниковата стрелка, също с крачетата - сгъване към корема, каране на колело. При моето това помагаше.

# 573
  • Мнения: 4 041
И при моето помaгa cъщо

# 574
  • Мнения: 783
Не помага пробвам го всяка сутрин ...

Нашият е на 2 м и той го дъвче и понякога като го стисне по силно пищи и реве на умряло Grinning
Аз искам да попитам какво мога да направя всяка сутрин в 6 часа започва яко напъване , пищене и реване, като пръцне се успокоява после пак и това в рамките на час ,яко напъване . Щом се изака се успокоява и заспива , не е запекан акото е меко ...

Нормално ли е да си дъвчи езика? На 3+ е. Под дъвчене имам предвид точно така - отстрани изглежда сякаш го дъвчи, премята го в устата, смуче, издава и някакви звуци... Sad

Преди да започне с напъването опитай масаж на коремчето - два пръста около пъпа по часовниковата стрелка, също с крачетата - сгъване към корема, каране на колело. При моето това помагаше.

# 575
  • Мнения: 221
Здравейте!
Искам да ви попитам според вас каква марка памперси са удачни за новородено?
Предстой ми раждане скоро, първа бременност ми е и за сега съм се насочила, като за начало към Pampers premium care и Pampers pure protection.
Мамите,които са ползвали такива-каква е разликата и кои са по-удобни и ефикасни?
Благодаря предварително за отговорите!

# 576
  • Мнения: 3 942
Добър избор е тази марка, но не се презапасявайте, защото може на вашето бебе да не понесе добре.

Вижте в родилното какъв размер ще слагат на бебчето и кажете на близките да купят. Ние ползвахме един пакет размер 1 и след него взехме 2 размер. Дъщеря ми се роди 3.200.

Последна редакция: пт, 13 мар 2020, 11:12 от tooclose

# 577
  • Благоевград
  • Мнения: 92
Ние сме с Pampers pure protection от раждането. Родена е 2950 гр. и използвахме 2 пакета размер 1. Препоръчвам обаче за начало да вземете 1 пакет. За 8 месеца нямаме пропускане и подсичане.

# 578
  • Мнения: 221
Нашата бебка върви дребничка, 2.700-800 живот и здраве,прогнозира АГ до самото раждане.
Ще взема по един пакет от 1 и 2 размер все пак.
Благодаря за отговорите! Желая здрави бебечта на всички мами!  😊

# 579
  • Мнения: 3 788
И на мен последно ми казаха 2700,а се роди 3600.
Ние сме с Памперс Premium care от началото, 1 пакет от 72 използвахме от единицата, после 2 или 3 кашона от 240 от двойката и вече сме на тройка, а тя е около 6 кг (откакто беше към 5700 на 2.5 месеца сме на тройка).
Аз съм си много доволна от памперсите, рядко се случва да изпусне.
Леко раждане! ❤️

# 580
  • София
  • Мнения: 543
На мен ми казаха, че бебето е изключително дребно - 2200, че главата му е малка - 31 см, че ще е ниско, защото аз съм ниска. Роди се 2970, 50 см, главата беше 34. Бях взела Хъджис, но не ми допаднаха, минах на Pampers Premium care и съм много доволна. Успех и леко раждане!

# 581
  • Мнения: 783
Изобщо не съм доволна от памперс премиум имам 2 пакета така седят изобщо не попиват и бебчо с тях беше постоянно мокър ...

Здравейте!
Искам да ви попитам според вас каква марка памперси са удачни за новородено?
Предстой ми раждане скоро, първа бременност ми е и за сега съм се насочила, като за начало към Pampers premium care и Pampers pure protection.
Мамите,които са ползвали такива-каква е разликата и кои са по-удобни и ефикасни?
Благодаря предварително за отговорите!

# 582
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От самото начало сме с Pampers pure protection. Вече 9+ месеца не съм имала никакви проблеми. Понякога сме преобличали бебчето за нощтното спане по-рано и е оставал с памперса около 10 часа, нито е протичал, нито нищо, а е бил доста издут на сутринта. Не се е и подсичал. Препоръчвам с две ръце определено.

# 583
  • Мнения: 2 405
Pampers са хубави. Аз обаче имам супер близък Лидл и реших да пробвам техните. Остана детето с тях, съотношение цена-качество 6+ (според мен).

# 584
  • Мнения: 799
Pampers са хубави. Аз обаче имам супер близък Лидл и реших да пробвам техните. Остана детето с тях, съотношение цена-качество 6+ (според мен).
Аз ползвах памперсите на Лидл за размер 1 и 2, но след това, когато минах на 3-ката вече бяха различни и не ми харесаха. Но пробвайте 1-2 модела. Аз също ползвям Памперс Pure Protection и съм безкрайно доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт