Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 045
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Вчера бях на работилничка за домашни сапуни. Обичам да правя неща с ръцете си. Беше ми интересно и направих едно сърчице за ММ и цвете за майка ми- различни цветове и аромати. След това се разходихме с него по слънцето, а вечерта случайно попаднах на филм по тв, който много ми хареса ( чак си поплаках😂)

# 166
  • Мнения: 7 907
Общувах с един бразилец, който ни е на гости, и много заразно ми подейства неговата философия за живота.

# 167
  • Мнения: 7 258
Неделен ресторант с приятели, беше приятно.

# 168
  • Мнения: 554
Разходка в морската градина на Варна, после кино.

# 169
  • Мнения: 7 907
Разчистих цветната градинка на село. Махнах сухите листа и нападалите клонки, грейнаха кокиченцата и напъпилите нарциси, а хризантемите имат вече дребнички тъмнозелени листа. И за голяма моя радост една мини розичка, която есента купих повехнала от Кауфланд малко преди да я изхвърлят, е оцеляла и има свежи листенца. Много ме зарежда работата в градината, да бодна ново цвете или да почиствам вече посадените ми дава повече задоволство от всеки шопинг.

# 170
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз днес установих, че си имам бебе алое, зарадвах се от сърце, защото обикновено убивам цветята, но тези издържаха и дори си имат мъниче. 😊
Снощи приключих книгата си и днес започнах нова. Днес се излежавах дълго, ММ стана да приготви закуска за детето. Направихме си разходка в парка, на обяд пак спах. Общо взето голям мързел ме гони.

# 171
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Ние с ММ ходихме на разходка по обяд. На 15 мин пеша от входа на апартамента ни се озоваваш на билото с гледка към Царевец, Трапезица, Арбанаси, а оттам влизаш в гора. Много ми харесва усещането, че имаме такива съкровища " в задния двор". След това се гушнах с котката и така сладко заспах следобедно на дивана- от онази дрямка, която те унася леко, леко, леко 😁

# 172
  • Мнения: 1 485
Ние с ММ ходихме на разходка по обяд. На 15 мин пеша от входа на апартамента ни се озоваваш на билото с гледка към Царевец, Трапезица, Арбанаси, а оттам влизаш в гора. Много ми харесва усещането, че имаме такива съкровища " в задния двор". След това се гушнах с котката и така сладко заспах следобедно на дивана- от онази дрямка, която те унася леко, леко, леко 😁
Да не живееш в Картала?
А по темата - днес боядисвах с боя много масивна дървена порта на хубавото време и усещам как ще имам мускулна треска утре.

# 173
  • Мнения: 28 435
bubalesa, Търново е любимият ми град, обожавам го! Често правим уикенд в Арбанаси...
Аз днес с ММ се разходих до Сарафово, обяд, слънце, лодкииии...


Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 22:12 от mimi.7299

# 174
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Arwen88, да🤗 От цели четири месеца 😁  Затова се и вълнувам още🙂

# 175
  • Мнения: 1 489
Вчера бяхме на спокойна разходка с ММ и сина ни. Ние поседяхме на слънце, поприказвахме си, а той кара колело. Вечерта най-накрая намерих време за боядисване.

Днес съм в изненадваща отпуска, в смисъл непланирана. С детето сме си вкъщи- той играе, аз си пия бавно кафето пред лаптопа! Обичам дните, в които не бързам и не си гледам часовника!

# 176
  • Мнения: 554
От сряда ще съм 3 дни командировка в София. Много ми се ходи на театър, понеже в нашия град рядко идват гостуващи постановки. Та днес купих билети за театър в четвъртък - "В полите на Витоша", от Яворов. (Преди години ме изпитваха на това произведение в училище, беше ми любимо). Много съм щастлива, че ще ходя на театър.

# 177
  • Мнения: 5 262
Започнах и вече съм на средата на Мери Попинз. Така ми се беше приискало да я прочета пак. Така ми е писнало от безумици и човешка тъпотия, че имах нужда от нещо , което обяснява света по по-приемлив начин.

# 178
  • софия
  • Мнения: 4 180
Днес ми е ден за шопинг. Накупих си гримчета и сега съм доволна и щастлива.

# 179
  • Мнения: 24 315
И аз съм на шопинг вълна. Взех за мен и за ММ по един парфюм

Общи условия

Активация на акаунт