Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 009
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 262
Усмихвам се повече и гледам да е на всички, въпреки че като е замисля и забравям .
Гимнастики и подобни не правих защото вчерашното движение ми е достатъчно и за тази сутрин. Следобеда ще мисля по въпроса.

# 271
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Десет и половина вечерта е, а богата пица се пече във  фурната. Grinning Явно ще дебелея, много ми се яде. Постоянно.

# 272
  • Мнения: 7 899
Тапите в ушите снощи, лягане в девет. До 6,45 тази сутрин блажен сън.

# 273
  • Мнения: 3 254
Нищо, чувствам се зле от близо две седмици. Не мога да спя и не се познавам в огледалото. А се чувствах превъзходно преди това.

# 274
  • Мнения: 205
И ние миналата седмица си изготвихме седмично меню и го следваме. Определено се пести време, а дори и пари. Няма го това чудене ама сега какво ще ядем.
Днес мързелувам доста, огледах се в огледалото и се мазнах с лавандулово масло, толкоз. Grinning
Добра идея,аз също изготвих меню и вече втора седмица така.Хем не се чудя всяка вечер,хем като разход няма да има излишни покупки,ако свикнем така ще се научим да пестим малко,че ми писна да изхеърлям неща ,на които не им е дошъл реда...

# 275
  • Мнения: 5 262
aз нямам седмично меню , но не сме и разсипници.
днес сутринта си поработих в градинката .

# 276
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Нищо, чувствам се зле от близо две седмици. Не мога да спя и не се познавам в огледалото. А се чувствах превъзходно преди това.

Периодите на живота.

Хайде направи сега нещо за себе си, защото сега е най-важно.

Аз си пия кафенце на дивана, на тишина. Във фурната има кроасани с нуга. Grin

# 277
  • Мнения: 28 396
Започнах изготвянето на  задача, която мисля от вчера, почти съм готова и взе да ми поолеква!

# 278
  • Мнения: 24 276
Посмях с глас

# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Бях на театър- Мариус на 50. Прекрасен актьор, да е жив и здрав 🤗

# 280
  • Мнения: 7 899
Намерих няколко свои цитата в "Смешките" и се зарадвах, че някой се е забавлявал с моите постове Grinning

# 281
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Намерих няколко свои цитата в "Смешките" и се зарадвах, че някой се е забавлявал с моите постове Grinning

А, мен има ли ме?

До сега похапнах още любимото чикън корма и пилешки пържоли със царска туршия, в момента между храненията бисквитки със сладко от смокини и пълномаслено мляко, че след малко е време за вечеря. Joy

# 282
  • Мнения: 3 254
Така е, но като не мога да спя, не приличам на нищо и каквото и да направя, е все тая. И мозъкът ми не работи.
Това е за темата с оплакванията, но нея не я харесвам.

# 283
  • софия
  • Мнения: 4 180
Направих си кифлички с мармалад и сега хапвам сладко сладко пред телевизора. На мен пък оплакваческата тема ми е много на сърце.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 20:00 от Дариела

# 284
  • Мнения: 7 899
Ондин, отивай да се търсиш в темата Grinning
А на мен оплакваческата тема ми е любима. Много подкрепа получих там, когато имах нужда. Малко на спамочат сме я обърнали, но засега ни търпят.
Аз изпълних днес 3 дълго отлагани задачи. Чувствам се вече добре.

Общи условия

Активация на акаунт