Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 011
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 9 152
сплетох си плитки, излязох на терасата и правих дихателни упражнения.
Пия чай с лимон.
Гледах много вдъхновяваща документална серия за Вселената- създаване на нови звезди, галактики, черни дупки....от астрофизици.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 170
Гледах любимото си предаване 2 пъти, пих кафе бавно и отметнах доста задачи вкъщи.

# 422
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
сплетох си плитки, излязох на терасата и правих дихателни упражнения.
Пия чай с лимон.
Гледах много вдъхновяваща документална серия за Вселената- създаване на нови звезди, галактики, черни дупки....от астрофизици.

И аз с това разтоварвам - за Хоукинг и теориите му. Макар че съм го гледала, филмът е увлекателен, добре направен с този страхотен разказвач и картини - успява да отвлече вниманието. Изтеглила съм си и книгата:
https://www.audible.de/pd/Kurze-Antworten-auf-grosse-Fragen-Hoer … 2T6X2D0D3GHYXHKP3
обаче не знам какво ми се слуша в момента. Започнах 3 книги и ги зарязах. Мисля да продължа с втора част на Jonah, наистина е добра. Ако някой напоследък е чел нещо страхотно, моля да каже.

ММ каза, че ми е време да изгледам един сериал в тоз живот - предложения?

# 423
  • Мнения: 4 397
Аз вчера се наклепах с ужааасно миризлива смес от чесън и кокосово масло. Дано поне цялата тази воня даде отражение върху косата/косопада..

# 424
  • софия
  • Мнения: 4 180
Пуснах си 2 седмици отпуска за април. Сега съм по-спокойна.

# 425
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Трети ден вече работя от вкъщи, детето е на онлайн обучение, шоуто е пълно! Почнах да "ходя" на тренировки ... онлайн Wink Имам мускулна треска, но съм доволна!

# 426
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Здравейте! Аз от утре съм на график. Утре работя, а в петък почивам и така през ден. За петък съм решила кола маска, почистване на лице, маникюр, тренировка и да сготвя нещо. Надявам се и през дните, в които съм си вкъщи да си чета книгите, които имам и чакат.

# 427
  • Мнения: 4 808
След вечеря потичах половин час на бягащата пътека, не бях го правила от месеци, но напоследък чувствам, че се отпускам и обездвижвам, сутрин като стана, всичко ме боли и зимата и цялата ситуация в момента ме подтискат. Направих и малко коремни преси и се почувствах много по–добре, обещах си да го правя често.

# 428
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Изкарах един гоблен, който стои  под леглото от 3-4години-идеална занимавка докато сме под карантина Blush

# 429
  • Мнения: 66
Пих чай - перфектна форма.
Направих си маска за лице.
Гледах клипове за грим.
Поръчах си гримове с доставка до вкъщи, че не мисля да излизам.

# 430
  • София
  • Мнения: 6 175
Налегнах гребния тренажор. И повече можеше, но все трябва да се почне.

# 431
  • Мнения: 24 276
И днес оцеляхме/ физически и най-вече психически/
И се наградих с едно голямо

# 432
  • софия
  • Мнения: 4 180
Нищо не направих днес за себе си, но съм доволна, че избутах този ден. Сега съм се паркирала с чашка червено винце на тераската - пийвам и пуша за успокоение.

# 433
  • Мнения: 28 396
Сготвих си първата копривена чорба....иначе си ходя на работа и нямам време да скучая...!

# 434
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Започнах упражнения. Да ги добавя и тях към лежането и яденето.

Общи условия

Активация на акаунт