Какво направих днес за себе си? - 7

  • 43 991
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Много хубаво. Не съм рисувала точно от 11 години.


Днес....веждите ми са перфектни. Grinning

# 481
  • Мнения: 7 897
И на мен ми харесва. Шедьоврите са за музеите, аз харесвам такива рисунки като твоята -може и да са неумели, но рисувани с желание, което прозира и озарява рисунката. Всеки с малко търпение и упоритост може да усвои техниките. А тази рисунка ако я сложиш на стената, всеки път ще те кара да се усмихнеш.
Няма да казвам преди колко години спрях да рисувам... Тропнах с краче и детински захвърлих всичко, когато осъзнах, че талантът ми е доста мижав и ще трябва да го допълня с ужасяващо количество труд.
Тръгваме ей сега на разходка с колата в планината. За час или два, докато децата спят. Това е нашето откраднато време. Ако имам късмет, ще намерим един разсадник отворен и ще си купя цветя. Много цветя, много.

# 482
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Лучия, много е хубава даже. Трябва да си я рамкираш и да си я сложиш някъде 🤗 И на мен ми харесва идеята за онлайн рисуването, но нямам материали, за да се включа.
Снощи гледах Лебедово езеро на Болшой театър- вкъщи на дивана по анцунг 😃

# 483
  • Мнения: 2 805
Лучия, нарисувала си любимите ми цветя!
Аз рисувам ужасно, но мечтая да мога да рисувам, защото според мен действа много благоприятно и балсамично на ума.

Свалих си self care app, поръчах доволно количество козметика, и започнах да тичам.
Не правя много за себе си напоследък.

# 484
  • Мнения: 4 395
Благодаря,  момичета, много сте мили Hug По-рано рисувах по-често, не мога особено, но обичам. И аз като ОнДин от години не бях.. В последно време рисувах само по ноктите си Grinning  (а и в случая, по-важно ми беше, че времето мина бързо и приятно, че до този момент беше спряло и ужасно се ядосвах)
За материали - моето е с водни бои, другите ползваха акрилни, темперни, пастели,  а една мадама писа, че е ползвала молив и сенки за вежди! На 03.04 пак ще има, затова съм сложила името на страничката, ако някоя иска - ще се рисува морска, синя картина.
И на мен ми харесва идеята за онлайн рисуването, но нямам материали, за да се включа.
Снощи гледах Лебедово езеро на Болшой театър- вкъщи на дивана по анцунг 😃
Довечера от 19 ч ще има онлайн излъчване на постановката "Вик за любов" с Асен Блатечки и Койна Русева. Ако вече съм казала,  извинявайте.
Това ще направя за себе си днес, всички в къщи ще гледаме заедно театър Simple Smile

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Къде мога да гледам постановката?

# 486
  • Мнения: 4 395
Това е страницата им, има посочен линк в YouTube, на който ще я пуснат довечера в 19 ч

https://facebook.com/events/s/%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B8%D0% … 9389116369/?ti=cl

# 487
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Понеже често пишем за културни събития, качвам тук темичката, в която пишем какво може да се гледа онлайн. За който му е интересно, да заповяда, и ако научи нещо- да пише 🤗
https://m.bg-mamma.com/?topic=1193086.msg40454672#new

# 488
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Днес се посветих на разкрасителни процедури и четене. Simple Smile Като ще е събота, да е събота. Simple Smile

# 489
  • Мнения: 7 243
Дълга разходка, времето беше пролетно.

# 490
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 464
Купих си още 7 аудиокниги и не съм започнала никоя! Grinning
Всеки ден разглеждам сайта и ме обзема различна муза, после не ги пускам.

Откакто съм арестант някак много бързо ми тече времето, за нищо не стига - а нищо не правя.

Всъщност работя, но и това минава бързо.

За интроверт като мен няма да е голяма работа да съм си дълго у дома. Яд ме е само, че не стигам до нещата, за които никога нямам време. Защото пак нямам.

Отворила съм широко прозореца, да влезе пролетния въздух. ММ е доброволец, освен че работи и почти не се виждаме. Сега е по-важно да правя нещо за него, отколкото за себе си.

# 491
  • Мнения: 28 371
Разходих се по пустите нивя и край морето!




# 492
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И ние днес слязохме до езерото, че вече не се трае вкъщи. Всички имаме нужда от разходка. Беше много приятно, подухваше ветрец.
Скрит текст:

# 493
  • Мнения: 9 152
Разходих се до близкото езеро, усетих духа на живота, семейство патета се разхождаха бавно и славно, пасейки с малките си трева.
Храстите бяха обагрени в цветове, а слънцето огряваше всичко в нежно златито.
Играх с детето на федербал.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Аз днес почетох и си почистих лицето с вакуум уреда ми. Направих 70 коремни преси, но от утре почвам упражнения от клипове в youtube. Намерих от темата за блогърите два чужди канала с упражнения и се захващам от утре.

Общи условия

Активация на акаунт