AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 168
  • 758
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 525
Благодаря на момичето, което спомена за заздравителя  на Ейвън за нокти.(жълт)Почнаха да ми ръстът,още не са се сцепили. 4 ден с лак без да мръднат.Мале ,като го нанесох първия слои и стана на черти.Леле викам "край и този не става"Ама с втория всичко си стана екстра.По-розово е .
.

# 421
  • Мнения: 2 780
Ако цветния лак е от Ейвън и при мен става така, но на втори/трети пласт става все едно съм с гел лак. С какъв топ-лак си ?

# 422
  • Мнения: 525
Ако цветния лак е от Ейвън и при мен става така, но на втори/трети пласт става все едно съм с гел лак. С какъв топ-лак си ?
Топ лака е на catrice.

# 423
  • русе
  • Мнения: 1 316
Може ли снимка на този заздравител?
Мерси

# 424
# 425
  • Мнения: 812
Аз да похваля слънцезащитния крем 50 фактор с лек цвят.
 На първо четене ми допада много. Лек е, има  изравняващ цвят, който добре се слива с моя цвят кожа, матиращ е, но не опъва и не стяга лицето - просто не е озаряващ.Сдмица го нося - не съм се обринала (лесно се изривам аз) и много лек го усещам - все едно съм без крем.Не забелязвам да ми очертава бръчки. С нормална към мазна кожа съм, с пори и спукани капиляри.Не прикрива червениниите ми ,но са по-леко забележими. За мен е достатъчно.

# 426
  • Мнения: 17 969
С две думи ти харесва? Люти ли на очите? Светла или тъмна е кожата ти?

# 427
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
За този ли става въпрос:

# 428
  • Мнения: X
Давам отзив за Anew Plumping concentrate с  1,5% хиалуронова киселина  - отличен! Взех го в комбинация с нощната хиалуронова маска Anew Clinical Defend&Repair от същата серия, която купувам поне за четвърти път и съм много доволна от нея. Използвам ги сутрин, тъй като вечер слагам ретинолов крем, който суши. Първо нанасям обилно тоник и докато не е изсъхнал слагам серумът с хк , после пак тоник и маската. Хиалуроновата киселина обича вода, затова ги слагам на мокра кожа и определено ефектът е различен.

# 429
  • Мнения: 812
С две думи ти харесва? Люти ли на очите? Светла или тъмна е кожата ти?

Светла кожа. Не ,няма парене , а го нанасям много близо до очите.

bradata, не е този.Става въпрос за анти ейдж слънцезашитата 50 фак. с лек цвят.Около 13 лв. е в каталога.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Аз имам този и съм доволна.

# 431
  • Мнения: 812
Аз имам този и съм доволна.


За нормална кожа дали става?Дава ли лек, деликатен блясък ? Заглеждала съм го като зимна грижа например, но не търся пълен мат.С лек, озряващ ефект лицето ми изглежда по-свежо.Привлича ме с фактора и това, че мога да си го мажа самостоятелно .

# 432
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Последния показан е точно с лек блясък, ползвах  го зимата и бях много доволна. Подходящ за суха към нормална кожа. Като бонус е факта, че според мнения в др.групи е с много добър състав.

# 433
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Има лек блясък, но не тонИра веднага лицето, както например Anew Rversalist дневния тниращ (който лично за мен е един от най-добрите продукти). Дали последствие тонИра, не мога да твърдя категорично. Използвам го, защото ми излизат петна по от силното слънце, особено в началото на лятото. Досега използвах плажни артикули с висок фактор, но това е все пак крем за лице, а не лосион за тяло и е значително по-подходящ за лице.
На всичкото отгоре е ANEW. За мен това е серията, заслужаваща всеки похарчен лев.

# 434
  • Мнения: 525
Каквото и да правя пак към Avon  посягам.Доволна съм от розовия  интимен гел .Пак ще си взема от него.Не ме дразни или сърби.За цената си е добър.

Общи условия

Активация на акаунт