AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 178
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 525
Днеска сутринта докато спеше детето реших да си гримирам  само.очите.Сенките са от четворката .И понеже  не ми се получава много добре приливката реших да тренирам точно с тях.Харесвам ги.Смятам (Не съм професионалист),че са добри.Не ми се смейте много

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте, някой ползвал ли е уреда за почостване на лице(пори)? В каталог 03/2020 е на стр.112 с цена 19.99 лв., моля за мнение.

# 62
  • софия
  • Мнения: 756
Привет, издирвам офис чанта Alaine. В сайта излиза съобщение, че няма да се зарежда повече

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 951
По съвет на съфорумка си купих спиралата 5 in One Lash Genius. Първоначално се разочаровах, защото четката е от силиконовите, а аз имах лош опит с такава, но определено след първото нанасяне още си промених настроението. Спиралата много ми харесва - удължава и сгъстява миглите, задържа се без да пада (при мен това е проблем, защото редовно в следобедните часове заприличвам на панда). Горещо препоръчвам!

# 64
  • Мнения: 2 781
Аз мисля да се възползвам от офертата в новия каталог, 2 за 18,90 + 1 комплимент. Само се чудя какво да си поръчам освен спиралата 5в1. За молив се чудя, но последно си взех brown shugar и въобще не ми хареса-чупи се и е много сух.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 242
От няколко години си поръчвам неща от Ейвън и всеки път съм случвала с поръчките си.

Имам бронзиращи перли, имам фиксатор за грим, спирала супер шок макс, червила true colour beauty. Ползвала съм и молива за устни, също ми допада като съотношение цена - качество. Не мога без прозрачния им ментолов гланц, който особено зимата ме спасява супер много.

# 66
  • Мнения: 2 189
Аз мисля да се възползвам от офертата в новия каталог, 2 за 18,90 + 1 комплимент. Само се чудя какво да си поръчам освен спиралата 5в1. За молив се чудя, но последно си взех brown shugar и въобще не ми хареса-чупи се и е много сух.

Вземи си не от брокатените, а от ярките или металическите - имам цяла колекция и са супер
Препоръчвам Khaki, Starry Night, Emerald, Bright cobalt...

# 67
  • Мнения: 3 994
Кой е този ментолов гланц?

# 68
  • Мнения: 17 971
Не оставам без моливите за очи,  странно, не са ми се чупили никога. Моите любими са каки също и сатурн грей.

# 69
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Момичета, доволни ли сте от нощната емулсия със злато, която е намалена на 9.99лв? Спомням си, че имаше подобен продукт, който беше харесван, но дали беше тя? Thinking

# 70
  • Мнения: 15 300
О, на тази цена е супер. Хубава е емулсията, но е доста мазничка. За нощна грижа е идеална. Не е нещо уау, но е прилична, особено на цена от 10лв. Само, че пак казвам - мазничка е, мен дори при нанасяне лекинко ме пощипва за кратко, но това усещане бързо отминава. За мен тази емулсия е по скоро за суха кожа.

# 71
  • Мнения: 2 781
Ето го гланца:
Скрит текст:

# 72
  • София
  • Мнения: 1 242
Ето го гланца:
Скрит текст:
В сегашната брошура се намира най-отзад и е намален на 4 лева. Има и такова червило на Luxe по средата има бяло кръгче, което пак е ментолово и свежо, но не го намерих в брошурата, може пак да се появи.

Аз и от молива за устни съм доволна. Имат някои аромати, които са супер. На мама подарих парфюма little black dress, също приятен аромат.

# 73
  • Мнения: 2 781
Да, а в предстоящия каталог, гланца е в комплект + лак за нокти. Цената е около 7-8лв.

# 74
  • Мнения: 808
Ползвали ли сте терапията за обем без отмиване? Има ли ефект?

Общи условия

Активация на акаунт