AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 069
  • 758
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 182
Аз да похваля новия серум за блясък - супер е, наистина косата става много гладка Simple Smile

# 91
  • Мнения: 812
Дами, да помоля за малко помощ.

Препоръчайте ми нюд червило с лек прасковен и такова с розов подтон. Да има подтон, защото съм с безцветна кожа и изцяло телесни цветове ме правят някак безлична.  Иначе, се сдобих с прасковен цвят руж и сега съм в чуденка с какво червило да го нося при все, че моите всички са цветни- пепел от рози, лилавеещи, червени - все струва ми се, крайно неподходящи. Нямам никакво телесно червило и съответно - никаква представа към какво да се насоча. Помагайте, моля! Smiley

# 92
  • Мнения: 980
Здравейте, дами.
Минавам да оставя мнение за този тонален крем за лице: https://www.avon.bg/prodykt/36876/ozaryavasht-tonirasht-krem-avo … -effects-s-spf-20

Озаряващ тониращ крем Avon True Nutra Effects с SPF 20
Ползвам от половин година ББ крема от същата серия и понеже съм адски доволна от ББ крема, реших да пробвам и този тонален крем, който по принцип би трябвало да се слее с цвета на кожата ми (или поне така съм чела за тоналните кремове, въпреки, че никога не си бях купувала досега).
Цветът на кожата ми не е млечно, бял, но не е и тъмен... да кажем, че съм по-скоро със светла кожа, но в никакъв случай млечно-бяла. И ми е доста суха също така.
Еми този крем вчера сутринта реших да го нанеса вместо бб крема и лицето ми стана оранжево и мазно, все едно съм изгоряла на слънцето и след това съм се намазала с олио. Grin
Разбира се, ужасена от 'ефекта' веднага го отмих ... и ми се стори, че кожата ми стана много по-изчистена и свежа, отколкото беше преди да го нанеса, че дори имах на две места отлющващи се кожички и те бяха изчезнали Open Mouth Т.е. за много кратко време кремът им е повлиял. Сложих си бб кремчето и отидох на работа и реших, че тази сутрин на спокойствие ще повторя процедурата, за да видя дали отново ще има подобен ефект.
Намазах си лицето обилно + зоната около очите (имам тъмни кръгове). Постоях съвсем малко - може би не повече от 5 минутки.
След намазване лицето изглежда така, сякаш е намазано с куркума, примесена с олио Laughing и също така ми се стори, че ми загравя леко кожата.
Отмих го и този път със сигурност мога да отбележа, че наистина след отмиване кожата блесва, става някак по-сочна и свежа...
Абе имам чувството, че тия хора са объркали съдържанието - този крем ако се използва като бърза маска дава (поне при мен) страхотни резултати.
Абсурд е обаче да тръгна с него навън, използвайки го за 'тонален крем'...
Тези от вас, които го имат вече и са го прибрали поради същата 'оранжавееща' причина - изкарайте го от шкафа и си направете една петминутна маска и споделете после впечатления.

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 09:11 от Консерва

# 93
  • Мнения: 13 669
Дами, да помоля за малко помощ.

Препоръчайте ми нюд червило с лек прасковен и такова с розов подтон. Да има подтон, защото съм с безцветна кожа и изцяло телесни цветове ме правят някак безлична.  Иначе, се сдобих с прасковен цвят руж и сега съм в чуденка с какво червило да го нося при все, че моите всички са цветни- пепел от рози, лилавеещи, червени - все струва ми се, крайно неподходящи. Нямам никакво телесно червило и съответно - никаква представа към какво да се насоча. Помагайте, моля! Smiley

Набележите си пет цвята и обезателно си вземете мостри. Мисля че можеше да се вземе комплект от 5 кои да е (без дълготрайните червила)  за два лева , по спомен. Каквото и да предложим на устните винаги стои различно.както и немаловажно- е какъв финиш ще ви хареса, матово ли перлено ли сатенено ли с блясък ли.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Дълго време използвах тониращият дневен крем от серията Anew - с червената капачка, 35+ Лицето ми никога не е ставало оранжево. Не е като ББ крем, леко тонира и дава някаква свежест на кожата. Използвах го основно през зимните месеци, когато и без това кожата на лицето губи цвят . Доволна съм, съжалявам, че от другите серии (45+, 55+) няма също такъв - бих си го купувала със сигурност.

# 95
  • Мнения: 81
Аз също имам този тониращ озаряващ крем. За мен е ужасен. Взех си го лятото и го мъча от 1 известно време, но май ще отиде на боклука. И при мен кожата изглежда оранжева и мазна, като мръсна стои. Но пък съм много доволна от BB крема на Anew Vitale. Напасва се с цвета на кожата ми, като не я изсушава, а след като го измия вечерта кожата ми стои мека и подхранена.

# 96
  • Мнения: 2 182
Аз също имам този тониращ озаряващ крем. За мен е ужасен. Взех си го лятото и го мъча от 1 известно време, но май ще отиде на боклука. И при мен кожата изглежда оранжева и мазна, като мръсна стои. Но пък съм много доволна от BB крема на Anew Vitale. Напасва се с цвета на кожата ми, като не я изсушава, а след като го измия вечерта кожата ми стои мека и подхранена.

Имам абсолютно идентична ситуация - взех си първо този, станах като портокал ( аз съм бяла като сирене и се надявах да стана с лек тен...)

Виталето го обожавам

Съвет за приучване на проблемния крем - смесете го с най - белия цвят на някой друг ФДТ, най - добре матиращ, за да не е прекалено мазно

# 97
  • Мнения: 980
При този ужасен оранжев отенък, на мен ми се струва, че дори и на шоколадов тен ще стои грозно... Ако тези с по-белите кожи изглеждаме като пАртАкал, то по-тъмните ще са като 'червено кадифе' Satisfied

# 98
  • Мнения: 2 182
При този ужасен оранжев отенък, на мен ми се струва, че дори и на шоколадов тен ще стои грозно... Ако тези с по-белите кожи изглеждаме като пАртАкал, то по-тъмните ще са като 'червено кадифе' Satisfied

Grinning ПОне всички ще са много вкусни

Още един продукт който тествах и тествах тази седмица, но накрая се отказах

Озаряващия коректор на Марк
Така ми изсуши кожата под очите, че от 28 станах на 48
Не препоръчвам.

Навремето като беше с четчица като нази на YSL Touche Eclat беше любимия ми коректор Sad

# 99
  • Мнения: 2 295
И ние с една приятелка си взехме тониращия крем, първия път в който го сложих ми се стори добре, ама доста ми лъсна кожата, беше през лятото и изглеждаше като лек загар, втория път явно прекалих с количеството и станах оранжева и ми лъсна пак кожата, ама приятелката ме светна, че го слага и после попива с тези листчета за омазняване.
Та листчетата обират мазното и изглежда доста по - добре, но пак трябва да се слага по малко да не става оранжев цвета.
Та със смесени чувства съм...1 път се харесам, другия не с него.
Така и така го имам, може и като маска да го пробвам.

# 100
  • София
  • Мнения: 4 052
_re_ge, може ли да помоля да ми кажеш кодовете за поръчка на спиралите? Flowers Hibiscus
Не виждам добре, но предполагам, че едната е черна, а другата кафява. Кафявата отговаря ли по качество на черната, някой успя ли да я пробва вече? Иначе, за черната видях положителните отзиви, за което благодаря! Simple Smile
Скрит текст:

# 101
  • Мнения: 345
https://www.avon.bg/elektronna-broshyra/ebrochure/8 тук може да разгледаш онлайн брошурата по отблизо, иначе номера на кафявата е 01701, отзив не мога да дам не съм я ползвала.

# 102
  • Мнения: 1 469
Да похваля лосиона и душ гел инканто charming. Вече 2 седмици ги използвам. Кожата ми е много добре дори и на следващия ден. Заслужават си парите.

# 103
  • София
  • Мнения: 4 052
https://www.avon.bg/elektronna-broshyra/ebrochure/8 тук може да разгледаш онлайн брошурата по отблизо, иначе номера на кафявата е 01701, отзив не мога да дам не съм я ползвала.
Ооо, супер! Много благодаря! Two Hearts

# 104
  • Мнения: 4 122
Ползвала съм парфюм attraction, но мисля че беше някаква лимитирана серия ето този
Скрит текст:
сега в брошурата е пак attraction, но по-различнен изглежда
Скрит текст:
дали са еднакви аромати?

Общи условия

Активация на акаунт